Stebinantis asortimentas
Nemokamas pristatymas
Puikios kainos
Kiyoh vertinimas: 8 / 10 (1200 atsiliepimai)

Žurnaliniai Staliukai

Rodoma: 1-48 iš 308

Įsigykite dekoratyvinius ir funkcionalius prieškambario staliukus vidaXL

Prieškambario staliukas gali būti toks pat funkcionalus kaip ir dekoratyvi detalė jūsų namuose. Staliuką galima pastatyti ne tik šalia sofos, bet prie kito stalo - iš esmės visur namuose. Žurnaliniai staliukai yra maži, taigi juos lengva perkelti iš vienos vietos į kitą. Jūs rasite nuostabų asortimentą įvairaus stiliaus prieškambario staliukų mūsų puslapyje vidaXL. 

Papuoškite savo interjerą prieškambario staliuku

Ar kažkada svarstėte, ar jūsų kavos staliukas per mažas? Papildžius namų interjerą prieškambario staliuku, galite išspręsti problemą. Šiuos mažus stalus galite pastatyti prie sofos ar prie tuščios sienos. Jie yra praktiški, bet taip pat ir gražus interjero akcentas. Gimtadienio šventėje ar susirinkus būriui draugų bei pritrūkus vietos susidėti gėrimams ir maistui, prieškambario staliukas jus išgelbės, jums tereikės jį atnešti į svečių zoną. vidaXL taip pat siūlo daug nuostabių prieškambario staliukų su stalčiais, kurie pravers susidedant smulkius daiktus. 

Nauji, balti staliukai

Mūsų internetinėje parduotuvėje galite rasti daug staliukų, pagamintų iš skirtingų medžiagų bei neutralios spalvos, taigi tiks bet kokiame interjere. Jeigu įsigysite naują baltą stalą, jis tikrai išsiskirs ir atrodys puikiai pastatytas prie spalvotos sienos.

Maži ir dideli stalai

Jeigu jūsų namuose yra daug laisvos erdvės, įsigykite didelį stalą, ant kurio galėsite sudėti daug naudingų daiktų. Jeigu pas jus maža erdvė, tuomet telefono staliukas yra puikus sprendimas. Mažas, apvalus staliukas, kaip ir jo pavadinimas, bus tobula vieta telefono laikymui.  

Peržiūrėti daugiau