Populiariausios tendencijos: auksiniai akcentai

Tas prabangus prisilietimas, kurio tavo namams reikia

 

Auksas visada buvo turto ir prabangos simbolis. Jo naudojimas patalpų dizaine kito ir šiais laikais jį galima sutikti ne tik prabangiame interjere, bet ir kišinio dizaino. Tinkamai subalansavus, auksas sukuria prabangą ir elegantišką estetiką.

Auksiniai akcentai vėl madingi ir tikrai mus sudomino. Išdrįsk naudoti auksinius akcentus ir sukurti elegantišką atmosferą arba jas naudoti kaip puošmeną kartu su klasikinėmis auksinėmis detalėmis. Papuošk savo namus su auksiniais aksesuarais ar baldais su auksine apdaila ir sukurk subtilią išvaizdą.

 

 

Spalvų deriniai, kurie yra ir ryškūs ir raminantys

Auksinių akcentų naudojimas gali atrodyti kaip iššūkis, tačiau, laimei, ši stilinga tendencija gali mus išmokyti, kaip išvengti neskoningo dizaino. Auksas turėtų būti sušvelnintas naudojant gerai apgalvotą spalvų paletę. Mes turime keletą variantų.

Saugiausia yra naudoti juodą ir baltą spalvas su auksiniais akcentais. Šis derinys tikrai sukuria rafinuotą išvaizdą. Arba su auksu pasitelkti neutralius tonus. Tai suteiks namams šiek tiek šilumos. Galiausiai, taip pat gali pasirinkti labai drąsią spalvų schemą, kurią derinsi su auksiniais atspalviais bei tamsiai žalią ar mėlyną spalvą, arba švelnią šampano-rožinės spalvos paletę tam, kad tavo dizainas taptų tikra namų pažiba.

 

 

Auksą reikia naudoti su derančiomis medžiagomis

Auksas visada turėtų būti derinamas su tinkamomis medžiagomis. Kadangi auksas yra toks prabangus, jam reikia subtilaus pagrindo, kuris leistų spindėti, bet ne užgožtų. Kalbant apie baldus ir aksesuarus, pasirink erdvei tinkančią medžiagą ir sukurk subalansuotą išvaizdą. Aukso derinimas su plienu ar stiklu sukuria puikų šiuolaikinį įspūdį. Auksinius akcentus derink su medienos masyvu ir sukurk elegantišką erdvę. Norint sukurti išskirtinį dizainą, auksinius akcentus derink su marmuru ir aksomu.

 

      

Su auksiniais akcentais interjerą paversk pribloškiančiu

Juodai balti minimalistiniai interjero dizainai taip pat nusipelno išsiskirti. Šiek tiek aukso yra puikus sprendimas. Pagalvės, užuolaidos ar šviestuvai gali būti puošti auksiniais akcentais, taip sukuriant ryškumo ir stilingumo. Pabrėžk konkrečias namų erdves, sukurdamas šiltą ir jaukią atmosferą. Taip pat atmink, kad auksiniais akcentais galima atkreipti dėmesį į mažesnius kambarius ar erdves. Dėl aukso blizgesio susidaro įspūdis, kad kambarys yra atviresnis ir erdvesnis.