#sharemevidaXL Taisyklės ir Sąlygos

Sveiki 😊 

Jūs buvote čia perkelti, nes mums išties patiko jūsų turinys ir mes;

vidaXL ir su juo susijusios įmonės (toliau – „vidaXL”);

prašome jūsų sutikimo platinti jūsų garso ir vaizdo turinį (Darbas”) (inter alia) savo internetinėse svetainėse, socialinių tinklų paskyrose, tokiose kaip Instagram, Facebook ir Pinterest (Paskyros”), reklaminiuose elektroniniuose laiškuose ir reklamose bei visose kitose rinkodaros ir reklamos iniciatyvose.

Suteikiame jums galimybę savo Darbą reklamuoti mūsų internetinėse svetainėse ir mūsų Paskyrose. Šiuo tikslu, norime gauti aiškų jūsų sutikimą visapusiškai naudoti prašomą Darbą komerciniais tikslais.

 1. Jūs patvirtinate, kad esate:
  1. Pilnametis fizinis asmuo;
  2. Naudotojas, savininkas, nuomininkas ar turite bet kokią kitą nuosavybės teisę, kuri leidžia jums perleisti; ir,
  3. Tikrasis Darbo, kuriuo pasidalinote, autorius.
 2. Nepažeidžiant VII dalies, prie savo turinio pridėję grotažymę #sharemevidaxl, jūs sutinkate su šiomis Taisyklėmis ir Sąlygomis bei suteikiate mums teisę; nemokamai, tad aiškiai atsisakote iš vidaXL gauti bet kokią kompensaciją ar atlygį dėl šio perdavimo; be teritorinio apribojimo, t.y. visame pasaulyje; neatšaukiamai, tad licencija jokiomis aplinkybėmis negali būti atšaukta ar nutraukta, išskyrus sutartyje nurodyta VII nuostatą; amžinai, t.y. neribotą laiką; neišskirtinai, tad tą patį Darbą galite naudoti ir duoti kitus leidimus; perleidžiamai ir sublicencijuojamai:
 1. Naudoti, kopijuoti, platinti, viešai rodyti, viešai publikuoti, eksponuoti ir kitaip naudoti Darbą (visą arba jo dalį) visose mūsų internetinėse svetainėse, mūsų Paskyrose ir visuose kituose žiniasklaidos kanaluose, įskaitant mūsų naujienlaiškį ir spausdintą žiniasklaidą, ką nusprendžiame savo nuožiūra. Tai apima visas žinomas ir nežinomas internetinių pasiūlymų formas;
 2. Įgalioti kitus naudoti, kopijuoti, platinti, viešai rodyti, viešai publikuoti, eksponuoti ir kitaip naudoti Darbą (visą arba jo dalį) visose mūsų internetinėse svetainėse, mūsų Paskyrose ir visuose kituose žiniasklaidos kanaluose, įskaitant mūsų naujienlaiškį ir spausdintą žiniasklaidą, be jūsų sutikimo;
 3. Be jūsų sutikimo keisti, redaguoti, versti, saugoti, įskaitant kolektyvinius darbus, arba iš viso Darbo ar jo dalies kurti išvestinius kūrinius.

 1. Be to, savo Instagram turinyje pridėdami grotažymę #sharemevidaxl patvirtinate, kad jūsų Darbo naudojimas nepažeidžia jokių asmeninių trečiųjų šalių teisių. Jei jūsų Darbe yra trečiosios šalys, patvirtinate, kad jos sutinka su dabartine jūsų Darbo licencija.
 2. vidaXL turi būti kaip įmanoma greičiau informuoti apie bet kokius autorių teisių ir asmens teisių pažeidimus, taip užtikrinant, kad, siekiant sumažinti bet kokią esamą ar galimą žalą bei skundus, bus imtasi tinkamų veiksmų. vidaXL jokiu būdu nebus laikoma atsakinga už bet kokius situacijų, nurodytų šių Taisyklių ir Sąlygų I, II ir III dalyse, pažeidimų. 
 3. Norėdami naudoti ir platinti jūsų Darbą savo Paskyrose, mums gali prireikti apdoroti būtinus asmeninius duomenis, pavyzdžiui, jūsų garso ir vaizdo turinį, kuris pažymėtas grotažyme arba kuriame minimas vidaXL prekės ženklas, jūsų paskyros vardą ir, išimtinais atvejais, kitus duomenis, kuriuos paskelbėte socialinėje žiniasklaidoje (pavyzdžiui, jūsų elektroninio pašto adresą), taip užtikrinant, kad galėsime jūsų Darbą įvertinti. Jūs turite teisę prašyti susipažinti su savo asmeniniais duomenimis, juos ištaisyti ir ištrinti arba apriboti jų tvarkymą, nesutikti su tuo ir atšaukti savo sutikimą. Šiomis teisėmis galite pasinaudoti susisiekę elektroninio pašto adresu webservice@vidaxl.lt. Daugiau informacijos rasite čia: Privatumo ir slapukų politika.

 1. Jūs sutinkate su visomis sąlygomis, kurios, mūsų nuomone, yra tinkamiausios vidaXL, kad jūsų Darbas būtų įvertintas, ir patvirtiname, kad neprivalome suteikti jums jokio atlygio konkrečiu būdu.

 1. Bet kuri šalis gali nutraukti šią sutartį raštu arba elektronine forma, įspėjus apie tai prieš dvi savaites. Šiuo atveju, turėsite mums apie tai pranešti elektroninio pašto adresu social.media@vidaxl.com. Jei pasinaudosite šia teise nutraukti licenciją, vidaXL nebus leidžiama naudoti jūsų Darbo ateityje. Bet koks jau paskelbtas Darbas/kampanija nebus keičiamas/ištrintas ir jūs neturėsite teisės prašyti to padaryti.

 1. vidaXL svetainė, socialinių tinklų paskyros, prekių ženklai, logotipai ir kt. yra saugomi intelektinės nuosavybės teise. Jūs pripažįstate ir sutinkate, kad neįgyjate jokių, su aukščiau pateiktu ir bet kokiu su tuo susijusiu turiniu, intelektinės nuosavybės teisių.

 1. Apie bet kokį šios sutarties pakeitimą ar papildymą turi būti pranešta raštu arba elektronine forma. Jeigu atskira šios sutarties nuostata ar jos dalis taptų negaliojančia, tai neturės jokios įtakos likusioms sutarties nuostatoms. Tiek, kiek leidžiama pasirinkti reguliuojančią teisę, šiai sutarčiai išimtinai taikoma Nyderlandų Generalinių Valstybių įstatymai.

Labai dėkojame,

vidaXL komanda