Pasiūlymai 24/7
Nemokamas pristatymas visoms prekėms
Kaina24 vertinimas: 8 / 10
Baldai  (254)

Elektrinės Masažo Kėdės

Rodoma: 1-48 iš 254

Nuostabi ir patogi masažinė kėdė

Jei dažnai jaučiate raumenų skausmus, masažinė kėdė greitai taps jūsų nauju mėgstamiausiu baldu. Išgirdus žodį elektrinis masažinis krėslas, greičiausiai daugelis įsivaizduoja didelę kėdę su daug mygtukų ir laidų. Čia, vidaXL, esame tikri, jog nustebsite lygiais ir subtiliais dizainais, kuriais didžiuojamės. Šios kėdės yra pagamintos iš (dirbtinės) odos ir turi patogų nuotolinio valdymo pultą. Įšsirinkite sau tinkamiausią programą ir leiskite, kad prasidėtų atpalaidavimas!

Pasirinkite tinkamą masažinę kėdę

Įsigyjant masažinį atlošiamą krėslą turite atkreipti dėmesį į keletą dalykų. Pirmiausia ir svarbiausia, jis turi būti patogus, todėl atsižvelkite į sėdynės gylį. Kai pakoja nėra ištiesta, jūsų abi kojos turėtų būti visiškai padėtos lygiai ant žemės. Atlošas yra reguliuojamas, tačiau taip pat turėtumėte rasti tokią kėdę, kuri būtų patogi ir vertikalioje padėtyje. Galiausia, šios kėdės skiriasi savo funkcijų kiekiu, todėl tik nuo jūsų priklauso kiek jų pasirinksite.

Skirtingi modeliai

Egzistuoja skirtingų modelių masažinės kėdės. Galite pasirinkti su kėdutės tipo sėdyne ar su porankiais. Papildomam komfortui, kai kurios kėdės taip pat turi pakoją, kuri yra arba atskira detalė, arba pridėta prie kėdės. Nakties metu galite visiškai atsipalaiduoti žiūrėdamas televizorių. Tinkamas elektrinis masažinis krėslas turi pakoją, todėl jūsų kojos taip pat yra masažuojamos.

Peržiūrėti daugiau