Patarimai, kaip pasirinkti žurnalinį staliuką

Svetainė yra tavo namų širdis. Čia vyksta kino vakarai, susitinki su draugais arba atsipalaiduoji ant sofos su gera knyga. Tinkamos sofos pasirinkimas yra pirmas žingsnis norint sukurti patogią erdvę. Tačiau kai reikia pridėti stiliaus ir praktiškumo akcentų, žurnaliniai staliukai yra būtini.

Tai yra nuotaikinga užduotis, bet ar žinai, kaip pasirinkti žurnalinius suoliukus, kad jie derėtų prie tavo svajonių dizaino? Pirmiausia reikia nepamiršti jų tikslo. Žurnaliniai staliukai yra skirti padėti išlaikyti viską tvarkingai ir ranka pasiekiamu atstumu. Jie statomi šalia sofos ar kėdės ir gražina visą interjerą.

Turint tiek daug variantų, lengva suklysti sprendžiant kaip pasirinkti žurnalinio staliuko formą. Taip pat yra ir su žurnalinio staliuko spalvos pasirinkimu derinant jį prie interjero dizaino. Ši užduotis bus paprastesnė, nes mes sukūrėme vadovą, kuris padės pasirinkti žurnalinio staliuko medžiagą ir kitas jo stiliaus idėjas.

 

Kodėl man reikia žurnalinio staliuko?

Žurnaliniai staliukai yra universalūs baldai. Jie skirti laikyti viską, ko gali prireikti atsipalaiduojant ant patogios sofos. Idealiai pabrėždami erdvę, žurnaliniai staliukai yra įvairių formų ir stilių. Skaityk toliau ir sužinosi kuris žurnalinis staliukas tinka tavo erdvei ir interjero dizainui.

Atmink, kad daugelis žmonių vietoje kavos staliukų renkasi žurnalinius staliukus. Derink du panašius žurnalinius staliukus arba maišyk ir derink skirtingus stilius. Žaisk su skirtingomis medžiagomis ir formomis bei sukurk prabangią išvaizdą.

 

Kaip išsirinkti geriausią žurnalinį staliuką

Žurnalinis staliukas pastatytas šalia tavo mėgstamos kėdės ar sofos. Čia gali laikyti televizoriaus pultelius, knygas ir žurnalus ar puodelį arbatos. Pirkdami žurnalinį staliuką, dauguma žmonių rūpinasi ar žurnaliniai staliukai turėtų būti aukštesni ar žemesni už sofą. Gali rinktis tą patį aukštį kaip ir sofos porankis, standartinis dydis yra nuo 60 iki 80 cm. Idealiu atveju, žurnaliniai staliukai turėtų būti 2–7 cm žemesni už sofos porankį. Ši maža detalė suteiks papildomo komforto, siekiant paimti knygą.

Kadangi jų yra įvairių formų ir dydžių, būtina apsvarstyti žurnalinio staliuko dydį. Tai priklauso nuo erdvės, poreikių ir jo tikslo. Apgalvok vietą, kurią turi šalia savo sofos, ir nepamiršk leisti savo dizainui kvėpuoti. Palik aplinkui pakankamai vietos ir prireikus pasirink mažesnį žurnalinį staliuką. Taip pastatyti baldai neprivalo užpildyti visos erdvės, geriau rinkis erdviai atrodančią zoną.

Žurnaliniai staliukai yra puiki detalė kambariui. Norint suprasti, kokio pločio turėtų būti šoninis staliukas, pagalvok apie jo naudojimą. Jei nori sukrauti knygas, žurnalus ar uždėti šviestuvą, tavo staliuko paviršius turi būti bent 55 cm pločio. Kai kurie staliukai turi stalčius ar lentynas. Taigi, prieš pereinant prie kitos dalies: žurnalinio staliuko estetikos, rekomenduojame nuspręsti dėl jo paskirties.

Rask žurnalinius staliukus, kuriuos pamilsi

Mums patinka žurnaliniai staliukai, nes jie yra vieni iš kūrybiškiausių dekoravimo variantų. Jei galvoji, ar tavo žurnalinis staliukas turi derėti, tai nuspręsk atsižvelgdamas į atmosferą, kurią nori sukurti. Panagrinėkime formas, stilių ir spalvas.

 

Forma

Apvalūs žurnaliniai staliukai yra puikus pasirinkimas mažesnėms erdvėms ir daiktų laikymo poreikiams. Jie atrodo nuostabiai bet kokioje erdvėje ir puikiai tinka norint pridėti akcentą prie kėdės ar sofos be porankių. Be to, apvalios formos žurnaliniai staliukai gali subalansuoti kambario išvaizdą savo geometriniu stiliumi.

Kvadratinės formos žurnaliniai staliukai puikiai tiks norint parodyti tavo mėgstamą šviestuvą. Jie užtikrina daugiau vietos daiktų saugojimui ir tinka prie kampo, šalia sofos. Kvadratinės formos žurnaliniai staliukai taip pat yra ryškus akcentas svetainėje.

 

Stilius

Kalbant apie stilių, žurnalinio staliuko pasirinkimas yra gana didelis. Norint išvengti stilių maišalynės, pasidomėk savo esamu dizainu. Jei nori, kad tavo gyvenamasis plotas atrodytų minimalistiškai, kontrastui sukurti pridėk ryškų žurnalinį staliuką. Pasirink medinį ar betoninį, su dekoratyvinėmis detalėmis arba pjedestalo pagrindu. Gyvos spalvos paryškina erdvę ir sukuria nuostabius kontrastus.

Mažiau visada yra daugiau. Ypač tada, kai svetainėje yra dideli baldai, minkštos sofos ir raštuotos dekoracijos. Pirmenybę teik atviros erdvės atmosferai ir rinkis lygių linijų žurnalinį staliuką su plonomis kojomis. Nepamiršk maišyti ir derinti kelių žurnalinių staliukų ir taip išgauk stilingą tekstūrą. Rinkis neutralius tonus ir žaisk su peršviečiamomis medžiagomis.

 

Medžiaga

Norėdamas pasirinkti puikų žurnalinį staliuką, atkreipk dėmesį į kitus svetainės kambario stalus ir baldus. Jei nori subalansuoti masyvų medinį kavos staliuką, pasirink betono ar metalo žurnalinius staliukus. Kalbant apie tamsesnį kambarį, rekomenduojame akrilo arba stiklinius staliukus. Tokiu būdu, užtikrinsi lengvą, bet energingą savo erdvės vaizdą.

Marmuro apdaila yra estetiškai nesenstanti ir tinkamas pasirinkimas padėti gėrimams. Kiti medžiagų variantai yra stiklo ir akmens žurnaliniai staliukai. Norėdamas daugiau patrauklumo, išbandyk šiuolaikinius metalo derinius: varį ir aliuminį su medienos masyvu.

Žurnaliniai staliukai yra puiki dekoracija, kurioje dar ir telpa daiktai. Žaisk su skirtingomis spalvomis ir medžiagomis bei jas integruok į svetainės atmosferą. Vadovaukis mūsų paprastomis rekomendacijomis, kaip išsirinkti žurnalinį staliuką ir mėgaukis nauja stilinga detale.