Modernus

Klasiškas ir funkcionalus, - štai koks turėtų būti modernus interjeras

 

Modernus interjero stilius puikiai tiks tiems, kuriems patinka tiesios linijos, funkcionalūs baldai ir aksesuarai bei šviesių spalvų medžiagos. Šis derinys jūsų interjerui suteiks klasikinio ir prabangaus įvaizdžio, praturtinto šio stiliaus minimalistiniu požiūriu. Kiekvienas gali sukurti modernų interjerą, tiesiog reikia atkreipti dėmesį į kelis dalykus.

 

Peržiūrėk visas modernaus stiliaus prekes

 

Tiesios linijos

Vienas iš svarbiausių modernaus interjero stiliaus aspektų yra tiesios baldų ir aksesuarų linijos. Pagalvok apie didelę kampinę sofą ar krėslą su tiesiais porankiais. Norint išlaikyti gražų balansą, gali derinti keletą apvalių kavos staliukų, tačiau atmink, jog didžioji tavo interjero dalis turi pasižymėti tiesiomis linijomis. Geometrinės figūros taip pat dažnai naudojamos moderniame interjere.

 

 

 

Modernios medžiagos

Oda, chromas, nerūdijantis plienas, plastikas, ypač blizgi ir šviesios spalvos mediena, - tai yra moderniam interjero stiliui tinkančios medžiagos. Derink jas su minkštais audiniais, tokiais kaip medvilnė ar aksomas, - jie suteiks šilumos įspūdį.

 

 

 

Peržiūrėk visas modernaus stiliaus prekes

 

Kolekcijos

Radai tai, kas tau patinka? Maišyk ir derink!

 

 

Žiūrėti visus 2021 skirtus stilius