@happy_wife.happy_home

Industrinio stiliaus interjero dizainas


Pasinaudok šiurkščios pramoninio dizaino elegancijos privalumais


@hausofteasdale

Pramoninis stilius – tai dizaino tipas, įkvėptas gamyklų ir sandėlių. Jai įtaką daro drąsios pramoninės erdvės ir paverčia jas namų dekoru. Atrask atvirų plytų sienas, metalinius vamzdžius ir neapdorotos medienos baldus. Spalvos yra neįvertintos, o atmosfera yra nervinga. Tai puikus būdas įnešti į savo namus miesto centro šaunumo, nesvarbu, ar gyveni palėpėje, ar tiesiog nori savo erdvei suteikti pramoninio dvelksmo. Pasinerkime į industrinį interjero dizainą kartu ir paverskime savo namus visišku mados kūriniu!

 

Kokie yra industrinio stiliaus elementai?

Jei nori savo namuose ryškaus, miesto įvaizdžio, rinkis industrinio stiliaus dekorą! Viskas apie tai, kad reikia pasitelkti tokias spalvas kaip pilka, ruda ir juoda. Kalbant apie medžiagas, rinkis metalą, betoną ir perdirbtą medieną. Funkcionalūs baldai iš plieno, atviros plytų sienos ir žemai kabantys lubų šviestuvai suteikia erdvei autentiškumo. Nepamiršk įtraukti pramoninių aksesuarų, pavyzdžiui, veidrodžių su metaliniu rėmu, kad įvaizdis būtų užbaigtas!


Kaip pasinaudoti pramoninio stiliaus spalvų palete

1 / 3

Pramoninio stiliaus spalvų paletę apibūdina prislopinti tonai ir neapdorota apdaila. Pilkos, juodos ir rudos spalvos atspalviai kartu su metaliniais akcentais sukuria grubų ir šiuolaikišką pojūtį.

Pramoninio stiliaus medžiagos, kurių tau prireiks

2 / 3

Pramoninio stiliaus medžiagos pasižymi grubumu, yra neapdorotos ir pilnos charakteringumo. Norint išgauti tinkamus pramoninio interjero dizaino elementus, peržiūrėk:

 • perdirbta arba pažeista mediena
 • bet kokios spalvos metalas
 • oda
 • atviros plytų sienos
 • betono ar akmens elementai

Kurk pramoninio stiliaus dekorą kaip profesionalas

3 / 3

Pramoninio stiliaus dekoracijos yra praktiškos ir stilingos. Pagalvok apie metalinius akcentus, neapdorotos medienos baldus ir paprastą dizainą. Kad pojūtis būtų autentiškesnis, įtrauk senovinių akcentų, pvz., automobilių dalių.

Sukurk pramoninio stiliaus dekorą 3 paprastais žingsniais

Kurti industrinio stiliaus dekorą gali būti lengva ir smagu! Štai trys paprasti žingsniai, kaip pradėti:


 • 1 žingsnis: naudok žaliavines pramoninio stiliaus medžiagas

  Norint sukurti tikrą pramoninį pojūtį, naudok baldus, kuriuose dera dvi populiariausios pramoninės medžiagos – mediena ir metalas. Ieškok interjero dalių, kurios gali lengvai tapti pagrindiniu erdvės akcentu, pavyzdžiui, juodo medinio televizoriaus komplekto su metalinėmis kojelėmis ir atviromis lentynomis.


 • 2 žingsnis: sutelk dėmesį į funkcinius baldus

  Pramoninio stilius reiškia praktiškumą, todėl rinkis stilingus ir naudingus baldus. Rinkis plieninius rėmus, pvz, sofas, su švariomis linijomis ir minimaliomis detalėmis.


 • 3 žingsnis: įtrauk pramoninio interjero dizaino priedus

  Mažos detalės, tokios kaip veidrodžiai su metaliniu rėmu, Edison lempučių šviestuvai ar geometrinis sienų piešinys, gali užbaigti pramoninį dekorą. Smagiai žaisk su įvairiais pramoniniais priedais, kad sukurtum erdvę, kuri visiškai atspinti tave!


Pagrindiniai tavo pramoninio interjero dizaino elementai

Pasiruošk įsijausti į miesto įvaizdį su šiomis pramoninio stiliaus būtiniausiomis prekėmis – įsigyk visus mėgstamiausius produktus žemiau.


Vasaros išpardavimas
+ 2 parinktys
129.99 €

PVM įskaičiuotas

Pirkti produktus keyboard_arrow_right


 

Mūsų klientų pramoninio dekoro idėjos

Geriausias industrinio stiliaus įkvėpimas kyla iš mūsų #sharemevidaxl klientų; tik pasižiūrėk!


 

Kaip įrengti kiekvieną kambarį namuose pramoniniu stiliumi

Pasiruošęs kiekvienam savo namų kambariui suteikti miestietiškų atributų? Pramoninis stilius yra atsakymas! Sužinok, kaip įtraukti pramoninio interjero dizaino elementų į savo virtuvę, svetainę ir miegamąjį, kad sukurti šiurkštų įvaizdį.


@mission_maison

Pramoninio stiliaus virtuvė

Industrinio stiliaus virtuvės kūrimas – tai tarsi gaminimas ko nors įdomaus ir jaudinančio! Pasiruošk derinti žaliavas, tokias kaip metalas ir mediena, su tokiomis praktiškomis savybėmis kaip nerūdijančio plieno prietaisai ar atviros lentynos. Pakabinamų šviestuvų papildymas metaliniais gaubtais arba vieliniais narveliais yra populiarus virtuvės apšvietimo pasirinkimas.

@raumhoch2

Industrinio stiliaus svetainė

Pradėk nuo neutralios spalvų paletės ir įtrauk neapdorotų medžiagų, tokių kaip metalas, betonas ir mediena. Dideli baldai, pagaminti iš odos, pavyzdžiui, sofos, dera prie rafinuotos išvaizdos ir suteikia visą reikalingą komfortą. Įtrauk lempučių, kad užbaigtum išvaizdą. Rezultatas? Madinga industrinio stiliaus svetainė, puikiai tiksianti poilsiui ar pramogoms!

@heartmadebyanja

Industrinio stiliaus miegamasis

Svajoji apie miegamąjį, kuris būtų neįprastas? Padaryk savo miegamąjį unikalia erdve su metalinio rėmo lova ir vintažinio stiliaus naktiniais staleliais. Aptakaus dizaino metalinė drabužių kabykla gali tapti išskirtine interjero dalimi. Ieškok tokios, kurios apdaila yra matinė arba sendinta, su įvairiais elementais, tokiais kaip atviri varžtai arba į vamzdžius panašios konstrukcijos. Nepamiršk įtraukti aksesuarų, pavyzdžiui, seno laikrodžio, kad suteiktum senoviško žavesio.

Atrask visus interjero stilius


Nesi tikras, kuris interjero stilius tau tinkamiausias?

Žiūrėti visusDaugiau įkvėpimo


 

Iš mūsų parduotuvės į tavo namus – prisijunk prie #sharemevidaXL galerijos!

Pasisemk įkvėpimo iš vidaXL!

Nori susikurti savo svajonių namus? Be daugybės prekių, iš kurių gali rinktis, tau taip pat reikės šiek tiek įkvėpimo savo namuose ir sode. Sukūrėme šią įkvepiančią skiltį, jog supažindintumėme tave su šiuo metu žinomiausiais interjero dizaino stiliais ir gražiausiomis tendencijomis.

Tam, kad savo namuose išties jaustumeisi kaip namie, turi kiekvienoje detalėje atskleisti savo unikalią asmenybę. Kviečiame kartu su mumis pasisemti įkvėpimo ir susipažinti su plačiu interjerų stilių sąrašu. Leisk sau įsimylėti minimalistinį skandinaviško ir šiuolaikinio stilių patrauklumą arba įnešk šiek tiek drąsos pasirinkęs pramoninį įvaizdį. Susipažink su kaimiško interjero dizaino stiliumi, – dėl kaimiškų akcentų jo neįmanoma pamiršti. Na, o kaipgi žavingi bohemiškas ir retro stiliai? Peržiūrėk juos visus!


#sharemevidaXL: mūsų prekės, tavo dizainai

Tiesa ta, kad įkvėpimo semiamės iš tikrų namų ir juose gyvenančių žmonių, kurie savo erdvėje integruoja mūsų baldų sprendimus ir stiliaus patarimus. Taigi, mūsų klientai yra tikrieji herojai, kurie mus įkvepia. Išties vertiname, jog jie dalinasi su mumis savo namų interjeru. Manome, jog tai puikus namų ir sodo įrengimo įkvėpimo šaltinis.

Dėl to sukūrėme vietą, kurioje, mūsų klientams esant dėmesio centre, galima rasti visų namų interjero stilių ir tendencijų. Pasisemk įkvėpimo iš mūsų klientų kūrybiškumo apsilankęs mūsų #sharemevidaxl puslapyje, kuris yra skirtas tau ir tavo kūrybingiems projektams atskleisti. Čia rasi gausią mūsų prekių įvairovę, sukurtą remiantis tikromis namų sąlygomis. Galėsi pamatyti, kaip jos atrodys tavo interjere ir pasisemti įkvėpimo! Norėtumei būti matomas? Peržvelk sąlygas čia!


Užsiprenumeruok įkvepiančius naujienlaiškius

Ar žinojai, kad kartais geriausias namų interjero įkvėpimas prasideda nuo atsitiktinio elektroninio laiško? Pristatome: mūsų įkvepiantys naujienlaiškiai! Norėdamas pradėti, tiesiog užsiregistruok ir mes tau atsiųsime nepaprastai naudingus naujienlaiškius. Mūsų naujienlaiškiuose rasi viską, – nuo įkvėpimo namams ir sodui iki dekoravimo idėjų ir gausių šaunių, daiktų, kuriuos būtina turėti kiekvienuose namuose, kolekcijų.

Būsi pirmas sužinojęs apie naujausias įdomias tendencijas ir populiariausių dizainų stilių naujienas. Pasitelk naujienlaiškius kaip įkvėpimo šaltinį savo namų projektams! Prenumeruok mūsų įkvepiančius naujienlaiškius ir prisijunk prie vidaXL bendruomenės!