Svetainės kategorijos


Tavo svetainė yra vieta, kur atsipalaiduoji po ilgos dienos arba leidi laiką su šeima ar draugais. Norint padėti tau ją įrengti, sudarėme svetainės baldų sąrašą. Peržiūrėk mūsų svetainės baldų pasirinkimą ir sužinok, kokie baldai tinka svetainei. Ynorėsi patogios sofos, kavos staliuko užkandžiams ir televizoriaus stovo savo filmų vakarams. Įtrauk keletą detalių su akcentinėmis kėdėmis, spalvingais kilimėliais ir jaukiomis pagalvėlėmis. Norint pramogų, pažiūrėk svetainės įtaisus ir prietaisus.Svetainės kolekcijos


Pasiruošk pakeisti savo svetainę. Mūsų būtiniausių svetainės reikmenų kolekcijoje yra viskas, ko reikia stilingai ir funkcionaliai erdvei. Turime juos visus – nuo LED TV spintelių iki vietą taupančių sieninių baldų. Be to, mūsų perdirbti mediniai baldai suteiks tavo svetainės dekorui unikalų ir ekologišką įspūdį. Taip pat galbūt norėsi pažvelgti į baldų priežiūros sprendimus, tokius kaip tirpikliai ir uždangalai Tavo visiškai nauji baldai ilgiau išliks gražūs. Jei nori pritvirtinti televizorių prie sienos, atkreipk dėmesį į tvirtinimo priedus ir įrankius, kurių tau taip pat reikės. Pasisveikink su savo prašmatnia erdve renkantis prekes iš mūsų būtiniausių svetainės reikmenų kolekcijos!

TV spintos su LED


Erdvę taupantys baldai (montuojami ant sienos)


Regeneruotos medžiagos

Užvalkalai


Baldų priežiūra

-10 %
13.99 €

PVM įskaičiuotas

-10%
11.99 €

PVM įskaičiuotas

-10 %
+ 3 parinktys
16.99 €

PVM įskaičiuotas

33,98 € /L

-10 %
16.99 €

PVM įskaičiuotas


Televizoriaus tvirtinimo priedaiSvetainė: patarimai ir idėjos


Kiekviena svetainė turi kažkuo išsiskirti, o mūsų įkvėpimo svetainėms pilna kolekcija yra tam, kad tau padėtų. Nuo boho iki modernaus – turime stilių ir tendencijų, atitinkančių tavo atmosferą. Be to, mūsų baldų pirkimo vadovai leis tau jaustis kaip profesionalui renkantis produktus. Peržiūrėk mūsų stiliaus ar aksesuarų kūrimo patarimus ir paįvairink savo svetainės dekorą!

Interjero stiliai

Raskite savo mėgstamą interjero dizaino stilių ir įsigykite daiktus, atitinkančius kiekvieną stilių. Paverskite savo namus namais šiandien!

Scopri tuttokeyboard_arrow_right

Erdvės papildymo spalvomis ABC

Spalvų gausa traukia akį, keičia nuotaiką ir pabrėžia tam tikras detales bet kurioje erdvėje.

Skaityti daugiaukeyboard_arrow_right

Kaip išsirinkti tinkamą kavos staliuką

Kuriant svetainę, reikia atkreipti dėmesį į keletą pagrindinių taškų.

Skaityti daugiaukeyboard_arrow_right

Svarbiausi patarimai, kaip išsirinkti idealų fotelį

Jei ieškai tikros puošmenos, turi atsižvelgti į keletą dalykų.

Skaityti daugiaukeyboard_arrow_right

Kaip išsirinkti televizoriaus stovą

Televizorius yra pagrindinis traukos taškas svetainėje, todėl svarbu žinoti, kaip pasirinkti staliuką televizoriui.

Skaityti daugiaukeyboard_arrow_right

#sharemevidaxl


Labai džiaugiamės, kad klientai kuria gražias erdves su mūsų produktais ir dalijasi jomis su #sharemvidaXL. Nuo stulbinančio sodo dizaino iki jaukių namų interjero – mūsų klientų kūrybiškumas tikrai įkvepia. Jūs taip pat galite prisijungti prie mūsų bendruomenės ir pasidalykite savo vidaXL įkvėptais dizainais. Švęskime savo aistrą gražioms, patogioms gyvenamosioms patalpoms ir įkvėpkime vieni kitus kurti dar nuostabesnius dizainus!

Scopri tutto