Skandinaviškas interjero stilius

Lengvas, natūralus ir nesenstantis

 

Skandinaviškas interjeras pasižymi paprastumu, funkcionalumu ir, žinoma, lengvumu. Nors skandinaviško stiliaus akcentas ir yra minimalizmas, jis nėra nuobodus, o šiltas ir patrauklus. Šis interjero stilius pasižymi tvirtu, medžiagų bei raštų deriniuose atsispindinčiu ryšiu su gamta. Tai toks stilius, kuris nuo pat pirmos akimirkos pravėrus kambario duris, privers pasijusti tarsi namuose.

 

Peržiūrėk visas skandinaviško stiliaus prekes

 

Jaukus skandinaviškas dizainas

Norint sukurti tipišką jaukią skandinaviško stiliaus atmosferą, reikia nepamiršti kelių dalykų. Pirmiausia, atmink, jog ne viskas turi būti balta. Baltą spalvą naudok kaip pagrindinę ir papildyk interjerą tokiomis natūraliomis spalvomis, kaip juoda, pilka ir pastelinės. Nepamiršk daugybės augalų, kurie suteiks ryškioms spalvoms kontrasto. Šilto jaukumo suteiks iš medienos pagaminti baldai ir grindys bei skirtingų tekstūrų kilimai, pledai, pagalvės ir derančių spalvų paletės audiniu dengti baldai.

 

 

 

 

 

Įleisk šviesos

Skandinaviškas interjeras išsiskiria šviesumu ir ryškumu. Kadangi jis yra kilęs iš Skandinavijos, kurioje žiemos gali būti ilgos ir tamsios, šiam stiliui labai svarbu, jog į patalpas patektų natūralios šviesos. Jei neturi didelių langų, strategiškai išdėliok šviestuvus bei pasitelk veidrodžius (jie atspindės šviesą).

 

 

Peržiūrėk visas skandinaviško stiliaus prekes

  

 

 

Peržiūrėti visus 2022 m. populiarius stilius