Karščiauios tendencijos: balta ir šviesi

Nepakankamai įvertinta ramumos galia

 

Ką tau reiškia balta spalva? Vyrauja bendras nusistatymas, kad balta spalva simbolizuoja tyrumą, ramybę ir aukštą klasę. Puošdami namus, mes visi renkamės baltos spalvos daiktus: baldus ir aksesuarus. Tačiau, ką manai apie baltos spalvos interjerą?

Balta spalva mūsų namuose, be jokios abejonės, yra nesenstantis pasirinkimas. Tai yra viena iš populiariausių tendencijų, o baltas ir šviesus interjeras traukia mūsų dėmesį. Išsiaiškinkime, kaip galime sukurti erdvę su balta spalva ir jos atspalviais, bet taip pat pažvelkime į puikius šios tendencijos privalumus ir trūkumus.

 

 

Kaip sukurti baltos spalvos interjerą

Balta spalva tinka kiekviename kambaryje. Ji išskiria ramią ir jaukią atmosferą. Balta spalva taip pat spinduliuoja švaros ir stiliaus įspūdį, būtent dėl to, baltos spalvos virtuvės yra tokios populiarios. Puikiai tinkanti kiekviename kambaryje, balta spalva taip pat gali mažą erdvę paversti didesne ir šviesesne.

Tačiau dauguma žmonių baiminasi blankaus ir nykaus baltos spalvos interjero, nes galvoja, kad jis bus „šaltas“ ir jam trūks jaukumo. Norint to išvengti, svarbu sekti svarbiausią baltos spalvos derinimo taisyklę: baltos spalvos atspalvių sluoksniavimas. Baltos spalvos atspalvius derink su natūraliais atspalviais, taip išgausi jaukumo įspūdį savo namams. Kaip derinti yra tavo pasirinkimas. Gali pasirinkti baltos spalvos pagrindinius atspalvius ir pridėti kitų atspalvių aksesuarų, kurie pagražins išvaizdą. Arba rinkis neutralios spalvos atspalvius didesniems baldams ir juos išryškink baltos spalvos detalėmis. Visada stenkis sukurti subalansuotą išvaizdą. Nesirink visų interjero baldų ir aksesuarų vieno balto atspalvio.

 

 

Tekstūra yra viskas 

Derinant baltos spalvos erdvę su tinkamomis tekstūromis ir spalvomis, ji demonstruoja eleganciją ir turtus. Norint išvengti šaltos atmosferos įspūdžio, sukurk tokią erdvę, kuri būtų jauki ir šilta, ir nepamiršk sodrių tekstūrų. Pasirinkimas priklauso nuo to, kas tau patinka, ir stiliaus, kurį kuri. Balta puikiai dera su viskuo, apie ką tik gali pagalvoti.

Pridėk natūralaus medžio baldus, kurie suteiks skandinaviško dizaino. Balta spalva šalia plytų – spalvota ar balta – yra stulbinantis derinys. Marmuras baltos spalvos kompanijoje išsiskirs sudėtinga tekstūra. Pridėk sodrių raštų audinių, tokių kaip vilna, medvilnė ar šilkas. Žaisk su skirtingais baltos spalvos atspalviais ir įvairiais neutraliais atspalviais, kad sukurtum šiltą minimalistinę atmosferą.

 

      

Kontrastų galia

Balta spalva yra savaime stipri. Nepaisant to, baltos spalvos tendencija neizoliuoja šios estetikos, bet praturtina ją gražiais kontrastais. Kilimą ir kitus aksesuarus derink prie beveik baltos sofos su kreminiais atspalviais, nepamiršk įnešti žalumos su gyvais augalais. Taip užtikrinsi ryškią ir jaukią gyvenamąją erdvę.

Daugybė mėlynos spalvos atspalvių pakels tavo baltos spalvos interjerą į kitą lygį. Viduržemio jūros regiono išvaizda puikiai tinka modernioje virtuvėje sukurdama nepakartojamą atostogų nuotaiką. Balta spalva taip pat leidžia žaisti su kambario apšvietimu. Pridėk skaidrių ir metalinių blizgučių. Kartu su stiklo, sidabro ir aukso akcentais baltas interjeras tampa ištaiginga drobė, kurianti ramybę.