Mes puikiai žinoma, kokių pastangų reikia, kad naujoje vietoje pasijaustumėte kaip namuose, ir kaip tai yra svarbu. Laimei, mūsų klientai, kurie pertvarkė savo erdves, paliko mums keletą akį traukiančių erdvių transformacijų pavyzdžių. Didelis ačiū jums visiems, kad leidote mums pasidalinti jūsų kelione! 💜Nauji namai, naujos galimybės!

Gyvenimo būdas · 15. Rugsėjis 2022

Persikėlimas į naujus namus neturi būti sunkus ir varginantis procesas, jei suplanuojate jį iš anksto. Yra daug priežasčių persikelti į naujus namus, o naudingi persikraustymo patarimai padės jums tai padaryti paprasčiau. Turime puikių patarimų persikraustymui, nesvarbu, ar esate studentas, persikeliate į bendrabutį, esate naujo namo savininkas, ar planuojate būsto renovaciją.

Kai persikraustote kaip studentas, tereikia susikrauti tai, ko jums tikrai reikia. Jei nesate tikri, kaip elgtis kraustantis į naujus namus, atminkite, kad jūsų pagrindiniai prioritetai bus visų daiktų susikrovimas, perkraustymo įmonės samdymas ir tai, kad naujame būste jaustumėtės kaip namuose. Tačiau jei pertvarkote namus, tuomet jums prireiks naudingų namų atnaujinimo patarimų.

Geros naujienos yra tai, kad galite pasikliauti mumis, mes nukreipsime jus teisinga kryptimi. Turime puikių daiktų pakavimo patarimų, dekoravimo idėjų ir baldų sprendimų, kurie patenkins visus jūsų poreikius.

 

Kid's feet in a carton box during moving dayGeriausi patarimai persikeliant į kitą būstą


Daiktų pakavimas, persikraustymas ir įsikūrimas naujoje erdvėje yra trys pagrindinės užduotys, į kurias reikia atsižvelgti persikeliant į naujus namus. Apžvelkime po vieną ir pakalbėkime apie detales, į kurias reikia atkreipti dėmesį.


Ką reikia nuveikti prieš persikeliant į naujus namus


  • Pirkdami pakavimo priemones būkite dosnūs. Dažniausiai žmonės neįvertina reikalingo pakavimo popieriaus, juostos ritinėlių ir sandėliavimo bei dokumentų dėžių kiekio. Įsigykite papildomų pakavimo reikmenų, kad būtumėte tikri, kad turite viską, ko reikia, jei paskutinę minutę turėtumėte supakuoti prekes (kaip kad visada ir būna).


  • Pasirūpinkite saugiu naminių gyvūnėlių ar vaikų priežiūros priemonių transportavimu. Perkraustymo metu neturėtumėte jaudintis dėl savo vaikų ar augintinių. Siūlome paprašyti šeimos ar draugų padėti jais pasirūpinti, kad galėtumėte be streso persikelti. Įsitikinkite, kad turite visą transportavimui reikalingą įrangą, įskaitant augintinių laikiklius ir dėžes, taip pat kūdikių vežimo kėdutes.


  • Išsinuomokite kraustymosi kompaniją. Įsikeliant į naujus namus būtų idealu, kad nereikėtų vargti dėl didelių baldų ir daugybės krepšių nešimo. Jau nekalbant apie itin sudėtingą transportavimą, kuriam reikėtų mikroautobuso ar dviejų. Kad viskas vyktų pagal planą, patariame perkraustymo įmonę pasisamdyti gerokai anksčiau prieš kraustymosi dieną.Prieš:

Empty outdoor space in renovation

Po:

Renovated outdoor area with a glossy black vidaXL table

Source: Newroad_newproject (Instagram)


Prieš:

Empty kitchen space in renovation

Po:

Renovated kitchen with coastal items and vidaXL chairs

Source: Ty_cocon_va (Instagram)


Persikraustymo diena


  • Dūžtančius daiktus laikykite atskirai nuo kitų. Norėdami palengvinti savo gyvenimą, atskirkite visas virtuvės reikmenų dėžes nuo likusių, taip pat namų apyvokos daiktus, kuriems reikalinga ypatinga priežiūra. Be to, ši informacija perkraustymo komandai padės efektyviau planuoti transportavimo procesą.


  • Sudarykite perkraustymo sąrašą ir sekite jį visą dieną, kad įsitikintumėte, jog nieko nepamiršite. Kadangi galite viską sekti, tai jums bus naudinga ir išpakuojant daiktus. Be to, naudodami užduočių sąrašą galite išvengti daiktų palikimo palėpėje arba, jei tokį turite, sode. 

A labelled carton box during moving dayIšpakavimo procesas


  • Paprašykite, kad jūsų samdoma persikraustymo komanda nuneštų kiekvieną dėžę ar daiktą į patalpą, nurodytą ant dėžės. Tai užtikrins daug paprastesnį išpakavimą ir jums nereikės ieškoti dėžių jūroje, norint surasti daiktus, kurių jums prireiks kraustymosi dieną, pavyzdžiui, vandens stiklinių.


  • Pradėkite atsirenkant tik tuos baldus, kurių jums iš tikrųjų reikia. Pavyzdžiui, jei norite praleisti naktį naujuose namuose, lovos išpakavimas ir surinkimas turėtų būti jūsų pagrindinis prioritetas. Dauguma žmonių nori viską susidėlioti, tačiau dėl patogumo ir efektyvumo patariame apsiriboti tik būtiniausiais daiktais. Jūsų sofa ir picos lėkštės turėtų būti kitos, jei šalia yra draugų, kurie padėtų jas išpakuoti. Galiausiai, taip galite paversti savo kraustymosi dieną smagia!Prieš:

An empty kitchen before settling in

Po:

A light kitchen after settling in

Source: Behind_door_no.15 (Instagram)


Prieš:

A kitchen before renovation

Po:

Renovated dark kitchen with black vidaXL barstools

Source: _lifewithjen (Instagram)


Įsikūrimas: paverskite būstą namais


Pirmoji diena naujoje, nepažįstamoje erdvėje, pilnoje dėžių, gali būti šiek tiek pribloškianti. Jums reikės plano, jei norėsite atsikratyti šio jausmo ir suprasti, ką daryti, kraustantis į naujus namus. Pirmas dalykas, kurį reikia atsiminti, yra tai, kad jums prireiks daugiau laiko, nei iš pradžių tikėjotės. Pasistenkite neskubinti dekoravimo ir baldų surinkimo procesų. Nustebsite sužinoję, kad kambarys iš tikrųjų nebus naudojamas taip, kaip įsivaizdavote. Skirkite sau šiek tiek laiko priprasti prie vietovės, pajusti jos energiją ir paversti ją sava.


Kitas žingsnis – pradėti naujųjų namų būtiniausių daiktų – didelių baldų surinkimą. Turėsite sudaryti daiktų, kuriuos norėsite įsigyti naujiems namams, sąrašą, jei tokio dar neturite. Virtuvės stalas ir kėdės, krėslai ir svetainės kėdės, taip pat sekcijo, lova ir naktiniai staleliai miegamajame gali būti išbraukiami iš sąrašo surenkant baldus kambarys po kambario. Jūsų knygos negali būti ilgai laikomos dėžėse, todėl nepamirškite apie baldus, skirtus darbo vietos įrengimui ir knygų spintas.


Kai paversite savo erdvę pakankamai funkcionalia ir būsite patenkinti kiekvieno kambario dizainu, ateis laikas ją papuošti. Visuose namuose rodykite savo prisiminimus, pakabinkite meno kūrinius ir nuotraukas, įtraukite apšvietimo akcentus. Šis paskutinis veiksmas suteiks asmeniškumo ir neįtikėtino jaukumo jūsų naujiems namams.Prieš:

Empty bathroom space in renovation

Po:

Renovated grey bathroom with vidaXL sinks

Source: deryattila61 (Instagram)
Prieš:

A small balcony setting after settling in

Po:

A small, empty balcony before settling in

Source: liefhuisjegroningen (Instagram)


Namo renovacija: nuo ko pradėti?


Namo renovacija atliekama dėl dviejų skirtingų priežasčių: norint, kad sena erdvė būtų funkcionali ir stilinga bei norint atnaujinti namų dizainą. Reikia daug dirbti, kad nuo renovacijos idėjos pereitume prie itin jaudiančio darbų užbaigimo. Kad viskas eitųsi lengviau, prireiks gerai parengto plano. Štai, ką mes manome apie namo renovaciją:


  • Nustatykite biudžetą, kurį galite sau leisti, ir nuspręskite dėl būtinų patobulinimų. Nuspręskite, kuriuos baldus galite pasilikti, bet pasirinkite tik tuos, kurie atitinka jūsų atnaujintą dizainą.


  • Atlikite paiešką ir išsirinkite statybos įmonę, kuri geriausiai atitiktų jūsų keliamus tikslus ir biudžetą, jei planuojate kai kuriuos pastato pakeitimus, pvz., pakeisti virtuvės plyteles ar griauti sieną. Be to, būtinai susipažinkite ir supraskite teisinius statybos reglamentus.


  • Ieškokite geriausių baldų sprendimų, kad galėtumėte maksimaliai praktiškai išnaudoti erdvę, užtikrinti komfortą ir suteikti namams stiliaus bei jaukumo.
Prieš:

empty room with skylight window

Po:

renovated room with skylight window

Source: houseonthesquare7 (Instagram)