Lauko baldų pirkimas: viskas, ką reikia žinoti

Lauke praleistas laikas yra neįkainojamas. Nesvarbu, kokią lauko erdvę turėtum, privalai ją optimizuoti pagal visas galimybes.

Maži balkonai puikiai tinka tingiems rytams su kavos puodeliu, o vidiniai kiemai šiltais vakarais gali tapti tavo valgomuoju. Jei turi didelį sodą, gali jį paversti dangiška vieta lauke.

Norėdamas suprasti, kaip pasirinkti tavo poreikius atitinkančius lauko baldus, žvilgtelėk į mūsų lauko baldų pirkimo vadovą. Tokiu būdu sužinosi viską, ką reikia žinoti, kad suprojektuotum savo tobulą erdvę lauke.

 

Įvairioms oro sąlygoms atsparūs lauko baldai

Didžiausias erdvės lauke privalumas yra tai, kad ji gali būti universali. Ši erdvė puikiai tiks atsipalaiduoti po ilgos dienos, valgyti po saule ir bus puikiu sprendimu kepsnių vakarėliams. Čia vaikai galės žaisti gryname ore, o tu galėsi susikurti savo namų biurą arba imtis sodo darbų kaip naujo hobio.

Mes visi mėgstame saulę, bet ar galime mėgautis savo sodu visus metus? Atsakymas slypi įvairių oro sąlygų poveikiui atspariuose sodo balduose ir reikmenyse, kurie užtikrins, kad laisvalaikiu lauke galėsi mėgautis nepaisant oro sąlygų.

Taigi, pirmas žingsnis kuriant idealią lauko erdvę yra suteikti tam tikrą tikslą. Žinojimas, kaip jį naudosi, ir nustato reikalingus baldus. Ar nori mėgautis savo sodo vaizdu visus metus? Pasirink visoms oro sąlygoms atsparius lauko terasos baldus. Jie yra jaukūs, stilingi ir ilgaamžiai, be to, yra įvairių stilių, tad tikrai atitiks tavo dizaino pageidavimus.

Norėdamas rasti geriausią sprendimą, turi atsižvelgti į keletą dalykų, pradedant nuo naujų baldų medžiagos.

 

Geriausias lauko baldų medžiagų pasirinkimas

Renkantis sodo baldų medžiagą, svarbu tavo asmeniniai pageidavimai. Šį sąrašą pradedame su populiariausia ir mėgstamiausia medžiaga: ratanu. Rataną mes mėgstame dėl daugelio priežasčių. Jis yra ypač universalus ir patogus, tačiau taip pat yra patvarus, atsparus įvairioms oro sąlygoms, lengvas ir reikalauja mažai priežiūros. Ratanas taip pat yra atsparus UV spinduliams, todėl metai iš metų atrodo puikiai.

Jei dėmesį kreipi į pramoninę išvaizdą, rekomenduojame lengvą aliuminį ir tvirtą milteliniu būdu dengtą plieną. Abi medžiagos yra apsaugotos nuo įvairių oro sąlygų ir yra ilgaamžės. Be to, baldai pasižymi puikiu dizainu, kuris gali tikti pramoniniams, romantiškiems ar šiuolaikiniams stiliams.

Akivaizdu, taip pat yra mediena. Mediena yra puošni ir šilta, ir gali praskaidrinti bet kokią vietą. Tuo pačiu metu, mediena reikalauja šiek tiek priežiūros ir esant prastoms oro sąlygoms, ją reikia laikyti viduje. Plastikas yra dar viena puiki medžiaga, kuri labai dažnai naudojama šiuolaikiniuose soduose. Ji suteikia komfortą ir reikalauja mažai priežiūros, todėl tokiais baldais galėsi mėgautis daug metų.

 

Lauko baldų tipai pagal paskirtį

Galima rinktis iš daugybės baldų variantų. Savo nedidelį balkoną su bistro baldų komplektu dviems gali paversti jaukia kavos gėrimo vieta. Pasirink pageidaujamo stiliaus apvalų stalą ir dvi patogias kėdes. Žmonėms, mėgstantiems rengti vakarienes savo kieme, įvairių stilių ir formų lauko valgomojo baldų komplektas puikiai tiks.

Norint mėgautis laisvalaikiu saulėje su šeima ar draugais, būtina lauko sofa arba poilsio baldų komplektas. Pridėk pufų, skirtų papildomai sėdimai vietai suteikti, arba bet kokio norimo pavidalo modulinių poilsio baldų iš palečių. Priklausomai nuo dydžio, toks baldas talpina nuo 1 iki 8 žmonių. Sodo suoliukai taip pat yra puikus priedas, padedantis sutaupyti vietos.

Jei tavo sodas turėtų būti poilsio vieta, rekomenduojame saulės gultus ar keletą žavių sodo lovų. Lauko zonos taip pat puikiai tinka socialiniams susibūrimams. Šiuo atveju, geriausias sprendimas yra sulankstomos kėdės, lauko pagalvėlės, pufai ar pakojos.

 

Lauko priedai tikrai pravers

Padidink savo lauko plotą su aksesuarais, kurie palengvins gyvenimą bet kokiose situacijose. Karštomis vasaros dienomis tau tikrai prireiks skėčio nuo saulės. Visi lauko vakarėliai bus išpildyti tik turint kepsninės rinkinį ir su papildomomis sulankstomomis baro kėdėmis.

Su bent viena daiktų saugojimo dėže, savo lauko zoną išlaikyk švarią ir tvarkingą. Pasirink tą, kuri derės prie tavo dizaino, ir naudok ją ne tik pagalvėlėms ar kitiems aksesuarams laikyti, bet ir kaip sėdėjimo vietą. Jaukias popietes kokybiškai praleisk sūpynėse ar hamake. Norint užtikrinti, jog šaltesnėmis dienomis bus taip pat jauku, įsigyk židinį. Patogios pagalvėlės ir antklodės užbaigs jaukią atmosferą vėlyvais rudens vakarais lauke.

 

Lauko baldai, kuriuos lengva prižiūrėti

Galvojant, kaip išsirinkti lauko baldus, svarbus veiksnys yra lengva priežiūra. Ieškok lengvai valomų daiktų. Į lauko baldų apdangalus taip pat verta investuoti. Jie yra atsparūs vandeniui ir apsaugos baldus, kurių negalėsi laikyti viduje esant prastam orui.

Atsižvelgiant į visus šiuos patarimus, puikios lauko erdvės kūrimas gali būti įdomus ir malonus. Žvilgtelėk į savo erdvę, pagalvok, kokia jos paskirtis ir įsigyk daiktus, kurie atitiks tavo poreikius. Žemiau mėgstamiausi lauko baldų gaminiai tave įkvėps kuriant tobulą lauko zoną.

 

<