Populiaru dabar

Stilius nesensta, o tendencijos yra populiarios

Sužinokite, kas madinga interjero ir lauko dizaino pasaulyje. Madingi baldai, spalvos, formos ir dar daugiau.

Klasikinė prabangos tendencija

Suteik savo namų dekorui klasikinį ir nesenstantį įvaizdį ir derink jį prie klasikinės prabangos tendencijos. Atrask šią gražią tendenciją ir tobulus baldus bei akcentus, kad galėtum ją atkurti namuose!

Pirkti klasikinės prabangos stiliaus balduskeyboard_arrow_right

Pakrantės stiliaus namų tendencija

Sukurkite gražią ir atpalaiduojančią erdvę, įkvėpti pakrantės stiliaus namų tendencijos! Sužinokite viską, ką apie tai reikia žinoti, ir raskite tinkamus baldus savo pakrantės stiliaus namams!  

Sužinokite daugiaukeyboard_arrow_right

Pirkti pakrantės stiliaus baldus keyboard_arrow_right

Mažų miesto balkonų tendencijos

Mažytis balkonas, didžiulis stiliaus potencialas! Atraskite neįtikėtinas idėjas ir baldų sprendimus, kaip įsirengti išsvajotą, funkcionalų miesto balkoną.

Sužinokite daugiaukeyboard_arrow_right

Pirkti baldus bakonuikeyboard_arrow_right

Patogūs sodo baldai iš ratano

Tavo sodas gali ištisus metus būti atostogų vieta! Pasisemk įkvėpimo iš mūsų sodo baldų ir aksesuarų iš ratano bei susikurk savo svajonių rojų!  

Peržiūrėti daugiaukeyboard_arrow_right

Įsigyk sodo baldų iš ratano keyboard_arrow_right

Taip pat madinga

   

Sutik karščiausias 2022 metų interjero dizaino tendencijas

Interjero dizaino tendencijos padeda geriau suprasti namų dekoravimą. Subalansuotas namų dizainas seka tam tikrą stilių. Tuo tarpu tendencijos, yra tarsi vyšnia ant torto. Interjero tendencijos yra tokios universalios, kad jas prisijaukinti pakaks pasitelkti akcentines detales. Atrask mūsų patarimus ir gudrybes, interjero idėjas ir dar daugiau 2022 metų interjero dizaino tendencijų!

Semkis įkvėpimo iš naujausių interjero dizaino tendencijų

Jei tau reikia šiek tiek patarimų, kaip pertvarkyti savo namus, žvilgtelėk į keturias pagrindines namų interjero tendencijas , kurių neturėtum praleisti. Sukurk eklektišką svetainę , kurioje galėsi semtis įkvėpimo. Išryškink savo miegamojo šilumą ir jaukumą vytelių ir ratano tendencija.

Smulkios detalės daro įtaką namų interjerui. Žvilgtelėk į auksinių akcentų tendenciją, kurią privalai turėti savo valgomajame. Aksomo tendencijai pristatymo nereikia. 2022 metais interjero dizaino tendencijos dar labiau įkvėps namų dekoravimui.

Taip pat gali pasitelkti naujausias dizaino tendencijas ir pertvarkyti savo sodą, terasą ar balkoną. Aptariame naujausias medžiagas, baldų dizainą ir dekoracijas, kurios padės pakeisti tavo lauko dekorą. Nori įmontuoti barą sode, bet nesi tikras, kas šiuo metu madinga? Čia rasi geriausių lauko baldų dizaino ir stiliaus patarimų. Ratanas yra tikrai madinga medžiaga, bet kokios yra geriausios ratano dekoravimo idėjos? Semkis įkvėpimo kurdamas gražią lauko erdvę.

Įkvėpimas kurti svajonių namus

Mūsų įkvėpimo kampelis kupinas puikių gairių, kaip pertvarkyti namus. Atrask populiariausius interjero stilius ir paversk juos madingomis interjero idėjomis. Mes orientuojamės į interjero stilius ir tendencijas, baldus kiekvienam kambariui, interjero medžiagas ir interjero spalvų tendencijas. Žvilgtelėk į vidaXL įkvėpimo kampelį, kuris tau padės sukurti gražius ir jaukius namus!