mākslīgā Ziemassvētku eglīte

Dirbtinės Kalėdų eglutės pirkimo vadovas

Kalėdos jau visai šalia, o tai reiškia, kad laikas papuošti namus šventiniam sezonui. Kadangi Kalėdos neapsieina be eglutės, prieš perkant, verta šiek tiek pasidomėti.

Eglutė asocijuojasi su jos puošimo džiaugsmu. Štai kodėl taip svarbu pasirinkti tinkamą – tai padeda įsijausti į Kalėdų dvasią.

Kurią eglutę labiau mėgsti tu: tikrą ar dirbtinę? Jei savo eglutę nori naudoti ilgus metus ir nesijaudinti dėl jos irimo ar spyglių valymo, rinkis dirbtinę eglutę. Geriausias laikas įsigyti dirbtinę eglutę yra dabar. Neskubėk nuspręsti dėl tinkamos formos, aukščio ir stiliaus. Sudarėme šį Kalėdų eglutės pirkimo vadovą, kad padėtume tau pasirinkti geriausią.

 

Pasirink tinkamą dirbtinės eglutės aukštį ir formą

Išsirinkti tinkamą dirbtinę eglutę nėra lengva. Nori, kad ji būtų įspūdinga, bet taip pat derėtų prie tavo kambario dydžio. Taip pat aktuali eglutės forma, kuri keičiasi priklausomai nuo to, kaip ją puoši. Laimei, mūsų Kalėdų eglutės dydžio vadovas padės tau rasti geriausią eglutę.

Dauguma žmonių eglutę pastato savo svetainėje. Šiuo atveju, kambario išdėstymas ir esamas dekoras turi įtakos tobulo medžio dydžiui ir aukščiui. Mūsų eglutės aukščio vadove taip pat atsižvelgiama į eglutės formą.

Gali rinktis trumpesnę, 120 cm aukščio eglutę arba iki 240 cm. Jei ji per žema, didelėje svetainėje ji atrodys maža. 240 cm aukščio medis gerai atrodo tik kambaryje su aukštomis lubomis. Atkreipk dėmesį į dydį, kuris puikiai tiktų kambariui. Dabar pažvelkime į įvairias dirbtinės eglutės formas.

Pieštuko formos Kalėdų eglutė

Norint sukurti šiuolaikišką šventinį interjerą, rinkis pieštuko formos eglutę. Dėl plono silueto, tai yra minimalistinis pasirinkimas tavo namams. Pieštuko formos eglutė turi keletą privalumų. Rinkis ją, kai nenori naudoti per daug grindų ploto. Gali sutaupyti pinigų dekoracijoms, nes jų nereikia per daug, kad eglutė atrodytų puikiai.

Plona Kalėdų eglutė

Panašus pasirinkimas, puikiai tinkantis mažesniems kambariams, yra plona Kalėdų eglutė. Nors ir plonas, šis medis vis tiek gali sukurti stiprų vizualinį efektą. Kambaryje su aukštomis lubomis rinkis ploną medį, kurio aukštis siekia 200 cm. Papuošk mažais aksesuarais ir sukurk minimalistinį dekorą, arba rinkis didelius ir netradicinius papuošimus.

Pilna Kalėdų eglutė

Universaliausia forma yra pilna Kalėdų eglutė, kuri puikiai tiks bet kokio tipo interjere. Ji yra vidutinio dydžio ir formos, turi pilnutėles šakas, todėl šis medis yra puiki kalėdinė puošmena. Pasirink savo kambariui tinkamą aukštį ir papuošk jį taip, kaip nori.

Apversta Kalėdų eglutė

Jei nori tikros puošmenos savo svetainėje, rinkis apverstą eglutę. Šis netradicinis pasirinkimas tikrai taps akį traukiančia puošmena. Jis yra tvirtas ir stabilus, o dėl reguliuojamų šakų galėsi mėgautis nuostabia forma. Pasitelk kūrybiškumą ir sukurk savo svajonių šventę. 

interjers ar Ziemassvētku eglīti

Rask geriausią dirbtinės eglutės spalvą

Tradicinio Kalėdų dekoro centre yra žalia Kalėdų eglutė. Ji atrodo visai kaip tikra, tačiau ją papuošti yra kur kas paprasčiau. Tai klasika, kuri išlieka mūsų populiariausių pasirinkimų sąraše, be to, atrodo kaip tikroviška Kalėdų eglutė.

Dirbtinių eglučių tendencijos išsivystė laikui bėgant, todėl turime daug kitų įdomių variantų. Norint švęsti žiemos sezoną, rinkis baltą eglutę. Ji yra elegantiška ir puošni. Tavo dirbtinė Kalėdų eglutė gali būti kitų ryškių spalvų, o tai padės pripildyti namus šventinės nuotaikos.

Mėlynos Kalėdų eglutės

Labai drąsus pasirinkimas: mėlyna Kalėdų eglutė tinka prie raminančių mėlynų atspalvių šių metų tendencijos. Su sidabriniais ir auksiniais aksesuarais išsiskirk dar labiau. Jei pasirinksi mažesnę (120 cm), padėk ją ant balto šoninio staliuko.

Rožinės Kalėdų eglutės

Rožiniai ir šampano spalvų atspalviai yra labai madingi. Ypač derinant su auksiniais papuošimais, rožinė Kalėdų eglutė tampa kiekvienų namų akcentu. Rask savo eglutę vidaXL ir rinkis aukštą, iki 240 cm bei sukurk puošnią kalėdinę nuotaiką.

Raudonos Kalėdų eglutės

Dar vienas įspūdingas kūrinys – raudona Kalėdų eglutė visus tavo namus pavers šventine svajonių šalimi. Papildyk ją baltais ir sidabriniais papuošimais ir sukurk tikrą kalėdinę atmosferą.

Auksinės Kalėdų eglutės

Auksinė Kalėdų eglutė yra puikus pasirinkimas. Ji yra žavi, tačiau dar stipresnį vizualinį efektą gali sukurti tada, kai derinama su tinkamu apšvietimu. Padėk ją savo valgomojo zonoje, svetainėje ar net koridoriuje (jei renkiesi mažesnę).

 

Paversk Kalėdas ypatingomis: Kalėdų eglutės apšvietimas ir dekoracijos

Nusprendus dėl tobulos eglutės spalvos, dydžio ir stiliaus, prasideda linksmybės: puošti eglutę! Tai akimirka, kai eglutę derini savo interjere ir kalėdiniame dekore.

Yra daugybė kūrybingų būdų, kaip padaryti dirbtinę eglutę dar gražesnę. Rinkis Kalėdų eglutės apšvietimą, kelias eglutės lemputes. Jos būna įvairių formų ir šviesių spalvų, tik įsitikink, kad tavo pasirinkimas puikiai dera su medžio spalva ir stiliumi.

Gali įsigyti atskiras Kalėdų eglutės LED lemputes arba rinktis LED iš anksto apšviestą eglutę. Jos taupo energiją ir laiką ieškant tinkamo apšvietimo. Nepriklausomai nuo pasirinkto medžio tipo, tau reikės pasirūpinti Kalėdų eglutės sijonu. Taip medžio pagrindą paslėpsi kažkuo šventišku. Improvizuok ir rinkis „pasidaryk pats“ medžio sijoną sukurtą iš dovanų dėžutės ar net dirbtinio kailio antklodę.

Paskutinis kalėdinių eglučių dekoravimo žingsnis yra tinkamų eglutės papuošimų ir kalėdinių žaisliukų įsigijimas. Čia turi visišką laisvę. Stulbinančios spalvos, išradingos Kalėdų temos formos ar net suasmeninti papuošimai. Pasirinkimas yra tavo rankose, tiesiog sukurk subalansuotą kalėdinį dekorą.

mākslīgo Ziemassvētku eglīšu veidi

Koks yra tavo mėgstamiausias Kalėdų eglutės stilius?

Puošti eglutę yra labai smagu, ypač kai tave supa tavo šeima ar draugai. Rask tinkamus aksesuarus, derančius prie tavo Kalėdų eglutės stiliaus.

Ūkinio pastato stiliaus Kalėdų eglutės

Visiškai natūrali Kalėdų eglutė yra nuostabi ir yra tinkamas pasirinkimas ūkinio pastato įkvėptam interjerui. Rinkis žalią dirbtinę eglutę ir papuošk ją švelnių, natūralių spalvų popieriniais ornamentais ir rankų darbo detalėmis.

Šiuolaikiškos Kalėdų eglutės

Sukurk minimalistinį šventinį dekorą su balta Kalėdų eglute ir keliomis lemputėmis. Naudok paprastas lemputes ir puikius subtilių spalvų ornamentus. Rinkis švelnesnių tonų niekučius arba papuošimus iš audinio, pavyzdžiui, aksomo.

Snieguotos Kalėdų eglutės

Jei jauti nostalgiją savo vaikystės Kalėdų eglutei, rinkis snieguotą Kalėdų eglutę. Ji imituoja įspūdingą sniego efektą ir suteikia sodrios tekstūros tavo kalėdinėms dekoracijoms. Naudok baltus arba sidabrinius papuošimus ir sukurk šiuolaikišką stilių arba rinkis ryškią raudoną spalvą, kuri sukurs tradicinę atmosferą.

 

Kalėdų eglutės magija: viskas slypi detalėse

Eglė yra gražus medis, kuris sukuria tą šventinę dvasią, bet norime ir to specifinio kvapo. Pasirinkus tikrą medį, pušų kvapas sukuria ypatingą ir jaukią atmosferą svetainėje. Kadangi tikra eglutė ne visada yra pasirinkimas, rinkis tikrovišką dirbtinę eglutę. O norint sukurti ypatingą Kalėdų eglutės kvapą, nepamiršk eglute kvepiančių papuošalų, žvakių ar pušų namų kvapų.

Kalbant apie Kalėdų eglutės medžiagas, labiausiai paplitusios yra PVC ir PE. PVC Kalėdų eglutės yra populiarus pasirinkimas, nes jos taip pat yra ekonomiškos. Jos turi pilnutėles šakas ir atrodo puikiai, be to, tau nereikia jaudintis dėl krintančių spyglių.

PE Kalėdų eglutės turi 3D spyglius, kurie atrodo taip pat kaip ir natūralios eglutės. Brangesnės PE eglutės turi tikro medžio formą. Tad ja galėsi mėgautis ilgus metus.