Vonios kambarių kategorijos


Vonios kambarys yra asmeninis prieglobstis, jis turėtų būti stilingas ir patogus. Atnaujink jį pasitelkus mūsų vonios kambario baldus. Jei tau įdomu, kokie baldai tinka vonios kambariui, įsigyti vonios baldų komplektus yra paprasta. Tada gali patobulinti savo erdvę naudojant vonios kambario daiktų laikymo sprendimus, santechnikos įrangą ir priedus. Populiarūs praustuvai turi dvi kriaukles ir daug vietos, todėl galbūt norėsi peržvelgti mūsų asortimentą. Be to, tokios smulkmenos kaip švelnūs rankšluosčiai ir linksmos dušo užuolaidos daro didelį skirtumą. Pasisemk įkvėpimo ir susikurk savo oazę!Vonios kambario kolekcijos


Vonios kambarys yra ne tik funkcinė erdvė, bet ir kūrybiškumo drobė. Štai, kodėl mūsų vonios kambario kolekcijos yra didelė pageidaujamo vonios kambario dizaino dalis. Čia rasi viską, ko reikia tavo vonios kambario dekoravimui. Nuo veidrodinių spintelių iki skalbimo aksesuarų yra kažkas, kas atitiks visus poreikius. Taip pat turime daug vonios reikmenų, pagamintų iš perdirbtos medienos. Nepamiršk svarbių detalių, pvz., vonios svarstyklių ir asmens priežiūros prekių. Taigi pirmyn, pasilepink ir susikurk savo tobulą vonios kambarį!

Veidrodinės spintos


Kriauklių spintelės


Skalbinių lentynos

75.99 €

PVM įskaičiuotas


Skalbinių krepšeliai


Skalbimo reikmenys


Maudymosi ir pirties reikmenys

88.99 €

PVM įskaičiuotas


Vonios detalės


Regeneruotos medžiagos


Saugumas ir švara

57.99 €

PVM įskaičiuotas


Vonios kambario dekoravimo patarimai ir idėjos


Ar jums reikia daugiau įkvėpimo vonios kambariui? Puiku, mes turime keletą vonios kambario idėjų, kurios padės jums pajusti zeną. Siūlome ne tik vonios baldų komplektus ir kitus priedus, bet ir puikius dekoravimo patarimus. Peržiūrėk mūsų populiariausias interjero tendencijas ir nesenstančius stilius, kad rastumėte savo kryptis. Jie gali padėti jums sužinoti, kaip vonios kambario dizainui suteikti asmeniškumo. Spalvingų plytelių, augalų ir sienų meno pasirinkimas yra tinkamas būdas. Paverskite savo vonios kambarį tarsi SPA oaze ir atsipalaiduokite stilingai!

Aksesuarų spalvų derinimo ABC

Spalvų gausa traukia akį, keičia nuotaiką ir pabrėžia tam tikras detales bet kurioje erdvėje.

Skaityti daugiaukeyboard_arrow_right

Interjero stiliai

Įkvėpimo ieškokite mūsų stilių puslapyje!

Skaityti daugiaukeyboard_arrow_right

Interjero tendencijos

Sužinokite, kas madinga interjero ir lauko dizaino pasaulyje.

Skaityti daugiaukeyboard_arrow_right

#sharemevidaxl


Labai džiaugiamės, kad klientai kuria gražias erdves su mūsų produktais ir dalijasi jomis su #sharemevidaXL. Nuo stulbinančio sodo dizaino iki jaukių namų interjero – mūsų klientų kūrybiškumas tikrai įkvepia. Jūs taip pat galite prisijungti prie mūsų bendruomenės ir pasidalykite savo vidaXL įkvėptais dizainais. Švęskime savo aistrą gražioms, patogioms gyvenamosioms patalpoms ir įkvėpkime vieni kitus kurti dar nuostabesnius dizainus!

Atraskite viską