Stebinantis asortimentas
Nemokamas pristatymas
Puikios kainos
Baldai  (30)

Supamosios Kėdės

Poilsis supamojoje kėdėje

Supamoji kėdė yra puiki vieta atsipalaiduoti. Kai nakties metu skaitote knygą, ar net žiūrint televizorių, ji raminančiai siūbuos į priekį ir atgal. Egzistuoja krėslai, kurie juda tik truputį, tačiau taip pat galite rasti ir tų, kurie siūbuoja greičiau. Čia, vidaXL, rasite jaukų kokybiškų supamųjų kėdžių pasirinkimą prieinamomis kainomis!

Be supamųjų kėdžių patalpoms, taip pat galite rasti didelę gausybę supamųjų kėdžių, sukurtų laukui - taip galėsite džiaugtis savo sodu, tuo pat metu besisupdami saulėje. Supamosios kėdės patalpoms yra su tinkamu apvadu, todėl sėdėti galite patogiai. Laukui pritaikytos - pagamintos iš medienos ar plieno. Kelios mielos pagalvėlės atneš gyvumo, o ryškios spalvos šioms nuostabioms kėdėms iš karto suteiks naują, gražią išvaizdą bei pojūtį!

Savo svetainei suteikite šiek tiek nostalgiško jausmo

Supamosios kėdės daugeliui žmonių sukelia nostalgiją. Nepaisant to, jog senais laikais tai buvo pats dažniausias baldas svetainėse, šiais laikais - jų nėra daug. Jei esate jauna šeima, pastebėsite, jog supimasis su jūsų vaikais juos nuramina.

Jauniems ir seniems

Vaikai visuomet mėgs smagią supamąją kėdę, visgi, šios nuostabios kėdės taip pat yra tinkamos ir senesnio amžiaus žmonėms. Kai kėdės sėdynė nėra per gili, supamasis judesys užtikrina, jog nuo kėdės pakilti bus lengviau.

Peržiūrėti daugiau