@ma_maisonscandinave

Skandinaviško interjero dizaino stilius


Paprastumas ir minimalizmas – skandinaviško interjero šerdis


@ma_ptite_pause_deco

Patirk skandinaviško stiliaus grožį, kur paprastumas susilieja su gamtos prisilietimu. Skandinaviškas interjero dizainas, įkvėptas Šiaurės šalių, išsiskiria minimalizmu, funkcionalumu ir švaria išvaizda. Įsivaizduok švarias linijas, raminančias neutralias spalvas ir daug natūralios šviesos. Tai dizaino kūrimo būdas, kuris sumaniais būdais atneša gamtą į patalpas ir sukuria šiltą, malonią erdvę.

Skandinaviškuose namuose tave supa natūralių medžiagų, tokių kaip mediena ir tekstilė, grožis. Pasiruošk tam jaukumui erdvėje, kuri yra be be didesnio vargo prašmatni, praktiška ir alsuoja nesenstančia elegancija. Sveikas atvykęs į skandinaviško stiliaus pasaulį!

 

Kokie yra pagrindiniai skandinaviško stiliaus elementai?

Atskleisk šio stiliaus grožį vadovaujantis pagrindiniais skandinaviško dizaino principais, dėl kurių jis tikrai yra ypatingas. Įsivaizduok raminančių neutralių ir šaltų baltų spalvų paletę, kaip taikų Šiaurės šalių kraštovaizdį. Pažvelk į šviesų mišką, minkštą tekstilę ir natūralias medžiagas, kurios erdvei suteikia šilumos ir tekstūros. Švariomis linijomis ir neperkrautomis erdvėmis skandinaviškas dekoras sukuria puikią pusiausvyrą tarp minimalizmo ir komforto. Rinkis elegantiškus baldus ir dekoro elementus, kad patirtum skandinaviško stiliaus paprastumą.


Kaip panaudoti skandinaviško stiliaus spalvų paletę

1 / 3

Skandinaviško stiliaus spalvų paletė, įkvėpta natūralaus Šiaurės šalių regiono grožio, daugiausia dėmesio skiria ryškioms, šviesioms ir erdvioms spalvoms, tokioms kaip:

 • Švelni balta
 • Šalta pilka
 • Pastelinė žydra
 • Šviesiai rožinė
 • Šalavijo žalia
 • Natūralūs medienos tonai

Galima rinktis iš skandinaviškų medžiagų

2 / 3

Skandinaviško interjero dizainą apibūdina įdomios medžiagos, kurios erdvėms suteikia šilumos ir tekstūros. Įprastos skandinaviškos medžiagos yra:

 1. Šviesios spalvos mediena: šviesūs medžiai, tokie kaip pušis, ąžuolas ir uosis, yra populiarus baldų ir grindų pasirinkimas, suteikiantis natūralų ir ekologišką pojūtį.
 2. Vilna: minkšta, iš vilnos pagaminta tekstilė, tokia kaip antklodės, kilimėliai ir pledai, suteikia skandinaviškam interjerui šilumos ir jaukumo.
 3. Natūralūs pluoštai: tekstilė iš medvilnės, lino ir džiuto suteikia paprastumo.
 4. Stiklas: švarūs stiklo dirbiniai, šviestuvai ir aksesuarai sukuria erdvią atmosferą.

Išmok kurti skandinaviško stiliaus

3 / 3

Žvelgiant į skandinaviško stiliaus dekorą, mažiau yra daugiau. Stilius žaismingai susilieja su funkcionalumu, todėl mąstyk apie švarias linijas ir neutralias spalvas. Įkvėptoje šiaurietiškų žiemos oro sąlygų, čia taip pat gausu natūralios šviesos.

Rinkis minkštą tekstilę ir dekoracijas, kurios įneša į vidų gamtos elementų. Laikantis skandinaviško dizaino principų, sukursi patrauklią išvaizdą, kuri būtų šauni ir kupina žavaus paprastumo be jokio vargo.

Sukurk skandinaviško stiliaus dekorą 3 paprastais žingsniais

Atlik šiuos tris paprastus veiksmus, kad į savo erdvę įtrauktum svarbiausias skandinaviško interjero dizaino ypatybes:


 • 1 žingsnis: išlaikyk minimalizmą

  Rinkis švarias linijas, neperkrautas erdves ir neutralią spalvų paletę, kad sukurtum ramybės jausmą. Pavyzdžiui, televiroziaus komplektas, kuriame natūralaus medžio konstrukcija derinama su baltomis durelėmis. Laikyk savo daiktus už durelių, kad išvengtum netvarkos, tačiau palik keletą daiktų atvirose lentynose, kad suteiktų ryškių spalvų.


 • 2 žingsnis: Įtrauk natūralius elementus

  Svetainėje naudok šviesią medieną ir patogią tekstilę, pavyzdžiui, kreminės tekstilės sofą su medinėmis kojomis. Nepamiršk įtraukti šiek tiek žalumos, kad sukurtum autentišką skandinavišką stilių.


 • 3 žingsnis: Lai tavo skandinaviško interjero dizainas būna šviesus

  Maksimaliai padidink natūralią šviesą naudojant neutralių atspalvių užuolaidas, strategiškai išdėstytus veidrodžius, kad jie atspindėtų natūralią šviesą, ir kad šviesiomis sienomis sukurtum erdvią ir šviesią atmosferą.


Esminiai skandinaviško interjero dizaino elementai

Įnešk į savo namus šiaurietiškos ramybės su šiais skandinaviško interjero dizaino elementais – įsigyk visas savo mėgstamiausias prekes žemiau.


Pirkti produktus keyboard_arrow_right


 

Mūsų klientų skandinaviško dekoro idėjos

Geriausios skandinaviškos interjero dizaino idėjos ateina iš mūsų #sharemevidaxl klientų; Peržiūrėk jas!


 

Skandinaviškas stilius: dekoro vadovas kiekvienai erdvei

Atraskime, kaip savo svetainei, virtuvei ir miegamajam suteikti skandinaviško stiliaus. Pasiruošk įnešti ramybės ir erdvumo į kiekvieną erdvę, kai kartu tyrinėjame pagrindinius šio stiliaus elementus. Pakeisk savo namus su nesudėtingu skandinaviško interjero grožiu.


@decoraitordesign

Skandinaviško stiliaus svetainė

Skandinaviška svetainė yra jauki ir kviečianti užeiti erdvė. Rinkis baltus, pilkus ir žemiškus atspalvius. Šviesių spalvų mediniai baldai, tokie kaip elegantiškas kavos staliukas ar tekstilinė sofa, suteikia šilumos ir natūralios tekstūros. Pirmenybę teik tvarkingam įvaizdžiui su uždaromis spintelėmis ir įtrauk minkštų kilimėlių, kad padidintum komfortą. Įtrauk gamtos elementų, pvz., vazoninių augalų ar dirbtinės faunos, kad kambarys atrodytų gaiviai.

@ohhh_my_home

Skandinaviško stiliaus virtuvė

Skandinaviška virtuvė yra paprasta ir funkcionali. Rinkis minimalistines spinteles ir stalviršius iš šviesios medienos. Pasinaudok natūralia šviesa ir įtrauk atviras lentynas virtuvės reikmenims eksponuoti. Norint pajusti skandinavišką interjero eleganciją, rinkis minimalistinius pakabinamus šviestuvus. Užbaik išvaizdą natūraliais akcentais, pavyzdžiui, vazoniniais augalais, šviežiomis žolelėmis ir elegantiškais stalo įrankiais.

@milou_interiorstyling

Skandinaviško stiliaus miegamasis

Savo skandinaviškame miegamajame įsivaizduok poilsio erdvę. Rinkis lovas su mediniais rėmais, minkštą patalynę ir vilnonius kilimėlius. Suteik dizainui švarų įvaizdį su uždaromis spintomis ir naktiniais staleliais. Be neutralių, pridėk ir keletą pastelinių spalvių, kurios skatintų ramų miegą ir atsipalaidavimą. Papildyk skandinaviško stiliaus atmosferą išsklaidytu apšvietimu ir įtrauk žalsvų atspalvių, kad išlaikyti ryšį su gamta.

Atrask visus interjero stilius


Nesi tikras, kuris stilius tau labiausiai tiktų?

Žiūrėti visusDaugiau įkvėpimo


 

Iš mūsų parduotuvės į tavo namus – prisijunk prie #sharemevidaXL galerijos!

Pasisemk įkvėpimo iš vidaXL!

Nori susikurti savo svajonių namus? Be daugybės prekių, iš kurių gali rinktis, tau taip pat reikės šiek tiek įkvėpimo savo namuose ir sode. Sukūrėme šią įkvepiančią skiltį, jog supažindintumėme tave su šiuo metu žinomiausiais interjero dizaino stiliais ir gražiausiomis tendencijomis.

Tam, kad savo namuose išties jaustumeisi kaip namie, turi kiekvienoje detalėje atskleisti savo unikalią asmenybę. Kviečiame kartu su mumis pasisemti įkvėpimo ir susipažinti su plačiu interjerų stilių sąrašu. Leisk sau įsimylėti minimalistinį skandinaviško ir šiuolaikinio stilių patrauklumą arba įnešk šiek tiek drąsos pasirinkęs pramoninį įvaizdį. Susipažink su kaimiško interjero dizaino stiliumi, – dėl kaimiškų akcentų jo neįmanoma pamiršti. Na, o kaipgi žavingi bohemiškas ir retro stiliai? Peržiūrėk juos visus!


#sharemevidaXL: mūsų prekės, tavo dizainai

Tiesa ta, kad įkvėpimo semiamės iš tikrų namų ir juose gyvenančių žmonių, kurie savo erdvėje integruoja mūsų baldų sprendimus ir stiliaus patarimus. Taigi, mūsų klientai yra tikrieji herojai, kurie mus įkvepia. Išties vertiname, jog jie dalinasi su mumis savo namų interjeru. Manome, jog tai puikus namų ir sodo įrengimo įkvėpimo šaltinis.

Dėl to sukūrėme vietą, kurioje, mūsų klientams esant dėmesio centre, galima rasti visų namų interjero stilių ir tendencijų. Pasisemk įkvėpimo iš mūsų klientų kūrybiškumo apsilankęs mūsų #sharemevidaxl puslapyje, kuris yra skirtas tau ir tavo kūrybingiems projektams atskleisti. Čia rasi gausią mūsų prekių įvairovę, sukurtą remiantis tikromis namų sąlygomis. Galėsi pamatyti, kaip jos atrodys tavo interjere ir pasisemti įkvėpimo! Norėtumei būti matomas? Peržvelk sąlygas čia!


Užsiprenumeruok įkvepiančius naujienlaiškius

Ar žinojai, kad kartais geriausias namų interjero įkvėpimas prasideda nuo atsitiktinio elektroninio laiško? Pristatome: mūsų įkvepiantys naujienlaiškiai! Norėdamas pradėti, tiesiog užsiregistruok ir mes tau atsiųsime nepaprastai naudingus naujienlaiškius. Mūsų naujienlaiškiuose rasi viską, – nuo įkvėpimo namams ir sodui iki dekoravimo idėjų ir gausių šaunių, daiktų, kuriuos būtina turėti kiekvienuose namuose, kolekcijų.

Būsi pirmas sužinojęs apie naujausias įdomias tendencijas ir populiariausių dizainų stilių naujienas. Pasitelk naujienlaiškius kaip įkvėpimo šaltinį savo namų projektams! Prenumeruok mūsų įkvepiančius naujienlaiškius ir prisijunk prie vidaXL bendruomenės!