Bohemiškas interjero stilius

Spalvingas ir eklektiškas interjeras su asmeninėmis detalėmis

 

Bohemiškas interjeras privers tave savo namuose pasijusti taip tarsi atostogaujant. Šis interjero stilius yra pripildytas ryškių spalvų, natūralių medžiagų, tekstūrų ir ryškių raštų. Jis taip pat puikiai tiks tiems, kurie nori pademonstruoti iš kelionių atsivežtus suvenyrus. Jei nori leisti savo kūrybiškumui tekėti nevaržomam, bohemiškas stilius yra kaip tik tau!

 

Peržiūrėk visas bohemiško stiliaus prekes

 

Ryškios spalvos ir raštai

Bohemiško interjero stilius neatsiejamas nuo spalvų ir raštų. Bohemiškas stilius yra eklektiškas stilius, kuriame dera viskas. Nebijok netikėtų derinių! Žemės atspalviai dažnai derinami su brangakmenių atspalviais ir išsiskiria ryškiomis metalo spalvomis. Ryškaus rašto tapetas, kilimai, pagalvėlės ir pledai užtikrins, kad tavo asmenybė bus išreikšta. Jei tikrai nori, kad tavo stilius būtų bohemiškas, į savo svetainę ar miegamajį pridėk gobeleno.

 


 

 

 

Bohemiško stiliaus baldai ir aksesuarai

Nėra dviejų identiškų bohemiškų stilių. Tai - puikus stilius tiems, kurie nori sukurti kažką unikalaus. Bohemiški baldai yra pagaminti iš natūralių medžiagų, tokių kaip ratanas, bambukas, vytelės, džiutas, sizalis ir perdirbta mediena. Šis stilius leis dar kartą nukeliauti į aplankytas vietas, tiesiog padėk atsivežtus suvenyrus į gražią spintelę ar ant šoninio staliuko.

 

 

Peržiūrėk visas bohemiško stiliaus prekes

 

 

Kolekcijos

Radai tai, kas tau patinka? Maišyk ir derink!

 

 

Žiūrėti visus 2021 skirtus stilius