Naudingos idėjos kaip pasirinkti staliuką televizoriui

Šviežių spragėsių kvapas skelbia smagų kino vakarą! Ar esi pasiruošęs mėgautis kokybišku laiku žiūrėdamas savo mėgstamą televizijos laidą? Televizorius yra pagrindinis traukos taškas svetainėje, todėl svarbu žinoti, kaip pasirinkti staliuką televizoriui.

Pradėk atsižvelgdamas į savo televizoriaus dydį, taip žinosi kuri spintelė yra tinkamiausia. Tada pabandyk įsivaizduoti, kaip spintelė televizoriui atrodys kambaryje. Norint subalansuoto interjero, būtina rasti kambario dydžiui tinkamą baldą. Nepamiršk savo mėgstamo dizaino ir pagalvok, kokios spalvos turėtų būti tavo staliukas televizoriui. Norint tinkamai derinti stilius, atkreipk dėmesį į tai, iš kokios medžiagos pagamintas tavo staliukas televizoriui.

Turint tiek daug galimybių, pasirinkti tinkamą staliuką televizoriui nėra lengva. Tačiau tai neturi būti sunku. Mūsų vadovas tau padės! Peržiūrėk mūsų patarimus kaip įsigyti puikų staliuką televizoriui.

 

Ar didelis tavo televizorius? – Tinkamas dydis 

Tau gali kilti klausimas, kokio dydžio staliuko televizoriui reikia. Tai yra tavo atspirties taškas prieš jį perkant. Jei nori įsigyti jau turimo staliuko televizoriui dydžio staliuką, pirmiausia jį išmatuok. Staliukas turi turi būti didesnis nei tavo televizorius. Tai užtikrins stabilumą ir estetinį balansą.

Daugelis žmonių klausia, „ar gerai jei televizorius bus platesnis už staliuką?“. Atsakymas yra „ne“. Įsitikink, kad staliukas yra didesnis, taip apsaugosi savo televizorių, kad jis nenuvirstų. Taip pat atkreipk dėmesį į lentynos gylį, nes jis turi suteikti pakankamai vietos tavo televizoriui ir papildomai įrangai. Be saugumo, dar vienas privalumas, kurį siūlo didesnis staliukas, yra vieta daiktams. Pridėk keletą dekoracijų ir technologijas integruok į jaukų interjero dizainą.

Nepamiršk įvertinti patogaus žiūrėjimo aukščio. Jei klausi, koks turi būti staliukas televizoriui, atsakymas yra paprastas. Sėdint ekraną turi pastatyti akių lygyje. Ekrano centras turėtų pasiekti tavo regėjimo lygį. Standartinis televizoriaus aukštis yra apie 106 cm, tačiau tai priklauso nuo tavo sėdėjimo. Jei reikia daugiau universalumo, apsvarstyk sieninį reguliuojamą televizoriaus laikiklį.

Ypatingas patarimas: norint rasti tinkamą žiūrėjimo atstumą, padvigubink ekrano dydį. Pavyzdžiui, 50 colių (110 cm) televizoriaus ekranas turėtų būti pastatytas mažiausiai 220 cm atstumu nuo sofos.

Kaip galiu pasirinkti teisingą televizoriaus spintelės tipą? 

Visa aukščiau pateikta informacija padės tau sukurti patogią erdvę nesibaigiantiems filmų maratonams. Reikia nepamiršti subalansuoto interjero išdėstymo svarbos. Apsidairyk, ar staliukas televizoriui tiks tavo stiliui. Laimei, gali pasirinkti iš daugybės staliukų televizoriui tipų:

  • Staliukas televizoriui
  • Spintelė su atvirų lentynų dizainu
  • Sieninė spinta su vieta televizoriui
  • Spintelė televizoriui
  • Prie sienos montuojama įranga
  • Pramogų centras

Spintelė televizoriui yra baldas su uždaromis lentynomis. Paprastai jis yra stačiakampio formos ir suteikia daug vietos daiktams laikyti. Jei sieki minimalistinio stiliaus, rinkis atvirų lentynų dizainą. Rėmas palaiko keletą atvirų lentynų ir tvirtinamą televizoriaus laikiklį. Tai puikus pasirinkimas mažoms erdvėms, norint sukurti erdvės įspūdį.

Didesnis baldas, toks kaip spintelė su atvirų lentynų dizainu, suteikia daug vietos dėl spintelių ir lentynų, išdėstytų aplink televizorių. Spintelė televizoriui yra senovinio stiliaus įkvėptas kūrinys, puikiai derantis prie bohemiško interjero. Didžiausias jos pranašumas yra galimybė paslėpti televizorių, kai jis nenaudojamas.

Kadangi kambario dydis yra toks svarbus, kiekvienai situacijai yra sprendimas. Mažesnėje erdvėje pravers prie sienos tvirtinamas įrenginys. Toks dizainas šiais laikais yra labai populiarus ir užtikrina atvirą grindų plotą. Pasukamas televizoriaus stovas reikalauja dar mažiau vietos ir leidžia televizorių pasukti taip, kaip nori.

Nepaisant to, turint didesnę patalpą, pramogų centras gali būti puikus pasirinkimas. Tai masyvus baldas su turtinga konstrukcija. Jame yra uždara spintelė, atviros lentynos, stalčiai ir kt. Visada gali pagražinti jį knygomis, augalais ir kitomis dekoracijomis.

Dažniausiai staliukams televizoriui naudojamos medžiagos yra mediena ir metalas. Pažvelk į situaciją kūrybiškai, tačiau įsitikink, kad viskas, ką sukursi, tiks prie tavo kambario dizaino. Mediena labiau tinka šiltam tradiciniam stiliui, o metalas geriausiai tinka šiuolaikiniam dizainui. Pagalvok apie saugumą ir įsigyk tvirtą stovą, kuris patikimai išlaikys televizoriaus svorį.

 

Į ką verta atsižvelgti? 

Televizorius gali būti kambario puošmena, tačiau ne visada. Tokiu atveju, žvilgtelėk į kambario išplanavimą. Jei turi židinį, talpinti televizorių gali būti sudėtinga. Norint sužinoti, kaip pastatyti baldus turint židinį ir televizorių, siūlome žvilgtelėti į šiuos sprendimus. Televizorių statyk virš židinio su prie sienos pritvirtintu įrenginiu. Jei leidžia kambario dydis, televizorių taip pat gali pastatyti ant priešingos sienos, ant spintelės televizoriui ar spintelės.

Nepamiršk įtraukti laidų laikymo sistemos. Norint viską padaryti kaip galima estetiškiau, pasirink tokį baldą, kuris paslėptų laidus. Be to, spintelė su daiktų laikymo skyriais gali būti naudojama padėti kitus elektroninius prietaisus.

Skirk šiek tiek laiko rasti geriausią staliuką televizoriui. Sek mūsų rekomendacijas ir įsigyk savo stilių ir poreikius atitinkantį baldą.