Populiariausios tendencijos: eklektika

Stiliai yra nesenstantys, o tendencijos – populiarios

 

Jis – ryškus, turtingas ir neabejotinai traukiantis akį. Tačiau labiau nei bet kas kitas, šiomis dienomis jis yra visur. Eklektiško dizaino tendencija yra vienas populiariausių požiūrių į interjero dizainą. Ši tendencija atrodo kaip tvarkingas chaosas.

Eklektiška tendencija pasižymi unikalia estetika. Ji grindžiama skirtingų stilių baldais, raštais, kurie neturėtų derėti, ir netikėta spalvų palete. Pridėjus keletą išskirtinių detalių ir rafinuotų apdailų, pajusi neįtikėtiną pojūčių harmonija.

 

 

Sukurk savo eklektiškų spalvų paletę

Norint pasiekti sodrią, bet subalansuotą eklektišką nuotaiką, sutelk dėmesį į vieną pagrindinę idėją: pasirink ryškią akcentinę spalvą ir sušvelnink ją gražiais neutraliais atspalviais. Nebijok eksperimentuoti su spalvų sluoksniais ir išgauk daugiau gylio. Tokiu būdu sukursi tvirtą spalvų pagrindą, kuris leis toliau derinti raštą.

 

 

Tinkamas formų ir medžiagų panaudojimas

Eklektiškas dizainas yra susijęs su tekstūromis ir laikotarpių bei stilių maišymu tarpusavyje. Šiuolaikiškus daiktus su tiesiomis, lygiomis linijomis derink su didesniais ar vintažiniais. Pasitelk skirtingas medžiagas, kurių kiekviena išsiskiria. Marmuras ar stiklas papildys prabangius audinius kaip aksomą ar odą. Raštai yra būtini ir gali būti naudojami ant sieninių tapetų, prabangių kilimų ar aksesuarų, kurie padės sukurti žavingą ritmą ir pasikartojimus.

 

      

Nepamiršk apie erdvės puošmenas

Ar jau minėjome, jog eklektiškas dizainas privalo būti ryškus? Tuomet pridėk ryškių detalių, kurios bus tikra erdvės puošmena. Pagalvok apie savo kambario dydį ir išdrįsk žaisti. Tavo kambario puošmena gali būti meno kūrinys, dekoratyvus daiktas ar ryškus baldas.