Gaminimo lauke kategorijos tavo kepsninių zonai


Kepsninių zona – tai daugiau nei tik vieta mėgstamam maistui kepti ant grotelių. Tai vieta prisiminimams, kur draugai ir šeima susirenka gerai praleisti laiką! Apsvarstyk galimybę prie savo lauko gaminimo įrangos įtraukti BBQ virtuvę, kad būtų patogiau ir funkcionaliau. Norint sukurti jaukią ir malonią erdvę, ieškok sodo BBQ baldų, tokių kaip sofos ir lauko valgomojo komplektai. Tokie aksesuarai kaip kilimėliai, pledai ar židiniai leis jaustis patogiai net ir vėsiomis dienomis. Pasitelkus šiek tiek kūrybiškumo savo lauko BBQ zoną gali paversti puikia susibūrimo vieta!Kiemo kepsninių kolekcijos


Lauko kepsninės erdvės įrengimas yra jaudinantis ir smagus projektas! Pirmiausia, įsitikink, kad turi tinkamą lauko kepimo įrangą, pvz., grilio įrangą, indus ir ugnies dubenį. Atsižvelk į sėdėjimo vietų ir stalo užtikrinimą papildomiems svečiams, o sulankstomi baldai gali būti kaip tik tai, ko ieškai. Taip pat būtina skirti dėmesį aplinkos apšvietimui, kad sukurtum jaukią atmosferą. Peržiūrėk toliau pateiktas kolekcijas.

Ugnies dubenys

95.99 €

PVM įskaičiuotas


Sulankstomi baldai


Mažos erdvės įrengimas

Dabar populiaru
220.99 €

PVM įskaičiuotas

Dabar populiaru
307.99 €

PVM įskaičiuotas


Visai šeimai tinkami kepsninės reikmenys

-10%
126.99 €

PVM įskaičiuotas


Baldų priežiūra

-10 %
13.99 €

PVM įskaičiuotas

-10%
11.99 €

PVM įskaičiuotas

-10 %
+ 3 parinktys
16.99 €

PVM įskaičiuotas

33,98 € /L

-10 %
16.99 €

PVM įskaičiuotas


Vaikų pramogos lauke

27.99 €

PVM įskaičiuotas


Kepsninių zona: patarimai ir gudrybės lauko erdvei įrengti


Turime puikių patarimų, kaip laistyti, genėti ir pasirinkti tinkamus augalus esamam klimatui. Be to, turime daugybę sodo baldų variantų, kurie padės rasti tinkamiausius tavo turimai erdvei. Bent šiek tiek vadovaujantis šiais patarimais sukursi lauko oazę, kuria džiaugsiesi ilgus metus

Pavasario darbų sode patarimai ir dekoravimo idėjos

Galbūt ore vis dar tvyro žiemos kvapas, tačiau pamažu jau galime pradėti žvalgytis į savo sodus.

Skaityti daugiaukeyboard_arrow_right

Kaip išsirinkti geriausią medžiagą lauko baldams

Į kokius svarbiausius veiksnius reikia atsižvelgti perkant lauko baldus?

Skaityti daugiaukeyboard_arrow_right

Lauko baldų pirkimas: viskas, ką reikia žinoti

Norėdamas suprasti, kaip pasirinkti tavo poreikius atitinkančius lauko baldus, žvilgtelėk į mūsų lauko baldų pirkimo vadovą.

Skaityti daugiaukeyboard_arrow_right

#sharemevidaxl


Labai džiaugiamės matydami, kad klientai sukuria gražias erdves su mūsų produktais ir dalijasi jomis su #sharemevidaXL. Nuo stulbinančio sodo dizaino iki jaukių namų interjero – mūsų klientų kūrybiškumas tikrai įkvepia. Tu taip pat gali prisijungti prie mūsų bendruomenės ir dalytis savo vidaXL įkvėptais dizainais. Švęskime savo aistrą gražioms, patogioms erdvėms ir įkvėpkime vieni kitus kurti dar nuostabesnius dizainus!

@mama_spzoo
@living.in.den.haag
@huisje_bij_het_strand
@genuss.neighbourhood
@winterandryder
@wonenaandenes
@our_renovation_projects
Atraskite viską