Miegamojo kategorijos


Čia išsipildo visos tavo svajonės – miegamasis! Peržiūrėkite mūsų platų miegamojo baldų pasirinkimą savo poilsio erdvei. Bet kokie baldai paprastai būna miegamajame? Pagrindiniai miegamojo reikmenys patogios lovos, prašmatnios komodos ir elegantiški naktiniai staleliai. Šie miegamojo baldai yra labai svarbūs kuriant madingą ir funkcionalią erdvę. Ieškai daugiau nei miegamojo baldų idėjų? Peržiūrėk mūsų minkštus apklotus, pūkuotas pagalves, patogius drabužius ir būtinus miegamojo organizavimo elementus.Miegamojo kolekcijos


Atnaujink savo erdvę miegamojo baldų sprendimais, kurie privers snūduriuoti stilingai. Tai taip paprasta, nes galima rinktis iš daugybės miegamojo baldų idėjų. Nuo naktinių staliukų iki jaukių miegamojo baldų – sukurk tobulą pabėgimą su mūsų miegamojo kolekcijomis. Suteik šviesos savo erdvei su naktinėmis lempomis ir su miegamojo veidrodžiais pridėk elegancijos. Be to, turime gražių dekoracijų kolekcijų atmosferai sukurti, taip pat praktiškų naktinių staliukų ir juos papildančių prekių.

Plaukiojantys naktiniai staleliai


Staliniai šviestuvai ir naktiniai staliukai


Miegamojo veidrodžiai


Aplinka


Miegamojo dekoravimo patarimai ir idėjos


Reikia miegamojo dekoravimo idėjų? Jokių problemų! Pateikiame tau mūsų lovų pirkimo vadovą ir interjero dizaino stilių rinkinį, kad tavo kūrybinis projektas pasisektų. Nuo kaimiško iki modernaus, minimalistinio iki industrinio – kiekvienam skoniui tinkamas stilius. Įvertink mūsų šaunius patarimus ir idėjas, kaip sukurti savo miegamojo stilių, kad jis tikrai atspindėtų tave. Pasiruošk savo miegamąjį paversti zen kampeliu!

Aksesuarų spalvų derinimo ABC

Spalvų gausa traukia akį, keičia nuotaiką ir pabrėžia tam tikras detales bet kurioje erdvėje.

Skaityti daugiaukeyboard_arrow_right

Interjero stiliai

Įkvėpimo ieškokite mūsų stilių puslapyje!

Skaityti daugiaukeyboard_arrow_right

Kaip išsirinkti geriausią lovą

Tinkamos lovos pasirinkimas yra labai svarbus norint atsisveikinti su bemiegėmis naktimis. Kadangi trečdalis gyvenimo yra praleidžiamas lovoje, būtina užtikrinti sąlygas kokybiškam miegui.

Skaityti daugiaukeyboard_arrow_right

#sharemevidaxl


Labai džiaugiamės, kad klientai kuria gražias erdves su mūsų produktais ir dalijasi jomis su #sharemvidaXL. Nuo stulbinančio sodo dizaino iki jaukių namų interjero – mūsų klientų kūrybiškumas tikrai įkvepia. Jūs taip pat galite prisijungti prie mūsų bendruomenės ir pasidalykite savo vidaXL įkvėptais dizainais. Švęskime savo aistrą gražioms, patogioms gyvenamosioms patalpoms ir įkvėpkime vieni kitus kurti dar nuostabesnius dizainus!

Atraskite viską