Pramoninio stiliaus interjeras

Grubokas interjero dizainas

 

Pramoninis stilius savo pavadinimą gavo iš fabrikų ir kitų pramonės pastatų, kurie buvo paversti gyvenamosiomis patalpomis su aukštomis lubomis, dideliais langais ir betoninėmis ar medinėmis grindimis. Šio interjero ypatybės – tokios šiurkščios ir neapdirbtos medžiagos, kaip oda, mediena ir metalas bei neutralios, tačiaus ryškios spalvos.

 

Peržiūrėk visas industrinio stiliaus prekes

 

Svarbiausia – medžiagos

Medžiagos yra vieni pagrindinių pramoninio stiliaus aspektų. Rinkis tokias medžiagas, kurios sukurtų tinkamą atmosferą, pavyzdžiui, odą, betoną, (tamsią) neapdirbtą medieną, metalą ir šiurkščius audinius. Šių medžiagų derinys užtikrins, jog kambarys atrodys šiltas ir patrauklus.

 

 

 

 

 

Kažkas seno, kažkas naujo

Savo naują pramoninio stiliaus baldą derink su sendaikčių parduotuvėse rastais daiktais, tokiais kaip seni šviestuvai ar spintelės, kurie, siekiant suteikti savitumo, gali būti nušlifuoti. Seno ir naujo derinys tavo pramoninį stilių pakels į kitą lygį ir pavers jį asmeniškesniu ir jaukesniu. Patarimas: pasirink pagrindinį daiktą (tai gali būti baldas, kokia nors medžiaga ar aksesuarai) ir visą interjerą kurk pagal jį, taip užtikrinsi darnią išvaizdą bei išlaikysi balansą.

 

Peržiūrėk visas industrinio stiliaus prekes

 

Peržiūrėti visus 2022 m. populiarius stilius