Bohemiškas interjero stilius

Spalvingas ir eklektiškas interjeras su asmeninėmis detalėmis

 

Bohemiškas interjeras privers tave savo namuose pasijusti taip tarsi atostogautum. Šis interjero stilius yra pripildytas ryškių spalvų, natūralių medžiagų, tekstūrų ir išskirtinių raštų. Jis taip pat puikiai tiks tiems, kurie nori pademonstruoti iš kelionių atsivežtus suvenyrus. Jei nori leisti savo kūrybiškumui tekėti nevaržomam, bohemiškas stilius kaip tik tau!

 

Peržiūrėk visas bohemiško stiliaus prekes

 

Ryškios spalvos ir raštai

Bohemiško interjero stilius neatsiejamas nuo spalvų ir raštų. Bohemiškas stilius yra eklektiškas stilius, kuriame dera viskas. Tik nebijok netikėtų derinių! Žemės atspalviai dažnai derinami su brangakmenių ir išsiskiria ryškiomis metalo spalvomis. Ryškių raštų tapetai, kilimai, pagalvėlės ir pledai leis atskleisti savo asmenybę. Jei išties nori savo namuose sukurti bohemišką stilių, į savo svetainę ar miegamajį pridėk gobeleno.

 


 

 

 

Bohemiško stiliaus baldai ir aksesuarai

Nėra dviejų identiškų bohemiškų stilių. Tai – puikus stilius tiems, kurie nori sukurti kažką unikalaus. Bohemiški baldai yra pagaminti iš tokių natūralių medžiagų, kaip ratanas, bambukas, vytelės, džiutas, sizalis ir perdirbta mediena. Šis stilius leis dar kartą nukeliauti į aplankytas vietas, – tiesiog padėk atsivežtus suvenyrus į gražią spintelę ar ant šoninio staliuko.

 

 

Peržiūrėk visas bohemiško stiliaus prekes

 

 

 

 

Peržiūrėti visus 2022 m. populiarius stilius