Atsijungti
Šiuo metu esate atsijungę.
Tęsti
Dėkojame už prenumeratą!
Patikrinkite savo el.pašto dėžutę, netrukus gausite savo išskirtinio kupono kodą!
DĖKOJAME UŽ SUSIDOMĖJIMĄ MŪSŲ NAUJIENLAIŠKIU

Prašome patvirtinti prenumeratą, paspaudus nuorodą, esančią el.laiške, kurį kątik Jums išsiuntėme. Ačiū!

Norėdami gauti savo kupono kodą, spauskite patvirtinimo nuorodą, esančią laiške, kurį tik ką jums išsiuntėme

Uždaryti
JŪSŲ ATSILIEPIMAI

Knygų Spintos ir Pastatomos Lentynos

Rikiuoti pagal:
Perkamiausios prekės
Kaina:
Filtras
Deja, jūsų ieškomos prekės jau nėra parduotuvėje. Panašias prekes rasite čia.

Knygų spinta kiekvienam mylinčiam knygas

Kiekvienas atsidavęs skaitytojas savo norų sąrašo viršuje įrašys gražią knygų spintą. Galite rasti įvairiausių formų ir dydžių knygų spintas. Tikri knygiai svajoja apie sienas užpildytas knygų lentynomis, bet galima išsirinkti ir mažesnes knygų spinteles išskirtinei kolekcijai. vidaXL rasite keletą praktiškų ir dekoratyvinių knygų spintelių. Apsvarstykite perdirbtos medienos knygų spintą. Išlaikyta išvaizda, medienos linijų ir unikalių spalvų įvairovė suteikia kiekvienam baldui savo identitetą.

Įsigykite unikalią knygų spintą

Kokios knygų spintos ieškote? Vienas dalykas, kurį reikia apsvarstyti, yra tai, kiek didelės ir tvirtos knygų spintos jums reikia, kad galėtumėte laikyti visas savo knygas. vidaXL turi keletą pasakiškų knygų spintelių variantų, kuriuose yra pakankamai erdvės saugoti visas mėgstamiausias knygas. Nuo pastatomų knygų spintų iki knygų spintų su atviromis lentynomis - esame įsitikinę, kad turime jums tinkamiausią knygų spintą. Jei ieškote kažko neįprasto, vidaXL taip pat sugalvojo keletą unikalių knygų spintelių, kurios tikrai taps bet kurių namų dėmesio centru. Pažvelkite į mūsų unikalias knygų spinteles, pavyzdžiui raganosio ar elnio formos. Šie fantastiški dizainai taip pat yra labai praktiški ir gali būti naudojami kaip kavos ar žurnaliniai staliukai, o tai yra puiku, jei norite sutaupyti vietos.

Tvarkingas knygų saugojimas

Radus savo idealią knygų spintą, kitas logiškas žingsnis yra pradėti pildyti savo naują baldą visomis jūsų nuostabiomis knygomis. Tai gali būti išties sudėtinga, tačiau galima pažiūrėti į šią užduotį organizuotai. Jei atsitiktine tvarka pastatysite knygas, tai gali atrodyti chaotiškai, ypač kai turite atvirą knygų spintą. Rūšiuokite savo knygas pagal dydį, abėcėlę, pagal žanrą arba netgi viršelių spalvas. Pagal viršelių spalvą surūšiuotos knygos suteiks lentynai ypač tvarkingą ir organizuotą išvaizdą.

Dydis - svarbu

Jei turite įspūdingai didelę ir erdvią svetainę, nesikuklinkite įsigyti didelę knygų spintą ar knygų lentyną, atitinkančią jūsų kambario dydį. Tiems iš jūsų, kuriems pasisekė turėti nuostabiai didelę ir plačią knygų kolekciją, galite apsvarstyti galimybę pastatyti dvi knygų spintas šalia, kad sukurtumėte tikros bibliotekos efektą. Mažesnėse erdvėse jums galbūt nereikėtų būti tokiais ekstravagantiškais. Mes taip pat turime mažesnių knygų spintelių asortimentą, kuris atitiks jūsų poreikius. Daugiafunkcinės spintelės idealiai tinka, nes jos leidžia ne tik laikyti knygas, bet ir yra vieta, kur galite padėti savo puodelį kavos ir parodyti savo namų dekoracijas.

UŽSISAKYKITE MŪSŲ NAUJIENLAIŠKĮ

Išskirtiniai pasiūlymai mūsų nariams

Išparduodamos prekės

Naujos prekės ir mados

Gaukite 5 € nuolaidą**

vidaXL gerbia jūsų privatumą
*Atsisakyti naujienlaiškio galite bet kada
**perkant vidaXL prekių už €100