Sveikas atvykęs į modernaus ir spalvingo interjero pasaulį! Pasiruošk madingam ir ryškiam namų pertvarkymui!

 

3 pagrindinės priežastys, kodėl modernaus ir spalvingo interjero tendencija yra tokia populiari

Modernaus ir spalvingo interjero dizaino tendencija yra populiari, nes suteikia gaivią ir šiuolaikišką išvaizdą. Joje derinamos žaismingos spalvos, dėl kurių erdvė atrodo išskirtinė, o įtraukiant ryškių dekoracijų yra sukuriama linksma, jaudinanti atmosfera!


@theeastldnstylist

Modernus įvaizdis

1 / 3

Galvok elegantiškai ir prašmatniai! Rinkis baldus su įdomiomis linijomis, išryškėjančiais raštais ir išskirtinėmis formomis. Viskas apie tai, kad daiktai būtų šiuolaikiški, tinkami augintiniams ir būtų madingi!

@marta_projektuje

Žaismingos spalvos

2 / 3

Spalvos gali pakeisti bet kokią erdvę, o mūsų vidaus tendencija išsiskiria būtent tuo! Suteik savo namams energijos ir indivudualumo su ryškių spalvų palete pasitelkiant akį traukiančius akcentus ir drąsius raštus.

@styletyhome

Ryškios dekoracijos

3 / 3

Įnešk į savo gyvenamąją erdvę įperkamos elegancijos su nuostabiomis dekoracijomis! Nuo ryškaus sienų meno iki linksmų, raštuotų pagalvių – taip suteiksi savo gyvenamajai erdvei charakteringumo ir žavesio.

 

Esminiai dalykai, papildantys modernią ir spalvingą interjero išvaizdą

Norint sukurti savo išsvajotą, šiuolaikišką ir spalvingą interjerą, ieškok būtiniausių dalykų, kuriuos galėsi panaudoti.


Vasaros išpardavimas
92.99 €

PVM įskaičiuotas


 

5 geriausi modernaus ir spalvingo interjero stiliaus patarimai

Štai penki smagūs stiliaus patarimai, padėsiantys sukurti šiuolaikišką ir spalvingą interjero dizaino tendenciją:

  1. Žaismingi kilimėliai: pasirink ryškų ir žaismingą kilimėlį, kad išryškintum erdvę. Pasirink variantą su ryškiais raštais ar spalvomis, kad pritrauktum dėmesį.
  2. Akcentinė siena: nudažyk vieną sieną ryškia spalva arba pasitelk ryškius tapetus, kad sukurtum dėmesį prikaustančią akcentinę sieną. Tai paprastas būdas savo kambariui suteikti dramatiškumo ir individualumo.
  3. Tekstūrų maišymas: žaisk su skirtingomis tekstūromis, pavyzdžiui, aksomu, dirbtiniu kailiu ar mezginiais. Įvairių tekstūrų derinimas suteikia erdvei gylio, todėl ji tampa dar patrauklesnė.
  4. Spalvingos užuolaidos: papuošk langus ryškiomis užuolaidomis. Jos suteiks ryškumo, bet taip pat sušvelnins bendrą kambario vaizdą.
  5. Žaidimas su veidrodžiais: pakabink nuostabų veidrodį su spalvingu rėmu, kad suteiktum erdvei stilingumo ir funkcionalumo. Veidrodžiai sukuria erdvės iliuziją ir sukuria ryškią energiją kambaryje.

 

Semkis įkvėpimo iš mūsų klientų modernių ir spalvingų interjero dizaino idėjų

Nori išvysti tikrąją magiją? Peržiūrėk mūsų nuostabių klientų sukurtus šaunius ir spalvingus interjerus, kad sužinotum, kaip susikurti savąjį.

 

Atrask daugiau įkvėpimo