Vartotojams ir verslo klientams turime skirtingus terminus ir sąlygas. Žemiau rasite atitinkamus, jums taikomus terminus ir sąlygas:

Terminai ir sąlygos Klientams 

Atnaujinta: 2022-10-11

Šios nuostatos ir sąlygos taikomos naudojantis svetaine www.vidaXL.lt, valdoma įmonės vidaXL Europe B.V.    (toliau - “mes”, “mūsų” ar “mums", priklausomai nuo konteksto),   

Naudodamiesi šia svetaine ir atlikdami joje bet kokias operacijas, jūs sutinkate su šiomis nuostatomis ir sąlygomis (“Sąlygos”). Patariame šias Sąlygas atidžiai perskaityti ir atspausdinti ateičiai. Naršydami, naudodamiesi, registruodamiesi ar atlikdami bet kokias operacijas mūsų svetainėje, jūs patvirtinate, kad perskaitėte, supratote ir sutinkate su šiomis Sąlygomis. Jei nesutinkate, neturėtumėte naudotis mūsų svetaine.  

Užsakydami prekes mūsų svetainėje, būsite paprašyti suteikti asmeninius duomenis, įskaitant (bet neapsiribojant) jūsų visą vardą, adresą, pašto kodą, gyvenamą vietą ir el.pašto adresą. Jūsų asmeninė informacija bus naudojama laikantis mūsų Privatumo Politikos sąlygų. Sutikdami su šiomis Sąlygomis, taip pat patvirtinate, kad skaitėte, supratote ir sutinkate su mūsų Privatumo Politikos sąlygomis.  

Turinys:   

1 straipsnis – Kur teikiamos mūsų paslaugos  

2 straipsnis – Informacija apie mus  

3 straipsnis – Svetainės pakeitimai  

4 straipsnis – Užsakymo procesas  

5 straipsnis – Jūsų užsakymo patvirtinimas  

6 straipsnis – Mokėjimas   

7 Straipsnis – Saugumas  

8 Straipsnis – Pristatymas  

9 Straipsnis – Turinio atitikimas 

10 Straipsnis – Grąžinimas, atšaukimas ir pakeitimas  

11 Straipsnis – Pinigų grąžinimas  

12 Straipsnis – Garantija  

13 Straipsnis – Skundų nagrinėjimo tvarka  

14 Straipsnis – Teisių nuosavybės  

15 Straipsnis – Atsakomybė  

16 Straipsnis – Kitos svarbios sąlygos  

17 Straipsnis – Susisiekite su mumis  

1 straipsnis – Kur teikiamos mūsų paslaugos   

Užsisakydami prekes mūsų internetinėje parduotuvėje jūs garantuojate, jog esate teisiškai pajėgus sudaryti privalomas sutartis ir kad esate bent 18 metų amžiaus.  

2 straipsnis – Informacija apie mus   

Valdoma: vidaXL Europe B.V. 

Prekiaujama naudojant pavadinimą: vidaXL.lt 

Biuro adresas:  

Mary Kingsleystraat 1   

5928 SK Venlo Nyderlandai  

El.pašto adresas: webservice@vidaxl.lt  

Registracijos Nr: 09188362 

PVM Nr: NL820055220B01

3 straipsnis – Svetainės pakeitimai   

Mes pasiliekame teisę kartkartėmis keisti šias Sąlygas. Visi pakeitimai įsigalioja tik paskelbus juos puslapyje ir taikomi visoms prekių įsigijimo sutartims, sudaromoms nuo tos dienos. Jūsų kaip lankytojo atsakomybė yra perskaityti svetainės sąlygas kiekvienąkart ja naudojantis.  

Bet koks šių sąlygų nesilaikymas yra galimas tik raštišku būdu patvirtinus ir pasirašius mūsų įgaliotam atstovui. Tokiu atveju kiti šių Sąlygų punktai lieka nepakeisti.   

4 straipsnis – Užsakymo procedūra   

Prašome peržiūrėti informaciją apie užsakymo procesą mūsų svetainėje čia: Kaip užsakyti. Užsisakydami prekes puslapyje vidaXL.lt sutinkate su mūsų nuostatomis ir sąlygomis. (Prašome žiūrėti skyrių 1.2).  

Užsakymo metu būsite paprašyti pažymėti langelį, kad patvirtintumėte, jog perskaitėte, supratote ir sutinkate su šių Sąlygų turiniu ir taikymu. Nepriimsime ir neapdorosime nė vieno užsakymo, jei nebus sutikta su šiomis sąlygomis.  

Jūsų sutarties sudarymo metu galiojančios Sąlygos bus taikomos jūsų užsakymui, nebent jūs specialiai sutiksite su naujesnės, peržiūrėtos versijos taikymu.  

Užsakydami mūsų svetainėje turite prisiregistruoti ir pateikti mums savo naudotojo vardą ir slaptažodį (“prisijungimo duomenis”). Mūsų puslapyje įvedama informacija visada turi būti detali ir tvarkinga. Jūs esate atsakingi už savo prisijungimo duomenų konfidencialumą. Mes nesame atsakingi už jokią žalą ar praradimus, galinčius atsirasti dėl jūsų nesirūpinimo saugumu. Jei turite abejonių dėl savo prisijungimo duomenų arba sužinojote apie jų galimą neleistiną panaudojimą, kreipkitės į mus adresu  webservice@vidaxl.lt.  

5 straipsnis – Jūsų užsakymo patvirtinimas   

Pateikę užsakymą gausite el.laišką, patvirtinantį, kad jūsų užsakymą gavome. Prašome įsidėmėti, jog tai dar nereiškia, kad užsakymas priimtas. Jūsų užsakymas mums reiškia jūsų norą pirkti produktą. Visi užsakymai turi būti mūsų priimti ir mes tokį sutikimą patvirtinsime pasiuntę jums el.žinutę, patvirtinančią, jog prekė buvo išsiųsta (“Išsiuntimo patvirtinimas”). Sutartis tarp mūsų (“Sutartis”) bus sudaryta tik kai išsiųsime jums prekes. Iki tol galime jums pranešti, kad užsakymas nepriimtas arba jūs jį galite atšaukti.  

Visos prekės, užsakytos mūsų svetainėje, išlieka mūsų nuosavybe iki kol gausime visą užsakytų prekių apmokėjimą.  

6 straipsnis – Mokėjimas   

Mokėjimą galima atlikti bet kuriuo Mokėjimo būdų skyriuje išvardintu būdu.  

Mes apdorojame apmokėjimą tik gavę jūsų užsakymą. Patikrinę jūsų kortelę ar Paypal duomenis bei prekės buvimą sandėlyje, bematant paruošiame prekę pristatymui.  

Kad užtikrintume, jog jūsų kredito ar debito kortelė arba Paypal sąskaita nėra naudojama be jūsų leidimo, mes patikrinsime informaciją, gautą užsakymo proceso metu (vardą, adresą ir kitą jūsų įvestą asmeninę informaciją) per atitinkamas trečiųjų šalių duomenų bazes. Sutikdami su mūsų Sąlygomis, sutinkate ir su šiais patikrinimais. Ši informacija bus naudojama tik patikrinti jūsų tapatybę. Jokie kredito patikrinimai nebus atliekami ir tai nepaveiks jūsų kreditingumo. Visa jūsų suteikta informacija bus apdorojama laikantis mūsų privatumo politikos ir 1998 m. Duomenų apsaugos akto.  

Mes priimame jūsų mokėjimus, patikrintus trečiųjų šalių prekybos paslaugų tiekėjų, kurie laikosi mokėjimo kortelių pramonės duomenų saugumo standartų (PCI DSS versija 2).  

Jei nuspręstum pasirinkti galimybę atsiskaityti grynaisiais pristatymo metu, būsi atsakingas už susitarimą dėl atitinkamo pristatymo termino, kai su tavimi susisieks siuntų įmonė, ir už pilną apmokėjimą už prekes pristatymo metu. Siuntų pristatymo įmonė gali priimti mokėjimus kortele arba grynaisiais pinigais už maksimalią sumą 2500 €, tad būk paruošęs tikslią užsakymo sumą, tam atvejui, jei kurjeris negalėtų duoti grąžos.  Jei pasirinksi šį vėlesnį apmokėjimą tiesiogiai vežėjui, bus imamas papildomas 1,20 € mokestis už vėliau atliktą apmokėjimą

7 straipsnis – Saugumas   

Perėjus prie užsakymo apmokėjimo stadijos, automatiškai bus aktyvuotas saugus režimas. Šį režimą atpažinsite pamatę spynelę apatiniame dešiniajame jūsų naršyklės kampe. Saugus režimas užtikrina, kad visi jūsų duomenys bus užkoduoti didesniam saugumui.  

Kad galėtume priimti jūsų mokėjimą debito ar kredito kortele, paprašysime jus įvesti kortelės duomenis. Mes šių duomenų prašysime kiekvienąkart mokant mūsų svetainėje. Mes niekada neprašysime jūsų kortelės duomenų ar kitos saugumo informacijos el.paštu ar kitais būdais, nenumatytais mūsų Sąlygose. Jei gautumėte el. žinutę, prašančią pateikti tokią informaciją, prašome nedelsiant pranešti apie tai mūsų klientų aptarnavimo skyriui.  

Mes dedame pastangas, kad apsaugotume savo puslapį nuo virusų ir kitokių kenksmingo turinio programų, galinčių pakenkti jūsų kompiuteriui, bet negarantuojame visiško saugumo. Jūsų atsakomybė yra užtikrinti, kad turite reikalingą įrangą (įskaitant, bet neapsiribojant atnaujinta priešvirusine programine įranga), užtikrinančią saugų naudojimąsi mūsų puslapiu. Išskyrus atvejus, numatytus taikomų įstatymų, mes nebūsime atsakingi už galimą žalą ar sugadinimą, įvykusį dėl virusų ar kitokių kenksmingų programų, atsiradusių naudojantis mūsų svetaine.   

8 straipsnis – Pristatymas   

Mokestis už pristatymą ir pristatymo trukmė gali kisti priklausomai nuo pristatymo adreso ir norimo gauti produkto tipo. Daugiau sužinosite skyriuje pristatymo informacija.  

Mes darome viską, kad pristatytume prekes nustatytu laiku. Tačiau kartais dėl nenumatytų aplinkybių vėlavimas neišvengiamas. Mes nesame atsakingi už vėlavimą ir prekių nepristatymą numatytu laiku, jei tai visiškai ar dalinai priklauso nuo aplinkybių, kurių mes negalime įtakoti.  

Jei jūsų nurodytu adresu nėra nė vieno asmens, galinčio priimti pristatytą prekę, bus paliktas raštelis, kuriame bus nurodyta, kur dabar yra jūsų užsakytos prekės (jos gali būti ir pas jūsų kaimyną). Jūsų užsakymas taip pat gali būti sugrąžintas į kurjerio sandėlį. Tokiu atveju raštelyje bus nurodyta, kaip galite atsiimti užsakymą.  

Prekių sugadinimo ar praradimo rizika yra mūsų atsakomybė iki dienos, kai prekes gaunate (įvykdžius apmokėjimą) arba iki pirmojo bandymo pristatyti prekę.  

Sumos už pristatymo paslaugas grąžinimas gali būti atliktas tik remiantis jūsų legaliomis teisėmis, kaip numatyta Nuotolinės prekybos vartotojų apsaugos reglamentu 200 ar kitais taikomais įstatymais.  

9 straipsnis – Turinio tikslumas   

Išskyrus atvejus, išvardytus žemiau, kaina, kurią mokate už prekę, yra kaina, kuri buvo rodoma jūsų užsakymo pateikimo metu, nebent būtų įvykusi klaida.  

Mes stengiamės, kad visos kainos mūsų svetainėje būtų teisingos, tačiau kartais klaidos neišvengiamos. Jei sužinosime, kad kaina buvo nurodyta klaidingai, susisieksime su jumis kaip įmanoma greičiau ir suteiksime galimybę sutikti su nauja kaina arba atšaukti užsakymą. Jei negalėsime su jumis susisiekti, užsakymas bus automatiškai panaikintas. Jei atšauksite užsakymą jau sumokėję, grąžinsime jums visą sumokėtą sumą.  

Visos kainos rodomos eurais, įskaitant PVM, taikomą jūsų šalyje. Į kainą neįtrauktas pristatymo mokestis, kuris nurodytas priklausomai nuo prekės kartu su mūsų informacija apie pristatymą.  

Visi dydžiai ir išmatavimai yra apytiksliai. Mes stengiamės juos pateikti kuo tiksliau, tačiau negalime garantuoti, kad išmatavimai ir dydžiai bus visiškai tikslūs.  

Stengiamės, kad prekių paveikslėliai būtų kiek įmanoma realūs.  

10 straipsnis – Grąžinimai   

Norint gauti informacijos apie užsakytų prekių sugrąžinimą, prašome skaityti mūsų Grąžinimo taisyklių skyrių.  

Remiantis Nuotolinės prekybos vartotojų apsaugos reglamentais, turite teisę atšaukti savo užsakymą per 30 dienų nuo Prekių gavimo. Tokiu atveju grąžinsime visą už Prekes sumokėtą sumą. Grąžinimas bus įvykdytas kaip nurodyta žemiau esančiame skyriuje „Pinigų grąžinimas“ ir gerbiant jūsų įstatymines teises.  

Jei norite atšaukti savo užsakymą, turite mus informuoti el.paštu. Susitarsime dėl NEMOKAMO paėmimo: užsakyta prekė turi būti grąžinta originaliame įpakavime ir tokios pačios būsenos, kokios ji buvo pristatyta (prašome žiūrėti mūsų Grąžinimo taisyklių skyrių, norint gauti daugiau informacijos). Jūs esate atsakingas už produktų būseną, kol esate jų savininkas. Jei nesilaikysite šio reikalavimo, galime imtis teisinių veiksmų, kad gautume kompensaciją.  

Šios Sąlygos nepažeidžia jūsų įstatymais apibrėžtų vartotojo teisių ir nėra numatytos kaip išsamus jūsų teisių aprašymas. Norėdami sužinoti daugiau apie jūsų kaip vartotojo teises, numatytas Nuotolinės prekybos reglamentais, kreipkitės į vietines valdžios institucijas, prekybos standartų departamentą arba vartotojų konsultacijų centrą.  

Retais atvejais prekės aprašymas gali pasikeisti. Tokiais atvejais mes susisieksime su jumis kaip įmanoma greičiau, kad galėtume jums pasiūlyti alternatyvų, panašų į originalų produktą. Jei jums nepatinka pakeista prekė, kreipkitės į mūsų Klientų aptarnavimo tarnybą. Suorganizuosime prekės paėmimą ir grąžinsime jūsų pinigus, remdamiesi mūsų pinigų grąžinimo politika žemiau esančiame skyriuje „Pinigų grąžinimas“.  Jei jums atrodo, kad gavote defektinę, sugadintą arba ne tą prekę, turite mus informuoti per prideramą laiko tarpą. Prašome nesiimti iš karto grąžinti prekės. Mes susisieksime su jumis ir aptarsime problemos sprendimo galimybes: pasiūlysime jums (neapsiribojant) prekės sutaisymą arba dalių pakeitimą, prekės pakeitimą arba visos sumokėtos sumos grąžinimą. Jei pasiūlysime grąžinti pinigus, pervesime jums visą sumą, sumokėtą už sugadintą ar klaidingą prekę, taip pat galimus pristatymo mokesčius, kurie galėtų atsirasti grąžinant mums prekę.  

11 straipsnis – Pinigų grąžinimas   

Jei atšaukiate užsakymą remiantis aukščiau esančiu skyriumi “Atšaukimas”, grąžinsime  jums visą sumą, sumokėtą už užsakytus produktus po to, kai juos sugrąžinsite. Pavedimas bus padarytas į jūsų kortelę ar Paypal sąskaitą, kurią naudojote apmokėdami šį užsakymą. Kaip jau aukščiau minėjome, su sąlyga, kad prekės bus grąžintos pradiniame stovyje.  

Jei pasirinkai galimybę apmokėti sąskaitą už prekes grynaisiais pinigais pristatymo metu, informuojame, kad pinigai nebus grąžinami tuo pačiu mokėjimo būdu. Vietoje to paprašysime nurodyti vardą, pavardę, IBAN numerį ir BIC/ SWIFT kodus, kad galėtume grąžinti lėšas atgal į tavo banko sąskaitą.

12 straipsnis – Garantinė teisė   

Mes garantuojame, kad bet koks įsigytas mūsų svetainėje mūsų gaminys, mažiausiai dvejus metus nuo pristatymo, pagal ES įstatymus atitinka pirkimo-pardavimo sutartį, tačiau jūsų šalies įstatymai gali suteikti jums papildomų teisių. Atitiktis pirkimo-pardavimo sutarčiai reiškia, kad prekė atitinka aprašymą mūsų svetainėje, yra tinkamos paskirties, kuria naudojami to paties tipo produktai ir yra tos pačios kokybės ir našumo, kurio pagrįstai galima tikėtis iš tokio tipo produktų. Ši teisinė garantija taip pat apima žalą, kuri gali atsirasti gabenimo metu. Nesant atitikčiai, jūs turite teisę reikalauti atitikties nemokamai, pataisant ar pakeičiant prekę, o jeigu tai nėra įmanoma ar netikslinga – tinkamo kainos sumažinimo ar pinigų grąžinimo. Jeigu jūsų įsigyta prekė yra pažeista, maloniai prašome susisiekti su mūsų Klientų aptarnavimo skyriumi.  

Ši garantinė teisė galioja kartu su kitais įstatymais ir reglamentais, taikomais jums kaip vartotojui.  

Garantinės teisės nustoja galiojusios, jei produktas buvo modifikuotas ne gamintojo ar nepaskirtame vidaXL servise.  

13 straipsnis – Skundų nagrinėjimo tvarka   

Verslininkas taiko skundų pateikimo tvarką, apie kurią klientai buvo pakankamai informuoti, ir nagrinėja skundą pagal šią skundų nagrinėjimo tvarką  

Skundai dėl sutarties įvykdymo turi būti išsamiai aprašyti per pagrįstą laiką, kai klientas pastebėjo trūkumus.  

Į skundus, pateiktus verslininkui, bus atsakyta per 14 dienų nuo gavimo datos. Jei skundui numatytas ilgesnis apdorojimo laikas, verslininkas per 14 dienų atsakys gavimo patvirtinimu ir nurodys, kada klientas gali tikėtis išsamesnio atsakymo.  

Klientas turėtų leisti verslininkui ne mažiau kaip 4 savaites išspręsti skundą abipusiu konsultavimusi. Po šio laikotarpio kyla ginčas, dėl kurio gali būti ginčo sprendimas.  

Ar esate patenkintas jūsų skundo tvarkymu? Galite pateikti savo skundą Ginčų komitetui per Europos GES platformą. (http://ec.europa.eu/consumers/odr)  

14 straipsnis  – Teisių nuosavybė   

Sutikdami su mūsų Sąlygomis pripažįstate ir sutinkate, kad visos autorinės ir intelektinės nuosavybės teisės yra pateiktos tik jūsų asmeniniam naudojimui ir visais atvejais lieka mūsų nuosavybe.  

Galite atsisiųsti ar kopijuoti turinį ar medžiagą tik kaip pagalbiną asmeniniam svetainės naudojimui. Turinio ar bet kokios medžiagos, pateiktos mūsų svetainėje, kopijavimas, atgaminimas, publikavimas, platinimas ar rodymas bet kokiais kitais tikslais yra neteisėtas ir draudžiamas įstatymų.   

Mūsų svetainės turinys ir kita medžiaga yra pateikiama tik jūsų asmeniniam naudojimui ir jos negalima kopijuoti ar kitaip naudoti, nebent gautas mūsų ar vieno iš mūsų atstovo raštiškas pritarimas.  

15 straipsnis – Atsakomybė   

Remiantis šio skyriaus likusia dalimi, vadinama “Atsakomybė”, jei mes nesilaikysime šių Sąlygų, būsime įpareigoti grąžinti tik už jūsų įsigytas prekes sumokėtą kainą.  

Remiantis šio skyriaus likusia dalimi, vadinama “Atsakomybė”, mes nebūsime atsakingi už praradimus, kilusius dėl mūsų negalėjimo laikytis šių Sąlygų, patenkančius į šias kategorijas: įplaukų ar atlygio praradimas; verslo praradimas; pelno praradimas; planuotų santaupų praradimas; duomenų praradimas; reputacijos praradimas; vadybos ar biuro laiko švaistymas; ar kokie nors kitokie specifiniai ar netiesioginiai praradimai.  

Ši sutartis neatleidžia mus nuo atsakomybės (ar jos neapriboja) tokaiis atvejais: mirtis ar asmens sužalojimas, kurio priežastis buvo mūsų aplaidumas; apgaulė ar melagini parodymai; bet koks įsipareigojimų laužymas, numatytas 1979 m. Prekybos akto 12 skyriuje; defektiniai produktai, remiantis 1987 m. Vartotojų apsaugos aktu; arba bet kokie kiti atvejai, kuriais būtų nelegalu panaikinti arba bandyti panaikinti mūsų atsakomybę.  

Nors ir naudojame visas priimtinas priemones, kad mūsų internetinis puslapis atitiktų visus taikomus saugumo standartus, negalime būti laikomi atsakingais už neautorizuotą priėjimą prie informacijos, kurią mums pateikėte mūsų svetainėje.  

Jei kuri nors iš šių Sąlygų ar Sutarties punktų kompetentingų institucijų bus pripažinta negaliojančia ar neteisėta, ta sąlyga, taisyklė ar nuoroda bus atskirta nuo likusių sąlygų, terminų ar nuorodų, kurios ir toliau galios tiek, kiek tai leidžiama įstatymo.  

16 straipsnis – Kitos svarbios sąlygos   

Visos sutartys sudaromos anglų kalba. Visi galintys kilti ginčai bus sprendžiami remiantis Anglijos įstatymais ir Anglijos teismų jurisdikcijose.  

Šios Sąlygos sudaro visą mūsų sutartį ir anuliuoja bet kokias ankstesnes vykusias tarp mūsų diskusijas, korespondenciją ar derybas dėl šių Sąlygų esmės.  

Sutinkame, kad nė viena iš šalių nesiims priemonių ginti savo teises, susijusias su protestais ar garantijomis (net ir netyčia ar dėl neapdairumo), neapibrėžtas šiose Sąlygose. Abi šalys sutinka, kad mūsų atsakomybė, susijusi su tokiais prieštaravimais ar garantijomis, yra apibrėžta šių Sąlygų, ir jų nesilaikymas (netyčia ar dėl neapdairumo) bus Sutarties laužymas.  

Joks trečiasis asmuo neturės teisės priversti mus vykdyti šios sutarties sąlygas.  

17 straipsnis – Susisiekite su mumis   

Jei turite klausimų, susijusių su šiomis Sąlygomis ar su mūsų svetaine, prašome kreiptis į mūsų Klientų aptarnavimo skyrių.  

 

Terminai ir sąlygos Verslo klientams

Last updated: 2020-06-01

Content:

Article 1 – Definitions

Article 2 – Identity of the entrepreneur

Article 3 – Applicability

Article 4 – The offer

Article 5 – The contract

Article 6 – Pricing

Article 7 – Performance of the contract and additional guarantee

Article 8 – Delivery and execution

Article 9 – Extended transactions: duration, termination and extension

Article 10 - Payment

Article 11 – Liability

Article 12 – Retention of title

Article 13 – Complaints Procedure

Article 14 – Disputes

Article 1 - Definitions

Throughout these terms and conditions, the following terms and definitions will be used:

1. Day: calendar day;

2. Digital content: data that is produced or delivered in digital form;

3. Long-term contract: a contract that provides for the regular delivery of items, services, and/or digital content during a specific period;

4. Durable medium: any tool - including email - that enables the customer or entrepreneur to store information that is personally addressed to them in a way that enables future consultation or use during a period that is attuned to the aim for which the information is intended, and enables the unaltered reproduction of the stored information;

5. Customer: the natural or legal person which is acting as a professional and/or for a company;

6. Entrepreneur: the natural or legal person that offers products, (access to) digital content, and/or services to customers at a distance;

7. Distance contract: a contract that is entered into between the entrepreneur and the customer in the context of an organised system for sales of products at a distance, digital content, and/or services whereby, until the contract is entered, exclusive or partial use is made of one or more techniques for communication at a distance;

8. Written: in these terms and conditions, “written" includes communication via email and fax if the identity of the sender and the integrity of the email are sufficiently certain;

9. Technique to communicate at a distance: a resource that can be used for entering into a contract without the customer and the entrepreneur having to come together at the same time in the same space;

10. Website: the entrepreneur’s web shop on which goods and services are offered which can be bought by customers;

11. Platform: the external environment on which entrepreneurs can offer goods and services which can be bought by customers.

Article 2 – Identity of the entrepreneur

The private limited liability company vidaXL Europe B.V., Mary Kingsleystraat 1, 5928 SK Venlo, The Netherlands. Operating in the Netherlands under the VAT number: NL820055220B01, trading under the Chamber of Commerce number 09188362.

Article 3 - Applicability

1. These terms and conditions are applicable to every offer of the entrepreneur and every distance contract between the entrepreneur and the customer.

2. If the customer includes provisions or conditions that deviate from or do not appear in the general terms and conditions in their assignment, then provisions or conditions will only be applicable to the entrepreneur in the case they are accepted expressly in written form.

3. The text of these terms and conditions will be made available to the customer before the distance contract is entered. If this is not reasonably possible, the entrepreneur will state, before the distance contract is entered, the way the terms and conditions can be consulted at the entrepreneur and that they can be sent as soon as possible, free of charge, at the customer's request.

4. If the distance contract is concluded electronically, it may be that, contrary to the previous paragraph and before the distance contract is entered, the text of these terms and conditions can be made available to the customer by electronic means in such a way that it can be stored by the customer in a simple manner on a durable data carrier. If this is not reasonably possible then, before the distance contract is entered, it will be stated where the terms and conditions can be consulted by electronic means and that they will be sent electronically or in another way, free of charge, at the customer's request.

5. If and insofar as one of the provisions of these general terms and conditions is null or void, the concerning provision must be read in the way of the legally permitted provision that is closest in content to the intentions of the parties, as it appears from the null or void provision, while the remaining provisions remain fully in effect.

6. If, in addition to these terms and conditions, specific conditions of an external platform on which products and services are being offered by the entrepreneur apply, the customer can, in the event of conflicting conditions, always invoke the applicable condition that is most favourable to them, but only if the Terms & Conditions are non-derogable.

Article 4 – The offer

1. If an offer is subject to a limited duration or subject to conditions, this will be explicitly stated in the offer.

2. The offer will include a full and detailed description of the offered products, digital content, and/or services.

3. The content of the website as well as its offer have been composed with the greatest care. However, the entrepreneur cannot guarantee that all information on the website is always correct and complete. Because of this, all prices, the offer and other information on the website and in other materials from the entrepreneur are subject to obvious programming and typing errors.

Article 5 - The contract

1. The contract shall come into force at the time the customer accepts the offer and complies with the corresponding conditions.

2. If the customer has accepted the offer by electronic means, the entrepreneur will immediately confirm by electronic means the receipt of the acceptance of the offer. If the receipt of acceptance of the offer has not been confirmed by the entrepreneur, the customer can terminate the contract.

3. After the customer accepts the offer, the entrepreneur reserves the right to cancel the offer within 3 working days of acceptance. The entrepreneur will notify the customer immediately of such cancellations.

4. If the contract is concluded electronically, the entrepreneur will take appropriate technical and organizational measures to secure the electronic transfer of data and will ensure a secure web environment. If the customer can pay electronically, the entrepreneur will observe appropriate security measures to this end.

5. If, after the contract is accepted, it turns out the client has provided any incorrect details, the entrepreneur has the right to fulfil its obligations only after receiving the correct details.

6. The entrepreneur can, within the statutory provisions, investigate whether the customer can fulfil their payment obligations, as well as investigate all the facts and factors that are of importance for entering into the distance contract responsibly. If, based on this investigation, the entrepreneur has solid grounds for not entering into the contract, they are entitled to refuse an order or application, stating reasons, or to attach special conditions to the implementation. If the entrepreneur, based on the investigation, declines the request or attaches special conditions to it, the customer will be informed of this no later than 3 days after concluding the contract.

Article 6 - Pricing

1. All prices mentioned on the website of and in other materials from the entrepreneur, are including VAT (unless stated otherwise) and unless stated differently on the website, are including other applicable charges.

2. Contrary to the previous paragraph, the entrepreneur can offer products or services, whose prices are linked to fluctuations on the financial market over which the entrepreneur has no influence, at variable prices. This linkage to fluctuations and the fact that any stated prices are target prices will be stated in the offer.

3. The entrepreneur can change prices 2 weeks after conclusion of the contract. Customers that do not agree with the change have the authority to terminate the contract without being charged for this by the entrepreneur.

4. Additional charges, such as delivery fees and payment fees, will be mentioned on the website and will at least be shown during the order process.

Article 7 – Performance of the contract and additional guarantee

1. The entrepreneur guarantees that the delivered products and services comply with the contract, on the understanding that minor deviations accepted in the sector regarding specified sizes, weights, quantities, discolorations and slight mutual colour deviations, etc., do not count as shortcomings on the part of the entrepreneur.

2. The customer must examine the goods delivered at the time of delivery and the customer must check whether the delivered goods meet the contract stipulations. This includes:

- whether the correct goods have been delivered;

- whether the delivered goods correspond in terms of quantity and number with what has been agreed;

- whether the delivered goods meet the requirements that may be set for normal use and/or commercial purposes.

In case of visible defects or shortcomings, the customer must report these to the entrepreneur within 14 days after delivery. In case non-visible defects or shortcomings are found, the customer must report these to the entrepreneur within 14 days at the latest after he could reasonably have discovered these. If the customer does not do this, he is no longer entitled to any form of repair, replacement, compensation and/or refund in respect of these defects.

3. If the entrepreneur considers a complaint to be justified, the relevant products will be repaired, replaced or (partially) reimbursed after consultation with the customer. The entrepreneur can thereby redirect the customer to a manufacturer or supplier.

Article 8 – Delivery and execution

1. In compliance with that which is stated in this respect in article 3 of these terms and conditions, the entrepreneur will carry out accepted orders with appropriate rapidity.

2. The entrepreneur is entitled to engage third parties if required to perform the duties under the contract.

3. The specified delivery times must be interpreted as a duty of reasonable effort and are deemed to have been approximated. The entrepreneur is free to choose the carrier. Except in the event of intent or deliberate recklessness on the part of the seller, exceeding of the delivery time shall never entitle the customer to any form of compensation.

4. The entrepreneur reserves the right to deliver sold products in parts.

5. The risk of damage to and/or loss of products rests with the entrepreneur until the time of delivery to the customer, unless expressly agreed otherwise. If the customer agrees to pick up the products, the risk is transferred when the products are handed over.

6. If the customer, or a third party designated by them, is not present at the delivery address on the agreed time to receive the products, the entrepreneur has the right to take back the products. In consultation with the customer, the entrepreneur might, at additional costs, offer the products to the customer at a different time and/or day. If delivery proves to be impossible, the payment obligation will not be cancelled and any additional costs, including the return costs, will be charged to the customer. 

Article 9 – Extended transactions: duration, termination, and extension

Termination:

1. The customer can always terminate a contract that is entered for an indefinite period and is for the regular delivery of products, digital content or services in accordance with the termination rules agreed to and a period of notice of no more than two months.

2. The customer can always terminate a contract that is entered for a definite period and is for the regular delivery of products (including electricity), digital content or services at the end of the definite period with the observance of the termination regulations agreed for this purpose and a period of notice of a maximum of two months.

3. The customer can terminate the contracts stated in the foregoing paragraphs in writing.

Extension:

4. A contract that is entered for a set period and is for the regular delivery of products (including electricity), digital content or services will be automatically extended for the same definite period.

5. The mentioned periods of notice also apply for terminations by the entrepreneur

Article 10 - Payment

1. The customer has the duty to pay the entrepreneur with the during the order process and on the website mentioned payment methods. The entrepreneur is free to offer various payment methods which can change from time to time. Insofar as not otherwise determined, the customer is obligated to pay within 14 days of delivery.

2. If the customer does not fulfil their payment obligation(s) in a timely manner, they are immediately liable by law, without a notice of default being required. The entrepreneur is entitled to increase the amount payable by statutory interest rate and the entrepreneur is entitled to charge the extrajudicial collection costs incurred by them to the customer.

Article 11- Retention of title

1. Delivered goods remain the ownership of the entrepreneur until the customer pays the payable amount in full.

Article 12- Liability

1. Subject to intention or gross negligence, the total liability of the entrepreneur towards the customer due to imputable failure in the performance of the contract is limited to compensation to a maximum of the amount stipulated for that contract (including VAT). In case of a long-term contract, then said liability is limited to a reimbursement of the amount that the customer owed to the entrepreneur in the 3 months preceding the event causing the damage.

2. The entrepreneur shall not be liable towards the customer for indirect damage, including, but not limited to, consequential damage, loss of profit, missed savings, loss of data or damage due to business interruption.

3. The customer indemnifies the entrepreneur against any claims in respect of third parties, except in the event of intent or deliberate recklessness on the part of the entrepreneur or a statutory director of the entrepreneur.

4. The preceding paragraphs shall not apply to damage suffered by the customer caused by reselling faulty products purchased from the entrepreneur, in case the clients of the customer commit to legal action against them.

5. Unless performance of the contract is permanently impossible, the liability of an entrepreneur due to an attributable failure to fulfil an obligation from the contract shall only arise if the customer informs the entrepreneur forthwith, in writing, with a reasonable deadline for remedying the failure, and the entrepreneur continues to be in default in the fulfilment of its obligation after that term. The notice of default must contain an as complete and as detailed a description as possible of the shortcoming, so that the entrepreneur is given the opportunity to respond adequately.

6. A condition for any right to compensation is that the customer always reports the damage to the entrepreneur in writing as soon as possible, but no later than 14 days after it arises. Damage that has not been brought to the attention of the entrepreneur within that period is not eligible for compensation, unless the customer can demonstrate that he could not have reported the damage earlier.

7. In the event of force majeure, the entrepreneur shall not be obliged to compensate for any damage to the customer.

Article 13 – Complaints procedure

1. The entrepreneur has a sufficiently publicised complaints procedure and will deal with the complaint in compliance with this complaints procedure.

2. Complaints concerning the performance of the contract must be submitted to the entrepreneur, fully and clearly described, within a reasonable period after the customer has ascertained the defects.

3. Complaints submitted to the entrepreneur will be replied to within a period of 14 days calculated from the date of receipt. If a complaint requires a foreseeably longer processing time, the entrepreneur will reply within the period of 14 days with a confirmation of receipt and an indication of when the customer can expect a more extensive reply.

Article 14 - Disputes

1. Contracts between the entrepreneur and the customer to which these terms and conditions apply are exclusively governed by the laws of the Netherlands.

2. Any disputes that might arise from the contract and cannot be settled amicably, may exclusively be submitted to the court of Oost-Brabant, location ‘s-Hertogenbosch. This is subject to the extent that mandatory rules of jurisdiction limit this choice. The entrepreneur and customer may settle their disputes by means of binding advice or arbitration.

 

vidaXL tinklalapio naudojimo Nuostatos ir sąlygos   

Versija: 2020-06-01

Turinys   

1 straipsnis - Sąvokos   

2 straipsnis - Taikomumas   

3 straipsnis – Pirkėjo paskyra   

4 straipsnis – Tinklalapio naudojimas   

5 straipsnis – Užsakymai   

6 straipsnis - Aukcionai   

7 straipsnis - Atsiliepimai   

8 straipsnis – Paskyros nutraukimas ir Tinklalapio funkcionalumas 

9 straipsnis – Privatumas ir asmeniniai duomenys   

10 straipsnis – Intelektualinė nuosavybė ir trečiosios šalies informacija   

11 straipsnis - Atsakomybė 

12 straipsnis- Kita   

1 straipsnis - Sąvokos  

 • Paskyra: paskyra, kurią turi sukurti vartotojas, kad galėtų atlikti užsakymus, dalyvauti Aukcionuose ir palikti atsiliepimus.   
 • Parduodanti trečioji šalis (-ys): trečioji šalis, siūlanti Vartotojams prekes Tinklalapyje.   
 • Vartotojas: bet kuris Tinklalapio lankytojas.
 • Naudojimo nuostatos ir sąlygos: šios vidaXL tinklalapių naudojimo nuostatos ir sąlygos.   
 • Atsiliepimas: atsiliepimas, kurį gali palikti Vartotojas apie vidaXL, Tinklalapį ir/ar Parduodančią trečiąją šalį (-is).  
 • Aukcionai: Aukcionai vykdomi vidaXL Tinklalapyje.  
 • vidaXL: vidaXL Marketplace Europe B.V.  pagrindinė būstinė (5928 SK) Venlo, Mary Kingsleystraat 1.  
 • Tinklalapis: aktyvus tinklalapis esantis URL adresu vidaxl.nl ir bet kuris kitas tinklalapis ar URL adresas ar taikomoji programa skirta vidaXL.  

2 straipsnis - Taikomumas  

 1. Šios Naudojimo nuostatos ir sąlygos yra taikomos bet kokiam Tinklalapio naudojimui, įskaitant Paskyros naudojimą.  
 2. vidaXL pasilieka teisę laikas nuo laiko keisti šias Naudojimo nuostatas ir sąlygas. Pakeistos Naudojimo nuostatos ir sąlygos bus taikomos nuo jų publikacijos Tinklalapyje momento. Dėl šios priežasties rekomenduojama reguliariai peržvelgti Naudojimo nuostatas ir sąlygas.  

3 straipsnis – Pirkėjo paskyra  

 1. Užsakymų atlikimui, dalyvavimui Aukcionuose ir Atsiliepimų palikimui yra būtina sukurti Paskyrą. Vartotojas gali sukurti Paskyrą pateikdamas prašomą informaciją internetinėje Tinklalapio formoje. Šią formą rasite paspaudę nurodą “Naujas klientas?”.  
 2. Paskyrai sukurti Vartotojas privalo:  
  1. būti ne jaunesniu nei 18 metų amžiaus Paskyros sukūrimo prašymo momentu;  
  2. turėti galiojantį el. pašto adresą.  
 3. Sukūrus Paskyrą, Vartotojas gaus patvirtinimo el. laišką. Aktyvavus Paskyrą Vartotojas galės prisijungti pasinaudojęs savo el. pašto adresu ir jo pasirinktu slaptažodžiu.  
 4. Konkretus el. pašto adresas gali būti panaudotas tik vieną kartą Paskyrai sukurti. Paskyra yra išskirtinai asmeninė, negali būti perduodama ir yra susieta su Vartotoju, sukūrusiu Paskyrą.  
 5. Vartotojas privalo užtikrinti, kad informacija, kurią jis pateikia kurdamas Paskyrą ir tolimesnėje komunikacijoje su vidaXL yra teisinga, pilna ir nepasenusi. Bet kokie asmeninės informacijos pasikeitimai gali būti pakeisti paties Vartotojo, prisijungus prie Paskyros ir atlikus pakeitimus.  
 6. Vartotojas turi išlaikyti savo slaptažodį konfidencialiu ir turi imtis pagrįstų priemonių užkirsti kelią neįgaliotiems tretiesiems asmenims gauti žinias naudojant slaptažodį ir / arba Paskyrą.  
 7. Vartotojas privalo nedelsdamas pranešti vidaXL apie praradimo, vagystės ar (įtariamo) piktnaudžiavimo ar neteisėto naudojimosi slaptažodžiu ir / arba Paskyra trečiąja šalimi atvejį. Iki to laiko, kol šis panešimas bus gautas vidaXL, Vartotojas bus atsakingas už bet kokius nuostolius, patirtus nuo slaptažodžio ir / arba Paskyros panaudojimo.  
 8. Jei vidaXL išsiaiškins ar turės pagrindo įtarti, kad neįgalioti tretieji asmenys naudojasi arba gali naudotis vartotojo Paskyra, vidaXL pasilieka teisę nedelsiant blokuoti atitinkamą Paskyrą, ir reikalauti iš Vartotojo žalos atlyginimo, jei tokią patyrė, be vidaXL atsakomybės už padarytą žalą, kurią patyrė Vartotojas.  

4 straipsnis – Tinklalapio naudojimas  

 1. Vartotojas garantuoja, kad jo informacija ir pateikti duomenys yra teisingi, išsamūs ir patikimi. vidaXL pasilieka teisę patikrinti pateiktos informacijos ir duomenų teisingumą ir pašalinti Vartotojo informaciją ir duomenis, jei gali būti įrodyta, kad jie neteisingi, arba jų teisingumas negali būti patikrintas.  
 2. Vartotojui neleidžiama:  
  • sutrikdyti Tinklalapio veikimą arba naudoti programinę įrangą, kuri galėtų sutrikdyti Tinklalapio veikimą;  
  • inicijuoti procesus arba leisti jiems vykti, jei galima pagrįstai įtarti, kad jie riboja kitų interneto vartotojų veiklą, arba neigiamai veikia Tinklalapio naudojimą;  
  • veikti kito Vartotojo vardu.  
 3. Vartotojui neleidžiama kopijuoti ar viešinti (naudojant gilumines sąsajas ar kitaip) Tinklalapį arba bet kurią jo dalį be išankstinio raštiško vidaXL sutikimo.  

5 straipsnis – Užsakymai  

 1. vidaXL Bendrosios nuostatos ir sąlygos ir vidaXL Grąžinimo sąlygos yra taikomos visiems užsakymams iš vidaXL, atliktiems Tinklalapyje. Vartotojas sutinka su šiomis Bendrosiomis nuostatomis ir sąlygomis ir Grąžinimo sąlygomis, sukurdamas Paskyrą.  
 2. Užsakymams iš Parduodančios trečiosios šalies Tinklalapyje, gali būti taikomos Parduodančios trečiosios šalies (-ių) Bendrosios nuostatos ir sąlygos ir Grąžinimo sąlygos. Jos gali būti rastos Parduodančios trečiosios šalies įmonės puslapyje. Jei Parduodanti trečioji šalis neturi atskirų Bendrųjų nuostatų ir sąlygų ir / ar Grąžinimo sąlygų, tuomet sudarant pirkimo-pardavimo sutartį tarp Vartotojo ir Parduodančios trečiosios šalies, bus taikomos vidaXL Bendrosios nuostatos ir sąlygos ir vidaXL Grąžinimo sąlygos.  

6 straipsnis - Aukcionai  

 1. vidaXL Aukciono sąlygos yra taikomos dalyvavimui aukcionuose vykdomuose vidaXL Tinklalapyje. Vartotojas sutinka su šiomis Aukciono sąlygomis sukurdamas Paskyrą arba kai Vartotojas pirmą kartą dalyvauja Aukcione.  
 2. Vartotojui neleidžiama bet kokiais būdais nesąžiningai ar netinkamai įtakoti varžytines.  

7 straipsnis - Atsiliepimai  

 1. Po pirkimo Tinklalapyje, Vartotojui vidaXL vardu gali būti pasiūlyta įvertinti vidaXL, Tinklalapį ir / ar. Parduodančią trečiąją šalį (-is), paliekant Atsiliepimą. vidaXL pasilieka teisę, bet ne pareigą, patalpinti Atsiliepimą Tinklalapyje arba paskelbti jį bet kokiu kitu būdu, įskaitant Vartotojo pateiktą vardą, gyvenamąją vietą ir Atsiliepimo datą.  
 2. Tuo atveju, jeigu Atsiliepimai renkami trečiosios šalies vidaXL vardu, Atsiliepimams taikomos bendrosios nuostatos ir sąlygos ir / ar trečiosios šalies nuostatos ir sąlygos.  
 3. vidaXL pasilieka teisę nepublikuoti Atsiliepimo arba pašalinti jį iš Tinklalapio, jei Parduodanti trečioji šalis gali įrodyti kad šis Atsiliepimas:  
  • pažeidžia galiojančius teisės aktus ir galiojančias taisykles;  
  • pažeidžia viešąja tvarką ir elgesio normas;  
  • yra tik prekės apžvalga;  
  • nėra susijęs su atitinkama Parduodančia trečiąja šalimi;  
  • jame yra asmeninės Parduodančios trečiosios šalies informacijos; 
  • jame yra URL adresas arba reklama; 
  • yra apgaulingas.  

8 straipsnis – Paskyros nutraukimas ir Tinklalapio funkcionalumas  

 1. vidaXL pasilieka teisę vienašališkai atmesti Vartotojus ar nutraukti jų Paskyras, jei tam yra priežastis, pavyzdžiui tokia, kaip:  
  • neteisėtas Tinklalapio ir / arba Paskyros naudojimas ar piktnaudžiavimas jais;  
  • nesugebėjimas laikytis šių Naudojimo nuostatų ir sąlygų ar Aukciono sąlygų.  
  • nesugebėjimas laikytis susitarimų tarp Vartotojo ir vidaXL ir/arba Parduodančios trečiosios šalies (-ių).  
 2. Be to, vidaXL turi teisę riboti, neleisti arba atšaukti tam tikrus galimus veiksmus ar laikinai blokuoti Paskyros naudojimą 8.1 straipsnyje aprašytais atvejais.  
 3. Visais atvejais vidaXL pasilieka teisę nebeatlikti tam tikrų Tinklalapio funkcijų ar jas pakeisti.  

9 straipsnis – Privatumas ir asmeniniai duomenys  

 1. Vartotojo pateikti asmeniniai duomenys vidaXL tokie, kaip jo vardas ir adresas, telefono numeriai ir el.  pašto adresas yra tvarkomi vidaXL rinkmenose, kurios yra vidaXL nuosavybė. Ši informacija bus naudojama vidaXL su tikslu valdyti Paskyras ir Aukcionus, apdoroti užsakymus, pristatymus ir sąskaitas, bei galimam tarpininkavimui ginčuose tarp Vartotojų ir Parduodančios trečiosios šalies (-ių).  
 2. Visais atvejais Vartotojas gali pasiekti, keisti ir pildyti savo asmeninius duomenis, prisijungdamas prie savo Paskyros.
 3. Iš esmės, vidaXL neteiks duomenų trečiosioms šalims, nebent to prireiks atlikti susitarimą su Vartotoju. Pavyzdžiui, vidaXL pateiks Vartotojo vardą ir adresą, el. pašto adresą ir telefono numerį Parduodančiai trečiajai šaliai (-ims), nes to reikės parengti pirkimo-pardavimo sutartį tarp Vartotojo ir Parduodančios trečiosios šalies (-ių). Komunikacija tarp Vartotojo ir Parduodančios trečiosios šalies valdoma vidaXL el. pašto taikomąja programa. Komunikacija saugoma vidaXL serveriuose ir gali būti gauta ir panaudota vidaXL dėl šių priežasčių:  
  • padėti Vartotojui ir/arba Parduodančiai trečiajai šaliai iškilus klausimams ir/ar problemoms;  
  • įvertinti ar Parduodanti trečioji šalis atitinka/atitiko reikalavimus;  
  • ir analizuoti proceso tobulinimus.  
 4. Tinklalapyje naudojami slapukai. Slapukai, pavyzdžiui, naudojami įsiminti pateiktus prisijungimo duomenis. Be to, Tinklalapyje yra naudojami trečiosios šalies slapukai.  
 5. Vartotojas gali nustatyti savo naršyklę taip, kad negautų slapukų Tinklalapio naršymo metu. Tuo atveju yra tikimybė, kad Vartotojas negalės naudotis visomis Tinklalapio funkcijomis arba jo prieiga prie tam tikrų Tinklalapio dalių ir/arba Paskyros bus apribota.  
 6. vidaXL pasilieka teisę saugoti duomenis apie lankytojo veiksmus Tinklalapyje (naudotą IP adresą ir kitus duomenis) jei kils įtarimų kad vykdomas netinkamas ir/arba neautorizuotas Tinklalapio naudojimas per Vartotojo paskyrą.  
 7. Daugiau informacijos apie vidaXL Vartotojo asmens duomenų naudojimą ir slapukų naudojimą Tinklalapyje galite rasti Tinklalapio skyriuje Sauga ir privatumas.  

10 straipsnis – Intelektualinė nuosavybė ir trečiosios šalies informacija  

 1. Jei nenurodyta kitaip, visos teisės, įskaitant autorių ir kitas intelektinės nuosavybės teises (dėl pateiktos informacijos) Tinklalapyje yra saugomos vidaXL, tiek, kiek jos nėra saugomos trečiųjų šalių / licencijų turėtojų, kad informacija būtų prieinama.  
 2. Vartotojas gali konsultuotis (dėl pateiktos informacijos) Tinklalapyje ir padaryti jos kopijas asmeniniam naudojimui, pavyzdžiui, spausdinti arba ją saugoti. Bet koks kitoks panaudojimas, pavyzdžiui, Tinklalapio (ar jo dalių) saugojimas ar atkūrimas atskiroje interneto svetainėje arba Tinklalapio (ar jo dalių) jungčių, hipersaitų ir giluminių nuorodų sukūrimas yra draudžiamas be raštiško vidaXL leidimo.  
 3. Informacija Tinklalapyje yra iš dalies teikiama trečiųjų šalių, pavyzdžiui, Parduodančių trečiųjų šalių ir kitų Vartotojų (Atsiliepimų atveju). vidaXL negali būti laikoma atsakinga už nuostolius, susidariusius dėl trečiųjų šalių Tinklalapyje pateiktos neteisingos, neišsamios ar neteisėtos informacijos.  
 4. Tinklalapyje gali būti nuorodos į išorinius interneto puslapius. vidaXL negali būti laikoma atsakinga už naudojimą ar turinį interneto puslapių į kuriuos veda nuoroda iš Tinklalapio, ar iš kurių veda nuoroda į Tinklalapį.  

11 straipsnis - Atsakomybė  

 1. Vartotojas pripažįsta, kad atliekant užsakymus iš Parduodančios trečiosios šalies (-ių), pirkimo sutartis sudaroma tarp Vartotojo ir Parduodančios trečiosios šalies ir kad vidaXL nėra ir nebus šios sutarties šalis.  
 2. Todėl vidaXL neprivalo tikrinti arba vertinti Parduodančios trečiosios šalies Tinklalapyje parduodamų prekių kokybės, kiekybės ar veiksnumo ir negali būti atsakinga už bet kokią žalą dėl to, kad pateikta informacija yra neteisinga, neišsami ar neteisėta.  
 3. Jei vidaXL atsako už nuostolius, ši atsakomybė visais atvejais ribojama už atitinkamos prekės pardavimo kainą, kuri išrašyta Parduodančios trečiosios šalies sąskaitoje Vartotojui.  
 4. vidaXL atsakomybė, kokio pobūdžio ji bebūtų, yra tik iki sumos, kurią kompensuoja vidaXL atsakomybės draudimas nesutarimų atveju.  

12 straipsnis- Kita  

 1. Jeigu viena ar daugiau šių Naudojimo nuostatų ir sąlygų yra ar tampa neprivalomomis, netinkamomis ar neįvykdomomis, kitos sąlygos išliks pilnai galiojančiomis. Tokiu atveju vidaXL pakeis atitinkamą sąlygą nauja, nustatyta vidaXL ir kiek įmanoma artima nagrinėjamai sąlygai.  
 2. Tinklalapio, Paskyros ir šių Nuostatų ir sąlygų naudojimui yra išimtinai taikomi Olandijos teisės aktai.   

 

 


 

Priedas (-ai)

Sąlygos ir taisyklės

Bendrosios Sąlygos Aukcionams

Prekių grąžinimo taisyklės

Privatumo ir slapukų taisyklės