4 patarimai, kaip išsirinkti tobulą masažinę kėdę

Mūsų visų gyvenimas yra pakankamai įtemptas, o toks gyvenimo ritmas reikalauja atpalaiduojančių akimirkų. Kadangi ne visi gali nuolat lankytis SPA centre ir masažuose, tai išspręsti galima įsigijus savo masažinę kėdę!

Ar įdomu, kaip išsirinkti geriausią masažinę kėdę? Turime atsakymą! Masažinės kėdės pasižymi daugybe privalumų:

  • Po ilgos sunkios dienos darbe gali atpalaiduoti savo kūną ir raumenis
  • Masažas sumažina kraujospūdį ir stresą
  • Padeda išlaikyti subalansuotą psichinę ir fizinę sveikatą

Atsižvelgiant į tai, akivaizdu, kad turėdamas savo masažinę kėdę tikrai galėsi pagerinti savo gyvenimą. Norint įsigyti tobulą masažinę kėdę, reikia atsižvelgti į keletą labai svarbių dalykų. Slink žemyn ir žvilgtelėk į mūsų masažinių kėdžių pirkimo vadovo patarimus bei sužinok viską, ką privalai žinoti.

 

1.  Koks tau tinkamos masažinės kėdės dydis?

Norint rasti geriausią masažinę kėdę, būtina pasidomėti. Pirma, yra tavo asmeniniai poreikiai, kuriuos reikia patenkinti. Tuomet yra estetiniai kriterijai, nes masažinė kėdė yra gana didelė, tad ji turi puikiai tilpti tavo interjere. Paskutinis dalykas, kurio reikia nepamiršti, yra tavo biudžetas. Kadangi dauguma masažinių kėdžių turi labai įvairias funkcijas, jos nebūtinai yra pigios.

Pirmas žingsnis yra tinkamos vietos pasirinkimas tavo masažinei kėdei. Jos dažnai būna gana didelės, todėl tau reikia pakankamai vietos. Vienos turi kojų atramą, kitos turi patogius porankius.

Standartiniai masažinės kėdės išmatavimai atlošiant yra apie 75 x 160 x 85 cm (plotis x gylis x aukštis). Daugeliu atvejų, iki kėdės turi palikti iki 100 cm. Taip galėsi pilnai mėgautis atlošo funkcija. Kai kuriose kitose kėdėse yra „Zero space“ funkcija, kuriai tarp kėdės atlošo ir sienos reikia palikti tik 10 cm.

Mes rekomenduojame kruopščiai patikrinti tikslius kėdės matmenis ir pagalvoti, kur ji tiktų tavo namuose. Maža masažinė kėdė gali būti puikus tavo svetainės, darbo kambario ar net miegamojo priedas. Taip pat atsižvelk į kėdės svorį, nes laikui bėgant, ji gali pažeisti grindis. Padėk kėdę ant kilimo, kad nesugadintum grindų.

 

2. Mums visada rūpi išvaizda...

... ypač kalbant apie masažinę kėdę! Laikui bėgant, masažinės kėdės vystėsi ne tik pagal funkcijas, bet ir dizainą. Kai kurie populiarūs modeliai atrodo labai futuristiški. Jie puikiai dera šiuolaikiniame interjere. Kiti išlaikė klasikinę išvaizdą ir juos lengviau derinti su daugeliu kitų stilių.

3. Koks tavo stilius? Pasirink tinkamą spalvą ir medžiagą

Tavo masažinė kėdė taps tavo atsipalaidavimo oaze, todėl kėdė turi būti patvari ir itin patogi. Šios savybės skiriasi atsižvelgiant į medžiagas, kurios naudojamos kėdėms. Ko turėtum ieškoti, yra lygi apmušalų tekstūra, padedanti mėgautis nuostabiu masažu namuose.

Populiariausios yra pagamintos iš odos ir dirbtinės odos. Dėl šios detalės, kėdės yra patvarios, lengvai valomos ir ypač minkštos. Oda – tikra ar ne – yra klasikinės kėdės medžiaga, kuri tiks kiekvienam stiliui.

Jei nori visų modernių masažinių kėdžių privalumų, rekomenduojame audinio apmušalus. Dažnai, kartu su mediniais rėmais, šios kėdės primena klasikinio krėslo išvaizdą (tačiau su visomis masažo savybėmis). Tad, jos iš tikrųjų gali papildyti tavo jaukų dekorą.

Kaip pasirinkti masažinės kėdės spalvą? Tai gana paprasta: ar nori ją išskirti, ar tiesiog priversti įsilieti į esamą dekorą? Tamsios ir neutralios spalvos sukuria jaukų dizainą, o ryškios spalvos pavers tavo masažinę kėdę svetainės žvaigžde.

 

4. Masažavimo funkcijos

Renkantis visas masažo funkcijas, nereikia peržengti ribų. Daugelyje masažinių kėdžių yra keli masažo taškai: pečiams, nugarai ir kojoms. Kai kurie veikia su oro pagalvėmis, kiti naudoja masažinius volelius, o kai kurios kėdės turi abu režimus.

Pagalvok, kuris iš jų tau tiktų, nes oro pagalvių masažas yra švelnesnis raumenims. Voleliai suteikia intensyvesnį masažą, naudingą raumenų skausmui malšinti.

Ar nori, kad kėdėje būtų šildymo funkcija? Šios specialios funkcijos turi didelę naudą malšinant stresą ir nuovargį, kartu stimuliuojant kraujotaką. Automatinė aptikimo funkcija yra dar viena detalė, į kurią reikia atsižvelgti, nes masažo taškai gali pakoreguoti savo padėtį pagal tavo kūno formas ir užtikrinti geriausią masažą. Norint sužinoti, kaip pasirinkti puikią masažinę kėdę, pasidomėk kitomis specialiomis funkcijomis.

Įkvėpimo semkis žvilgtelėdamas į mūsų mėgstamiausias masažines kėdes žemiau.