Žurnalinių staliukų pirkimo vadovas: kaip išsirinkti geriausią

Kuriant svetainę, reikia atkreipti dėmesį į keletą pagrindinių taškų. Pavyzdžiui, sofa, suteikianti visą reikalingą komfortą, krėslas tavo poilsiui ir puikus televizorius. Tuomet, madingas kilimas, kuris viską suvienija. Dažnai nuvertinamas baldas yra žurnalinis staliukas. Taigi, kaip išsirinkti geriausią žurnalinį staliuką?

Tavo žurnalinis staliukas yra baldas, sujungiantis svetainę. Tavo žurnalinis staliukas puikiai derina stilių su funkcionalumu. Čia galėsi pasidėti kavos puodelį, mėgstamas knygas, televizoriaus nuotolinio valdymo pultą ir telefoną, jis taip pat suteiks komfortą vakarienei prie televizoriaus.

Ar tau reikia naujo žurnalinio staliuko? Tuomet mes rekomenduojame perskaityti mūsų vadovą kaip nusipirkti žurnalinį staliuką. Perskaityk viską, ką reikia žinoti apie tobulą pasirinkimą!

 

Įsitikink, kad pasirinkai tinkamus matmenis

Kiekvienas baldų pirkimas prasideda matavimais. Kadangi kavos staliukai yra kita tavo sofos ar krėslų pusė, jų matmenys turi tikti. Paprastai, žurnalinis staliukas turi būti tokio pat aukščio kaip sofa arba iki 5 cm žemesnis už jos sėdynę. Prie aukštesnių sofų rekomenduojami aukštesni žurnaliniai staliukai, ypač jei pas tave apsilanko daug svečių. Toks baldų išdėstymas suteikia daugiau komforto dedant gėrimus ant kavos staliuko.

Galvojant apie tai, kokio dydžio žurnalinį staliuką turėtum įsigyti, jo aukštis nėra vienintelis aspektas, į kurį reikia atsižvelgti. Kaip minėjome anksčiau, tavo žurnalinis staliukas turi tikti prie tavo sofos, ypač jos ilgio. Atsižvelgiant į sofos dydį, staliukas turėtų būti du trečdaliai jos ilgio. Taip užtikrinsi praktišką kavos staliuko naudojimą iš kiekvienos sofos pusės.

Atkreipk dėmesį, kad aplinkui liktų pakankamai vietos. Standartas yra tarp sofos ir stalo palikti 30–45 cm. Jei staliuką televizoriui turi priešais žurnalinį staliuką, palik 60–76 cm atstumą tarp jų. Toks išdėstymas sukuria pakankamai vietos ir apibrėžia svetainės plotą kaip erdvų, bet ir kompaktišką.

Atkreipti dėmesį į jau turimą baldų išdėstymą yra labai svarbu norint įsigyti tobulą žurnalinį staliuką. Lygiai taip pat svarbi yra stalo forma, nes įvairios formos atrodo skirtingai.

Kokia yra tau tinkamiausia žurnalinio staliuko forma?

Tai priklauso nuo to, kaip atrodo likęs kambarys. Pavyzdžiui, jei turi vaikų, rekomenduojama rinktis apvalius arba ovalius kavos staliukus. Jie yra „draugiški“ vaikams, tačiau taip pat atrodo nuostabiai, sukurdami tam tikrą jaukumą, kurio stačiakampiai stalai negali. Apvalūs ir kvadratiniai stalai nuostabiai tinka mažesniame kambaryje, suteikdami gilumo iliuziją.

Jei ieškai žurnalinio staliuko, kuris tiktų suaugusiųjų svetainei, gali išbandyti įvairias formas ir stilius. Stačiakampiai ir ovalūs žurnaliniai staliukai yra tinkamas pasirinkimas didesniems kambariams ir patalpoms. Pridėk vieną didelį stačiakampį stalą priešais savo nuostabią sofą arba pastatyk 2 ar 3 staliukų komplektą, kuris užtikrins įspūdingą efektą.

 

Medžiaga ir stilius

Didelis kavos staliukų pasirinkimas gali sugluminti, ypač tuomet, kai bandai rasti geriausią. Mediena vis dar yra viena iš populiariausių medžiagų renkantis kavos staliuką, nes tai yra nesenstanti medžiaga. Egzistuoja labai daug aspektų, kurie užtikrina, jog tavo prekė bus unikali. Pasirink klasikinį raudonmedį, kuris pagražins labiau tradicinį interjerą, arba rinkis mango arba tikmedžio kavos staliuką, kuris atrodys bohemiškai. Jei tau patinka medžio apdirbimas, rinkis senovinius baldus ar stalus iš perdirbtos medienos.

Jei ieškai modernaus ar pramoninio interjero, turi daugybę variantų. Yra stiklas, metalas, stiklo pluoštas arba marmuras. Šios medžiagos puikiai atrodo kavos staliukuose ir leidžia kūrybiškai išdėstyti baldus. Tačiau atmink, kad stikliniai kavos staliukai ar metaliniai su aštriais kampais yra mažiau saugūs, ypač kai netoliese žaidžia vaikai. Jei turi naminių augintinių, ieškok staliuko su lengvai valomu paviršiumi.

Tuomet yra oda, aksomas, net šilkas. Taip, gali turėti aksominį žurnalinį staliuką, nes šie brangūs audiniai gali paversti įprastą staliuką tavo svetainės puošmena. Priklausomai nuo dizaino, tokie staliukai tinka skirtingiems stiliams: nuo retro ir bohemiško, iki modernaus (odinio). Be to, tavo kambariui jie gali suteikti tą eklektišką nuotaiką, kuri yra ypatingai populiari šiais laikais.

Norėdamas išsirinkti tinkamą kavos staliuko spalvą, žvilgtelėk į savo esamą dekorą. Gali eksperimentuoti su skirtingais atspalviais, taip pabrėši kambario privalumus. Stikliniai ir marmuriniai žurnaliniai staliukai puikiai atrodo tamsesniuose kambariuose ar skandinaviškame interjere. Natūralūs atspalviai tinka su visais įmanomais deriniais, o tamsūs – prie klasikinio ar retro stiliaus.

 

Tavo kavos staliuko funkcionalumas

Atmink, kad puikus kavos staliukas yra ne tik puošnus, bet ir praktiškas. Išbandyk, pavyzdžiui, su įmontuotu daiktų laikymo skyriumi. Kai kuriuose yra lentynos ir stalčiai, kuriuose patogu laikyti nuotolinio valdymo pultus ir kitus daiktus, kuriuos nori laikyti arti būnant svetainės zonoje. Kiti žurnaliniai staliukai turi ratukus, todėl juos gali lengvai perkelti. Dabar, kai žinai kaip išsirinkti puikų žurnalinį staliuką, atrask mūsų geriausius pasirinkimus.