artificial Christmas tree

Dirbtinės Kalėdų eglutės pirkimo vadovas

Kalėdos jau visai už kampo, o tai reiškia, kad laikas papuošti savo namus šventiniam sezonui! Kadangi visas veiksmas per Kalėdas vyksta aplink eglutę, prieš perkant ją verta šiek tiek pasidomėti.

Kalėdų eglutė asocijuojasi su jos puošimo teikiamu džiaugsmu. Štai kodėl taip svarbu pasirinkti tinkamą eglutę – tai padeda pajausti Kalėdų dvasią! Kad ji būtų dar ypatingesnė, raginame savo šventiniam dekorui suteikti asmeniškumo. Žinoma, gal įsitraukti į nedidelį "pasidaryk pats" (ang. DIY) projektą, pavyzdžiui, savo rankomis sukurti papuošimus eglutei. Bet jei nori sukurti tikrai unikalią Kalėdų eglutę, taip pat egzistuoja daugybė "pasidaryk pats" variantų. Be kūrybiškumo, tau reikės kelių medžiagų ir įrankių.

Kuriai Kalėdų eglutei teiki pirmenybę: gyvai ar dirbtinei? Jei nori naudoti eglutę ilgus metus ir nesijaudinti dėl jos nykimo ar spyglių valymo, rinkis dirbtinę eglutę.Geriausias metas pirkti dirbtinę eglutę yra dabar. Neskubėk ir apsispręsk dėl tinkamos formos, aukščio ir stiliaus. Sudarėme šį Kalėdų eglutės pirkimo vadovą, kuris padės tau išsirinkti geriausią variantą.

 

Rask tobulą vietą taupančią dirbtinę Kalėdų eglutę arba susikurk ją pats

Išsirinkti tinkamą dirbtinę Kalėdų eglutę nėra lengva užduotis. Pageidautina, kad ji atrodytų įspūdingai, bet taip pat atitiktų tavo erdvės dydį. Kalėdų eglutės forma taip pat yra aktuali, nes ji keičia tavo dekoracijų išvaizdą. Laimei, mūsų Kalėdų eglutės dydžio pasirinkimo vadovas padės tau rasti tinkamiausią eglutę.

Dauguma žmonių Kalėdų eglutę stato savo svetainėje. Šiuo atveju, kambario išdėstymas ir esamas dekoras turi įtakos tinkamiausiam eglutės dydžiui ir aukščiui. Toliau aptarsime Kalėdų eglutės aukštį ir formą.

Gali rinktis trumpesnę, 120 cm aukščio eglutę arba iki 240 cm. Kai ji yra per žema, ji atrodo per maža didelėje svetainėje. 240 cm aukščio eglutė gali gerai atrodyti tik erdvėje, pasižyminčioje aukštomis lubomis. Atkreipk dėmesį į dydį, kuris puikiai tiktų tavo erdvei.

Egzistuoja įvairių formų, iš kurių galima pasirinkti, jei kalbame apie dirbtinę eglutę:

 • Pieštuko formos Kalėdų eglutė – rinkis šią, jei nori sutaupyti grindų ploto.
 • Plona Kalėdų eglutė – puikiai atrodo mažesnėse patalpose, papuošta smulkiais aksesuarais, tinkama minimalistiniam dekorui.
 • Pilna Kalėdų eglutė – gera idėja bet kokio tipo interjerui.
 • Apversta Kalėdų eglutė – tavo pasirinkimas, jei nori atkreipti aplinkinių dėmesį!

types of artificial Christmas trees

Ar galiu susikurti savo Kalėdų eglutę?

Tu gali, ir mes skatiname tave tai padaryti! "Pasidaryk pats" Kalėdų eglutės yra labai madingos įprastų eglučių alternatyvos. Geriausia dalis kuriant "pasidaryk pats" Kalėdų eglutę yra tai, kad nėra jokių apribojimų. Nepriklausomai nuo turimų medžiagų ir reikmenų, gali pasitelkti savo vaizduotę, kad sukurtum unikaliausią ir įdomiausią eglutę.

 

"Pasidaryk pats" Kalėdų eglutė – pasigamink ją savomis rankomis

Kalėdų eglutės kūrimas gali būti labai smagus užsiėmimas tau ir visai tavo šeimai. Įsivaizduok, kad sėdite kartu su puodeliu karštos kakavos, apsupti daugybės reikmenų ir bandote įsivaizduoti pačią inovatyviausią ir netradicinę eglutę. Skamba smagiai, tiesa?

Galime pasidalinti patarimais, jei nesi tikras, nuo ko pradėti. "Pasidaryk pats" Kalėdų eglutė gali būti pagaminta iš esmės iš... visko, apie ką tik gali pagalvoti: balionų, šakų, kaspinėlių, palečių, knygų ar plunksnų, ir sąrašas tęsiasi.

Kol tavo kūrinys turi Kalėdų eglutės formą, viską darai teisingai. Du pagrindiniai šios netradicinės "pasidaryk pats" kalėdinės eglutės koncepcijos privalumai, kuriuos norime pabrėžti, yra tai, kad tai yra ir vietą taupantis, ir ekonomiškas pasirinkimas.

Pavyzdžiui, tavo kuriama "pasidaryk pats" tipo eglutė gali būti tokia didelė arba maža, kokios tik pageidauji. Netgi gali sukurti po vieną kiekvienam savo namų kambariui, jei jautiesi net perdėtai šventiškai. Tuomet tau prireiks tam tikrų medžiagų ir įrankių, kad galėtum atlikti eglutės kūrimo darbus. Greičiausiai, daugumą jų jau turi. Tačiau turime ir išsamesnį sąrašą.

 

Reikmenys ir įrankiai, kurių tau prireiks, kurant savo Kalėdų eglutę

Reikmenys:

 1. Kalėdiniaižaisliukai ir dekoracijos
 2. Dailė ir rankdarbiai
 3. Audiniai, tekstilė, virvės, batraiščiai
 4. Popierius, šakos, paletės, lentos ir net medinės kopėčios, su kuriuomis galėtum lengviau papuoti eglę
 5. Visa kita, apie ką tik gali pagalvoti!

Įrankiai:

 1. Žirklių ir siūlų bei adatų rinkinys
 2. Įprasti klijai arba klijų lazdelės klijų pistoletui
 3. Pjūklas, jei ketini dirbti su medžių šakomis ar kitomis medienos dalimis
 4. Taip pat gali būti naudingas plaktukas ar kiti techniniai įrankiai

 

"Pasidaryk pats" kalėdinių dovanų dėžutė

 • 1 žingsnis

  Paimk du kartono lakštus ir nukirpk juos iki norimo dydžio kartoninei eglutei. Ant kiekvieno nupiešk Kalėdų eglutės formą.

 • 2 žingsnis

  Naudojant žirkles, peilį ir liniuotę, apkirpk kartoną pagal eglutės formą. Norint išgauti smulkų apkirpimą, naudok tiksliausią įrankį.

 • 3 žingsnis

  Iš viršaus į apačią ir iš apačios į viršų perkirpk kiekvieną formą, esančią viduryje, tikiš krašto.

 • 4 žingsnis

  Kiekvienam kartonui spalvinti naudok dažus ar kitas spalvinimo priemones.

 • 5 žingsnis

  Sujunk dvi kartono dalis per pjūvius.

 • 6 žingsnis

  Štai ir baigei kurti savo kartoninę eglutę! Papildyk ją blizgučiais ir bet kokiomis kitomis dekoro priemonėmis.

Išsirink tinkamiausią spalvą ir ieškok dirbtinės arba "pasidaryk pats" Kalėdų eglutės

Tradicinio Kalėdų dekoro centre yra žalia Kalėdų eglutė. Tai verčia mus galvoti apie tikrą eglutę, o ją labai lengva papuošti. Tai klasika ir išlieka mūsų populiariausių pasirinkimų sąraše ir atrodo kaip tikra Kalėdų eglutė.

Laikui bėgant vystėsi dirbtinių eglučių tendencijos, todėl turime daug kitų įdomių variantų. Norint akcentuoti žiemos sezoną, rinkis baltą eglutę. Ji yra elegantiška ir puošni, todėl gali pasitelkti kūrybingas dekoracijas. Dirbtinė Kalėdų eglutė gali būti kitų ryškių spalvų, padėsiančių pripildyti namus šventine nuotaika.

 • Mėlynos eglutės su sidabriniais papuošimais veikia magiškai
 • Rožinės spalvos Kalėdų eglutės su auksiniais papuošimais, tikrai prikaustys dėmesį
 • Raudonos Kalėdų eglutės visus namus pavers šventine svajonių šalimi
 • Auksinės Kalėdų eglutės puikiai tinka, norint išsiskirti.

Kita vertus, "pasidaryk pats" Kalėdų eglutėms pristatymo nereikia: jos spindės visur, kur jas pastatysi. Pavyzdžiui, iš balionų pagaminta eglutė suteikia erdvei gražaus tūrio, o šventinis dekoras išlieka minimalistiniu. Jei nuspręsi susikurti netradicinę "pasidaryk pats" Kalėdų eglutę iš tikrų medžio šakų, suklijuotų viena ant kitos, sukursi gražų, kaimiško stiliaus įvaizdį. Knygų graužikams patiks eglutė, sukurta iš sukrautų knygų.

 

Padaryk ją ypatinga: Kalėdų eglutės apšvietimas ir dekoravimas

Apsisprendus dėl tobulos eglutės spalvos, dydžio ir stiliaus, prasideda linksmybės: eglutės puošimas! Tai akimirka, kai integruoji eglutę į savo interjerą ir kalėdinį dekorą.

Egzistuoja daugybė kūrybiškų variantų, kaip padaryti savo dirbtinę eglutę dar gražesne. Išsirink Kalėdų eglutės apšvietimą, pasirenkant keletą Kalėdų eglutės lempučių, kurios taip pat puikiai tiks tavo „pasidaryk pats“ tipo Kalėdų eglutei. Jų gali būti įvairių formų ir šviesių spalvų, tik įsitikink, kad tavo pasirinkimas puikiai derės su eglutės spalva ir stiliumi.

Gali įsigyti atskiras Kalėdų eglutės LED lemputes arba pasirinkti iš anksto LED lemputėmis apšviestą eglutę. Jos taupo energiją ir apsaugo nuo problemų, kylančių ieškant tinkamų lempučių. Nepriklausomai nuo pasirinktos eglutės tipo, tau reikės Kalėdų eglutės sijono. Tokiu būdu, eglutės pagrindą paslėpsi po kažkuo šventišku. Improvizuok ir rinkis "pasidaryk pats" eglutės sijoną, pagamintą iš dovanų dėžutės ar net dirbtinio kailio antklodės.

Paskutinis kalėdinių eglučių dekoravimo žingsnis yra tinkamų eglutės papuošimų ir kalėdinių žaisliukų įsigijimas. Čia pasirinkimo galimybės neribotos. Nuostabios spalvos, išradingos Kalėdų tematikos formos ar net individualizuoti žaisliukai. Pasirinkimas priklauso tau, tik būtinai įsitikink, kad kuri subalansuotą kalėdinį dekorą. Jei pasirinksi "pasidaryk pats" eglutę, atmink, kad mažiau yra daugiau – kai kurioms "pasidaryk pats" eglučių rūšims reikia mažiau dekoracijų nei tradicinėms. 

 

Kalėdų eglutės magija slypi detalėse

Eglutė yra graži ir sukuria tą šventinę atmosferą, bet juk norime ir to specifinio eglutės kvapo. Pasirinkus tikrą eglutę, pušų kvapas sukuria ypatingą ir jaukią atmosferą tavo svetainėje. Kadangi tikras medis ne visada yra geriausias pasirinkimas, išsirink tikroviškai atrodančią dirbtinę eglutę arba pasigamink savąją. Norint suteikti ypatingą Kalėdų eglutės kvapą, nepamiršk eglute kvepiančių papuošimų, žvakių ar pušų namų kvapų.

Kalbant apie medžiagas, iš kurių gaminamos Kalėdų eglutės, labiausiai paplitusios yra PVC ir PE. Iš PVC pagamintos Kalėdų eglutės yra populiarus pasirinkimas, nes jos taip pat yra ekonomiškos. Jos pasižymi pūkuotomis šakomis ir atrodo prabangiai, todėl tau nereikia jaudintis dėl krintančių spyglių.

Iš PE gaminamos Kalėdų eglutės turi 3D spyglius, kurie atrodo kaip tikri ir natūralūs. Galima įsigyti už didesnę kainą, todėl PE eglutės atkuria tikros eglutės formą. Ja galėsi mėgautis ilgus metus.

interior with Christmas Tree