Atraskite ramybę savo lauko šventovėje su mūsų ramybės sodo tendencija. Sužinokite, kaip sukurti gražų pabėgimą nuo kasdienio gyvenimo skubėjimo.

 

3 priežastys įsimylėti ramybės sodo tendenciją

Leiskite mums parodyti, kaip lengvai patobulinti savo patirtį lauke. Mūsų patarimai padės atskleisti paslėptą jūsų sodo grožį.


@krusia_domatorka

Įrengkite savo oazę stilingai

1 / 3

Nuo jaukių gultų iki gražių valgomojo komplektų – mūsų lauko baldai pavers jūsų sodą stilingu poilsiu. Tiesiog atsipalaiduokite ir mėgaukitės laisvalaikiu gryname ore!

@grzesiowydom

Išsiskiriančios dekoracijos

2 / 3

Leiskite savo sodui išsiskirti spalvomis, spindesiais ir ramybe. Atraskite mūsų ryškius kilimėlius, tekstūruotas pagalvėles ir mirksinčias lemputes!

@helene_mara

Zen faktorius

3 / 3

Zen būsena yra pagrindinis jūsų žaliojo atsitraukimo elementas. Norėdami įkvėpti lėtam gyvenimui, rinkitės dirbtinius augalus, skėtį pavėsyje ar net raminantį fontaną kaip centrinį elementą.

 

Privalomi atributai jūsų zen sode

Atnaujinkite savo sodo oazę su mūsų stilingais pagrindais! Rinkitės iš ramių fontano funkcijų, jaukių sėdimų vietų, valgomojo komplektų ir šaunių dekoracijų, kad jūsų lauko šventovė būtų patogi ir madinga.


Dabar populiaru
+ 13 parinktys
23.99 €

PVM įskaičiuotas

10,86 € /m²

Dabar populiaru
+ 1 parinktys
184.99 €

PVM įskaičiuotas

-10 % Dabar populiaru
194.99 €

PVM įskaičiuotas


 

5 geriausi stiliaus patarimai jūsų ramiam sodui

  1. Pasirinkite patogias ir smagias sėdėjimo vietas: rinkitės minkštas pagalvėles arba vėsius hamakus, kad sukurtumėte jaukias poilsio vietas savo sode.
  2. Būkite natūralūs: rinkitės iš medžio arba ratano pagamintus baldus, kad jie susilietų su gamta ir pagerintumėte lauko erdvės ramybę.
  3. Protingai naudokite savo baldus: išdėliokite lauko elementus įvairiais išdėstymais, kad jie atitiktų įvairias veiklas – nuo susibūrimų organizavimo iki ramių akimirkų.
  4. Sukurkite pavėsį: pridėkite pavėsines, skėčius ar palapines su baldakimu, kad suteiktumėte šešėlį ir mėgaukitės savo sodu patogiai visą dieną.
  5. Suasmeninkite: sukurkite savo unikalų stilių raminančių spalvų pagalvėmis, antklodėmis ar lauko kilimėliais, kad sukurtumėte zen būseną savo sodo poilsio namelyje.

 

Pasisemkite įkvėpimo iš mūsų klientų ramybės sodo idėjų

Žaismingos sodo dekoracijos jūsų zen šventovei

 

Raskite daugiau įkvėpimo