Retro interjero stilius

Praeities stiliaus elementus prikelia naujam gyvenimui

 

Keliauk atgal laiku ir prikelk 50-uosius, 60-uosius ar 70-uosius! Retro stilius – pasitelkiant formas, raštus ir spalvas, sujungti praeitį su dabartimi. Elementai iš praeities užtikrina, jog šis stilius yra jaukus ir patrauklus. Na, o kuris dešimtmetis yra patraukliausias tau?

 

Peržiūrėk visas retro stiliaus prekes

 

Retro spalvų paletė

Pačios populiariausios retro spalvos – garstyčių geltona, švelni žalia, ryški oranžinė ir tokios pastelinės, kaip mėtinė ir blanki rožinė. Retro stilius šiais laikais išsiskiria šviesumu ir ryškumu bei pasižymi daugybe įvairių spalvų derinių, pavyzdžiui, šviesios pastelinės spalvos yra derinamos su tamsia retro stiliaus mediena. Na ir galiausiai, lieka tik pridėti auksinės ar bronzinės spalvos aksesuarų!

 

 

 

Formos ir medžiagos

Vienas dalykas, kurio nevalia praleisti kuriant retro stiliaus interjerą, tai - lenktų formų ir švelnių linijų baldai bei aksesuarai. Retro stiliaus baldai taip pat gali būti atpažįstami iš savo nusmailintų kojų ir medienos detalių. Tai gali būti tiek tamsi, tiek šviesi mediena (jas abi gali naudoti tame pačiame kambaryje). Medžiagos, kurios tinka retro stiliaus interjerui – mediena, ratanas, plastikas, kamščiamedžio žievė, džiutas, vilna ir aksomas.

 

 

Peržiūrėk visas retro stiliaus prekes

 

 

 

 

Peržiūrėti visus 2022 m. populiarius stilius