Industriāls interjera stils

Interjera dizains, kas ir nedaudz neapstrādāts

 

Industrinis stilius savo pavadinimą gavo iš fabrikų ir kitų pramonės pastatų, kurie buvo paversti gyvenamosiomis patalpomis su aukštomis lubomis, dideliais langais ir grindimis iš betono ar medienos. Šio interjero ypatybės yra šiurkščios, neapdirbtos medžiagos, tokios kaip oda, mediena ir metalas bei neutralios, tačiaus ryškios spalvos.

 

Peržiūrėk visas industrinio stiliaus prekes

 

Medžiagos yra svarbiausios

Medžiagos yra vienas iš pagrindinių industrinio stiliaus aspektų. Pasirink tokias medžiagas, kurios sukurs tinkamą atmosferą, pavyzdžiui, oda, betonas, (tamsi) neapdirbta mediena, metalas ir šiurkštūs audiniai. Šių medžiagų derinys užtikrins, jog kambarys atrodys šiltas ir patrauklus.

 

 

 

 

 

Kažkas seno, kažkas naujo

Savo naują industrinio stiliaus baldą derink su iš sendaikčių parduotuvėse rastais daiktais, tokiais kaip seni šviestuvai ar spintelė, kurią gali nušlifuoti - taip pridėsi asmeniškumo. Seno ir naujo derinys tavo industrinį stilių pakels į kitą lygį ir pavers jį labiau asmenišku ir jaukesniu. Patarimas: pasirink daiktą: tai gali būti baldas, kokia nors medžiaga ar aksesuarai, kurį laikysi pagrindiniu, ir visą interjerą kurk pagal jį, taip išgausi darną ir balansą.

 

Peržiūrėk visas industrinio stiliaus prekes

 

Žiūrėti visus 2021 skirtus stilius