Lauko erdvės išaukštinimas natūralaus ratano ir ratano įvaizdžio baldaisss

Atraskite ratano grožį, kuris visuomet yra madingas. Patikrinkite natūralaus ir sintetinio ratano gaminius!

Pristatome rataną: nesenstantis grožis gyvenimui lauke

Sveiki atvykę į mūsų natūralaus ratano ir ratano įvaizdžio sodo baldų vadovą! Mūsų ratano baldai pasižymi nesenstančiu žavesiu ir ilgaamžiškumu. Natūralus ratanas, išgaunamas iš palmių, puikiai dera su bet kokia lauko aplinka. Kita vertus, poliratanas, vadinamas PE ratanu, yra sintetinė, nepalankioms oro sąlygoms ir UV spinduliams atspari medžiaga. Jis atrodo kaip natūralus ratanas, tačiau yra daug tvirtesnis ir patvaresnis. Natūralūs arba sintetiniai ratano baldai suteikia jaukumo bet kuriai erdvei, kviečiant mėgautis ramiomis akimirkomis lauke.

Mums patinka ratano baldai dėl savo išvaizdos ir atsparumo nepalankioms oro sąlygoms. Palyginus su mediniais ar metaliniais baldais, ratanas yra natūraliai atsparus vandeniui. Dėl to jis idealiai tinka naudojimui lauke. Jis taip pat yra lengvas, bet tvirtas, todėl galite lengvai pertvarkyti savo lauko erdvę, kad ji atitiktų jūsų poreikius. Priimant svečius į vasaros kepsnių kepimo vakarėlį arba mėgaujantis ramia popiete, ratano baldai yra puikus fonas gyvenimui lauke.


Natūralaus ratano efekto sodo baldaikiekvienam stiliui ir erdvei

Turite didelį sodą ar nedidelį balkoną? Sodo baldai iš ratano siūlo variantus, tinkančius kiekvienam stiliui ir erdvei. Pavyzdžiui, mūsų jaukios sodo sofos iš ratano puikiai tinka tiek dideliems, tiek mažiems susibūrimams. Poliratano bistro kėdės ar stalai tiks jūsų mielam ir mažam balkonui. Jums kaip sodininkui turime ratano vazonų, kurie yra atsparūs blukimui. Tai nuostabi naujiena: ratanas prisitaiko prie įvairių dizaino stilių, oro sąlygų ir erdvės apribojimų!

Kalbant apie stilių, ratano baldai neturi ribų. Šis nesenstantis žavesys pranoksta tendencijas, todėl tai geras pasirinkimas klasikinėms ar modernioms lauko erdvėms. Puikiai dera prie kaimiško sodybos įvaizdžio. Ir tai įsilies į bet kokią modernią ar minimalistinę dizaino schemą. Jo neutrali spalvų paletė dera su spalvingomis pagalvėlėmis, siūlais ir priedais, kad galėtumėte suasmeninti savo lauko erdvę.


 • Įvairių tipų ratano sodo baldai ir priedai

  Atraskite pasirinkimų pasaulį su mūsų natūralaus ratano ir ratano įvaizdžio sodo baldų ir aksesuarų kolekcija. Nuo sodo stalų, puikiai tinkančių valgymui gryname ore, iki stilingų vazonų ir lovelių, skirtų jūsų ryškiam žydėjimui - yra kažkas kiekvienam lauko poreikiui.

  Paruoškite sceną linksmybėms lauke! Nuo valgomojo baldų komplektų iki patogių poilsio zonų - kiekvienas kampelis tampa priežastimi susiburti ir užmegzti ryšį. Palikite galutinį įspūdį su ratano priedais, pvz. žibintais, vazonais ir loveliais, suoliukais ir otomanėmis. Žibintai spinduliuoja švelnų švytėjimą, suoliukai yra romantiški, o otomanės siūlo papildomų sėdimų vietų. Vazonai ir loveliai, pagaminti iš PE ratano, yra atsparūs oro sąlygoms, todėl jais mėgausiesi dar daugelį metų.

 • Praktinis stilius su ratano sofomis ir sėdimomis vietomis

  Jūsų numeris vienas, būtinas jaukiam poilsiui lauke, yra sėdimosios vietos iš ratano. Taip yra todėl, kad natūralus ratanas yra atsparus drėgmei, todėl jums nereikia jaudintis dėl staigių kritulių. Rekomenduojame po to išdžiovinti ir uždengti esant atšiaurioms oro sąlygoms. Pratęsite jo gyvenimą ir grožį. Jei pasirinksite PE ratano sofas, jos atlaikys ilgalaikę drėgmę be jokių rūpesčių.

  Bet palaukite, yra dar daugiau! Ratano sėdimos vietos viršija ilgaamžiškumą – jas itin lengva perkelti, nes jos yra tokios lengvos. Su mūsų krėslais, mėgstamomis sėdynėmis ir gultais gali žaisti dizaineriu ir susikurti svajonių sodo aplinką.

  Natūralaus ratano ir ratano įvaizdžio sodo krėslai taip pat suteikia komfortą organizuojant vakarėlius arba trokštant ramaus laiko. Ratanas yra lanksti medžiaga, todėl suteikia puikią atramą ir nėra per daug standus. Mūsų sodo baldai iš ratano, kuriuose sumontuotos minkštos pagalvėlės, kviečia patogiai ilsėtis.

 • Lengvi ratano laikymo sprendimai, supaprastinantys jūsų erdvę

  Pasiruoškite atsikratyti netvarkos su ratano laikymo sprendimais! Atsisveikinkite su lauko chaosu ir pasisveikinkite su stilingomis daiktų laikymo galimybėmis, kurios privers jūsų erdvę spindėti. Nuo erdvių ratano sodo daiktų laikymo dėžių iki kompaktiškų lauko stalų su įmontuota daiktų laikymo vieta - turime pasirinkimų, atitinkančių jūsų poreikius.

  Ratano daiktų laikymo sprendimaiyra daugiau nei tik sutvarkymas. Jie tinka daugeliui daiktų, neatrodo dideli – taip yra dėl dailaus austo dizaino. Tas pats audimas puikiai tinka bohemiškam dizainui arba jaukiam ir kaimiškam sodybos stiliui. Be to, jo tekstūra prideda kontrasto šiuolaikiškam sodo dizainui.

  Reikia vietos sodo reikmenims, lauko pagalvėlėms ar vaikų žaislams? Ratano daiktų laikymo dėžės turi pakankamai vietos, kad galėtum paslėpti visus savo lobius. Tikėkis, kad jie atlaikys laiko išbandymą, suteikdami jums ilgus metus patikimus saugojimo sprendimus.Baldų komplektai lauko palaimai

Įsivaizduokite tai: praleiskite dieną stilingai ilsėdamiesi po plačiu mėlynu dangumi ir po to mėgaukitės vakariene. Mūsų natūralaus ratano ir ratano įvaizdžio sodo baldų komplektai yra jūsų raktas į gyvenimą lauke, paverčiant jūsų kiemą poilsio vieta. Intymūs susibūrimai ar gyvi vakarėliai, pasistenkite, kad kiekviena akimirka būtų susijusi su tiek įperkamais, tiek stilingais baldais. Be to, austas dizainas leidžia tiek natūraliam, tiek PE ratanui kvėpuoti, kviečiant mėgautis patogiu lėtu gyvenimu lauke.

Svajojate apie valguymą gryname ore? Ratano arba poliratano valgomojo komplektai yra puikus sėdimų vietų pasirinkimas tiek dideliems, tiek mažiems susibūrimams. Renkatės jaukią vakarienę dviese? Mūsų intymūs bistro komplektai tinka romantiškiems vakarams po žvaigždėmis. Bet linksmybės tuo nesibaigia! Turime universalių poilsio baldų komplektų, kurie puikiai tinka tingioms popietėms ir gali tilpti iki dvylikos svečių. O tiems, kurie turi mažesnes erdves, mūsų kompaktiški rinkiniai padidins stilių neprarandant kvadratinių metrų.