@wood.country.cottage

Kaimiško stiliaus interjero dizainas


Kaimiško stiliaus žavesys dera su šiuolaikiniu komfortu


@mumandhome_

Pasiruošk pamilti kaimišką stilių! Šis interjero stilius atsirado kaimiškose vietovėse XIX amžiaus pabaigoje. Jis atskleidža kaimišką paprastumą, pasitelkiant natūralias medžiagas, tokias kaip mediena, linas ir akmuo. Kai kurie vintažiniai elementai yra būtini norint sukurti jaukumo jausmą, kuris apibrėžia kaimiško interjero dizainą. Skirtingai nuo tendencijų, kurios ateina ir praeina, kaimiškas stilius išliks. Taigi, sužinokime, kaip sukurti šiltus ir jaukius namus, kurie būtų tarsi mėgstamos antklodės apgaubimas.

 

Kokie yra kaimiško stiliaus elementai?

Kaimiškas stilius yra skirtas sukurti rąstinio namelio ir kaimo įkvėptą atmosferą. Tau prireiks pasitelkti žemiškas spalvas, kaimiško stiliaus baldus, pagamintus iš natūralių medžiagų, ir jaukų dekorą. Sužinokime daugiau apie šį žavingą kaimišką interjero dizainą!


Kaimiškam stiliui būdingų spalvų maišymas ir derinimas

1 / 3

Pagalvok apie natūralumą, prislopinimą ir patogumą. Kaimiško stiliaus spalvų paletėje naudojami šilti balti, švelnūs pilki ir natūralaus medžio tonai.

Kaimiško stiliaus medžiagos, kurios tau patiks

2 / 3

Ieškant kaimiško stiliaus įkvėptų baldų, reikia atsižvelgti į šias medžiagas:

 • Mediena (taip pat perdirbta mediena)
 • Akmuo
 • Linas
 • Vytelės

Idealiai tinka kaimiško stiliaus interjero dizainui

3 / 3

Kaimišką interjero dizainą apibūdina senosios mokyklos elementai, tokie kaip krepšeliai, kilimėliai ir tvarto durys. Jie bet kuriai erdvei suteikia jaukų kaimišką pojūtį!

Sukurk kaimiško stiliaus dekorą 3 paprastais žingsniais!

Sukurk kaimiško interjero dizainą trimis paprastais žingsniais pasitelkiant šaunias tekstūras, vintažo įkvėptą dekorq ir įspūdingas detales!


 • 1 žingsnis: žaisk su įvairiomis tekstūromis

  Būtina maišyti tekstūras! Pavyzdžiui, maišyk austus pufus, pliušinius užvalkalus ir atgyvenusią medinę televizoriaus spintelę. Tai suteikia erdvei gylio ir įdomumo. Sluoksniuok!


 • 2 žingsnis: pasirink išėjusius iš mados aksesuarus

  Įtrauk unikalių dekoracijų, tokių kaip lobių skrynia, seni laikrodžiai ir senoviniai aksesuarai, kad sukurtum žavingą interjero dizainą. O kaip krėslas su gyvūnų raštais, kuris tikrai taps dėmesio centru?


 • 3 žingsnis: sukurk poilsio erdvę

  Kaimiškas stilius kviečia sulėtinti tempą ir įvertinti trumpas akimirkas. Susikurk poilsio kampelį puikiam laisvalaikiui. Kaimiški kavos staliukai gali būti būtent tai, ko tau reikia jaukiai svetainei.


Pagrindiniai kaimiško interjero dizaino elementai

Įnešk kaimiško žavesio su šiais privalomais kaimiško stiliaus elementais – įsigyk visus patinkančius žemiau.


Dabar populiaru
135.99 €

PVM įskaičiuotas

70.99 €

PVM įskaičiuotas

Rinktis prekes keyboard_arrow_right


 

Mūsų klientų kaimiško stiliaus dekoro idėjos

The best farmhouse décor ideas come from our #sharemevidaxl customers; check them out!


 

Kiekvieno kambario įrengimas kaimišku stiliumi

Kaimiškas stilius yra tarsi magija kiekviename tavo namų kampelyje. Pažiūrėkime, kaip įnešti kaimiško stiliaus į vonios kambarį, svetainę ir miegamąjį.


@loving.madame.margaret

Kaimiško stiliaus vonios kambarys

Paversk savo vonios kambarį atpalaiduojančiu, SPA primenančiu poilsiu su kaimiško stiliaus dizaino elementais. Pastatyk laisvai pastatomą vonią, akmeninę kriauklę ir senovinio stiliaus apšvietimą. Tada įtrauk natūralaus medžio akcentus ir žalumynus, kad pajustum gamtos prisilietimą.

@vextnattis

Kaimiško stiliaus svetainė

Svetainės yra puikios poilsio vietos, o kaimiško stiliaus svetainės puikiai tinka susitikti ir laiką leisti su šeima ir draugais. Įsigyk patogias sėdimas vietas, pagamintas iš natūralių audinių, tokių kaip linas ir oda, tuomet patiesk patogų kilimėlį. Įtrauk kaimiškų medienos elementų, pvz., kavos staliukų ar mielų žibintų, kad sukurtum kaimiško stiliaus interjero atmosferą.

@jennascasa

Kaimiško stiliaus miegamasis

Pasiruošk jaukiai pasimėgauti kaimiško stiliaus miegamojo pertvarkymu! Pasirink medinį lovos rėmą ir papuošk jį minkštais patalais ar antklodėmis. Pastatyk keletą senovinių dekoracijų, pavyzdžiui, žadintuvų ir austų krepšelių. Tada numesk keletą dekoratyvinių pagalvėlių ir švelniai užbaik įvaizdį!

Atrask visus interjero stilius


Nežinai, koks stilius tau labiausiai tinka?

Žiūrėti visus
Daugiau įkvėpimo


 

Iš mūsų parduotuvės į tavo namus – prisijunk prie #sharemevidaXL galerijos!

Pasisemk įkvėpimo iš vidaXL!

Nori susikurti savo svajonių namus? Be daugybės prekių, iš kurių gali rinktis, tau taip pat reikės šiek tiek įkvėpimo savo namuose ir sode. Sukūrėme šią įkvepiančią skiltį, jog supažindintumėme tave su šiuo metu žinomiausiais interjero dizaino stiliais ir gražiausiomis tendencijomis.

Tam, kad savo namuose išties jaustumeisi kaip namie, turi kiekvienoje detalėje atskleisti savo unikalią asmenybę. Kviečiame kartu su mumis pasisemti įkvėpimo ir susipažinti su plačiu interjerų stilių sąrašu. Leisk sau įsimylėti minimalistinį skandinaviško ir šiuolaikinio stilių patrauklumą arba įnešk šiek tiek drąsos pasirinkęs pramoninį įvaizdį. Susipažink su kaimiško interjero dizaino stiliumi, – dėl kaimiškų akcentų jo neįmanoma pamiršti. Na, o kaipgi žavingi bohemiškas ir retro stiliai? Peržiūrėk juos visus!


#sharemevidaXL: mūsų prekės, tavo dizainai

Tiesa ta, kad įkvėpimo semiamės iš tikrų namų ir juose gyvenančių žmonių, kurie savo erdvėje integruoja mūsų baldų sprendimus ir stiliaus patarimus. Taigi, mūsų klientai yra tikrieji herojai, kurie mus įkvepia. Išties vertiname, jog jie dalinasi su mumis savo namų interjeru. Manome, jog tai puikus namų ir sodo įrengimo įkvėpimo šaltinis.

Dėl to sukūrėme vietą, kurioje, mūsų klientams esant dėmesio centre, galima rasti visų namų interjero stilių ir tendencijų. Pasisemk įkvėpimo iš mūsų klientų kūrybiškumo apsilankęs mūsų #sharemevidaxl puslapyje, kuris yra skirtas tau ir tavo kūrybingiems projektams atskleisti. Čia rasi gausią mūsų prekių įvairovę, sukurtą remiantis tikromis namų sąlygomis. Galėsi pamatyti, kaip jos atrodys tavo interjere ir pasisemti įkvėpimo! Norėtumei būti matomas? Peržvelk sąlygas čia!


Užsiprenumeruok įkvepiančius naujienlaiškius

Ar žinojai, kad kartais geriausias namų interjero įkvėpimas prasideda nuo atsitiktinio elektroninio laiško? Pristatome: mūsų įkvepiantys naujienlaiškiai! Norėdamas pradėti, tiesiog užsiregistruok ir mes tau atsiųsime nepaprastai naudingus naujienlaiškius. Mūsų naujienlaiškiuose rasi viską, – nuo įkvėpimo namams ir sodui iki dekoravimo idėjų ir gausių šaunių, daiktų, kuriuos būtina turėti kiekvienuose namuose, kolekcijų.

Būsi pirmas sužinojęs apie naujausias įdomias tendencijas ir populiariausių dizainų stilių naujienas. Pasitelk naujienlaiškius kaip įkvėpimo šaltinį savo namų projektams! Prenumeruok mūsų įkvepiančius naujienlaiškius ir prisijunk prie vidaXL bendruomenės!