Karščiausios tendencijos: aksomas

Moderni elegancija su aksomo išvaizda ir įvaizdžiu

 

Aksomas egzistuoja šimtmečius. Nenuostabu, kad šiandien jis vis dar yra viena populiariausių interjero dizaino tendencijų. Aksomas, kaip medžiaga, iš tamsiųjų Viktorijos laikų estetikos išsivystė į šiuolaikinę estetiką.

Geriausias dalykas puošiant aksomu yra tai, kad jis tinka visur. Jis tinka kiekvienam kambariui, išdėstymui, stiliui ar baldų tipui. Jis tau leis sukurti drąsų dizainą su išskirtinėmis detalėmis, be to, visada gali rinktis subtilesnį įvaizdį su aksominiais aksesuarais. Paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas yra tai, jog aksomas taip pat skatina žaisti kontrastais ir sukurti unikalų įvaizdį.

 

 

Puošnūs daiktai

Aksomas pats yra kaip puošmena. Naudojant kaip pagrindinį interjero dizaino tašką, aksomas sukuria kitokią išvaizdą. Priklausomai nuo dekoruojamo kambario, pasirink aksominį baldą, kuris atkreips visų dėmesį. Aksominė sofa svetainėje neabejotinai privers kambarį spindėti. Rinkis tarp ryškių spalvų Chesterfield tipo aksominės sofos ir minimalistinės su metalinėmis kojelėmis, kuri atrodys moderniau.

Aksominės lovos pagalba savo miegamajam suteiksi rafinuotumo. Jei nori elegantiško miegamojo išdėstymo, rinkis dizainą su detalėmis arba atverk erdvę paprastomis neutraliomis spalvomis. Taip pat rekomenduojame pridėti aksominę kėdę su aukštu atlošu ir sukurti jaukų kampelį poilsiui. Su aksominėmis valgomojo kėdėmis, savo valgomąjį papildysi klasika. Sukurk atmosferą pasirinkdamas tarp modernaus dizaino su pliušine aksomo tekstūra arba Viktorijos laikų apmušalų iš tamsesnio aksomo."

 

 

Prabangūs aksesuarai 

Jei dideli aksominiai daiktai yra per ryškūs tavo skoniui, tuomet savo erdvę gali papuošti aksominiais aksesuarais. Puikūs aksominiai aksesuarai yra tie, kurie dera su tavo noru į namus įnešti romantikos. Savo miegamąjį gali papildyti aksominiais naktiniais staliukais arba suoliukais.
Aksominiai pufai ir otomanės yra itin stilingi ir patogūs, bei puikiai tinka kiekvienai svetainei, nepriklausomai nuo esamo stiliaus. Dar viena akį traukianti detalė yra aksominis kavos staliukas. Tai gana unikalus būdas sukurti grakštumo įspūdį svetainėje. Jei šiek tiek dvejoji dėl dekoravimo aksomu, rekomenduojame taip „aprengti“ langus. Aksominės užuolaidos suteikia kambariui gylį, o smulkesnės detalės, pavyzdžiui, pagalvėlės ar šviestuvo gaubtai, tikrai suteiks sodrios tekstūros.

 

      

Dramatiškos spalvos prieš švelnias

Grįžtant prie tradicinio aksomo pritaikymo, matome drąsias ir dramatiškas spalvos, derinamas su blizgančiomis sagomis ar kontrastingomis siūlėmis. Norint išsiskirti, pasirink juvelyrinių atspalvių aksomą: tamsiai žalios, tamsiai mėlynos arba vyno raudonos spalvos. Šiuolaikinis požiūris į interjero dizainą skatina mus subtiliau naudoti aksomą. Norint į namus įnešti švelnumo ir žaismingumo įspūdį, rinkis rožinį, anties kiaušinio žalią ar net baltą aksomą. Nesijaudink dėl šviesesnių spalvų naudojimo; jei pasirinksi aksomą, kuris buvo apsaugotas nuo skysčių išsiliejimo, tavo baldai gali tarnauti visą gyvenimą.