Kaip išsirinkti šoninę spintelę? Patarimai, kaip rasti geriausią

Ar beveik baigei puošti savo namus, tačiau manai, kad trūksta madingų daiktų laikymo sprendimų? Ieškant praktiško baldo savo valgomojo erdvei, virtuvei ar prieškambariui, rinkis iš kelių variantų.

Nieko tokio, jei neskiri konsolinio staliuko nuo šoninės spintelės. Pristatome tau mūsų pirkimo vadovą, kaip pasirinkti šoninę spintelę.

Šiais laikais apibūdinti tokius baldus kaip šoninė spintelė ar komoda, naudojame keletą terminų. Tai, ko ieškai, yra baldas su vieta daiktams, papildantis tavo kambarį. Norint sužinoti, kaip pasirinkti komodą, pirmiausia turi pagalvoti apie savo poreikius:

  • Kambarys, kuriame nori jį pastatyti
  • Jo tikslas
  • Stilius
  • Geriausias dydis, medžiaga ir spalva, deranti prie likusio interjero

 

Kuri šoninė spintelė man labiausia tinka?

Šoninės spintelės pasirinkimas neturėtų būti sudėtinga užduotis. Svarbu suprasti skirtumą tarp šių universalių baldų. Komodos paprastai naudojamos miegamajame kaip daiktų laikymo sprendimas su stalčiais. Šoninės spintelės gali būti naudojamos taip pat, tačiau jos geriausia atrodo mažose erdvėse ar siaurame koridoriuje. Kad ir ką pasirinktum, viršutinę erdvę išnaudok dekoratyviai.

Šoninės spintelės primena romantiškesnę atmosferą. Ji dažnai naudojama namų biure. Bufetai yra didesni ir geriau tinka virtuvėje ar valgomajame, o konsolinės spintelės pakeis televizoriaus spintelę. Atsižvelgdami į tai, panagrinėkime keletą galimybių.

Patarimai, kaip išsirinkti puikią šoninę spintelę

Pasirenkant šoninę spintelę, pirmiausia turime atsižvelgti į matmenis. Apgalvok jo paskirtį ir kambarį, kuriame nori jį pastatyti. Tada pagalvok apie kambario išdėstymą ir likusius baldus. Jei tau baldo reikia valgomojo zonai, atkreipk dėmesį į savo valgomojo baldų komplekto dydį. Nepamiršk pastatyti mažiausiai 60 cm atstumu nuo kitų baldų tam, kad durys ir stalčiai galėtų atsidaryti.

Koks aukštis yra tobulas šoninei spintelei? Paprastai šoninės spintelės neturi kojelių arba yra trumpos tam, kad būtų daugiau vietos daiktams laikyti. Kalbant apie aukštį, šoninė spintelė dažnai būna apie 70–90 cm aukščio. Tai labai svarbu, nes toks aukštis suteikia puikią galimybę patiekti maistą vakarėlio metu. Puikiai tinka valgomojo daiktams laikyti. Nepamiršk, kad šoninė spintelė turi atitikti tavo valgomojo stalo aukštį ir taip subalansuos interjerą.

Kadangi rinkoje šoninių spintelių pasiūlymų gausa stulbinanti, vertėtų atsižvelgti į ilgį. Dideliems koridoriams ar valgomiesiems gali pasirinkti vieną 145 cm aukščio šoninę spintelę su trimis skyriais. Mažesniame miegamajame gali lengvai tilpti 60 cm ilgio šoninė spintelė su dvigubais stalčiais.

 

Tobulos šoninės spintelės medžiaga, spalva ir stilius

Šoninė spintelė yra toks nuostabus baldas, kuris yra įvairių formų, spalvų ir stiliaus. Spintelę gali naudoti savo vaikų žaislams laikyti, elektronikai paslėpti arba padėti knygoms ir žurnalams. Universalumas atsispindi įvairiuose stiliuose.

Keletas patarimų, kaip išsirinkti tinkamo stiliaus bufetą ar šoninę spintelę! Pirmiausia, atkreipk dėmesį į savo pageidavimus. Šoninės spintelės su durimis padės paslėpti indus valgomajame, tačiau stiklinės gražiau atrodys tradicinėje virtuvėje. Stalčiai visada yra pliusas, o šoninės spintelės su lentynomis gali pagerinti kambario estetiką.

Kai kurie žmonės klausia, ar komodą galima statyti svetainėje? Atsakymas yra teigiamas, ją gali naudoti kaip televizoriaus spintelę, integruoti į savo pramogų zoną arba paversti mini baru. Pasikliauk savo kūrybiškumu ir grožėkis dekoratyvine komoda.

Nepamiršk apie medžiagas! Pasirink didelį medinį bufetą, kuris tiks tavo tradicinei virtuvei. Savo minimalistinio valgomojo zonai ieškok švarių linijų ir medžio bei metalo ar stiklo mišinio. Perdirbtos medienos šoninės spintelės puikiai tiks kiekvienam stiliui. Jos pasižymi ilgaamžiškumu ir nesenstančia atmosfera. Vintažinės išvaizdos kredenzos taps kiekvieno kambario puošmena, ypač derinamos su bohemišku dekoru.

Jei dar neapgalvojai spalvų gamos, rekomenduojame į tai pažvelgti žaismingai. Rinkis dažytą kontrastingos spalvos šoninę spintelę, kuri bus ryški kambario puošmena. Norint romantiškesnės nuotaikos, pastelinės spalvos visada yra tinkamas pasirinkimas. Tamsi šoninė spintelė bus ryški, o balta bus labai elegantiškas priedas tavo miegamajam.

Turint tiek galimybių, pasirinkti šoninę spintelę gali atrodyti sudėtinga. Bet tai toks žaismingas baldas, su kuriuo galima eksperimentuoti. Atmink, kad jis turi būti ne tik tvirtas ir patvarus, bet ir madingas. Sek mūsų vadovą ir žvilgtelėk į mūsų mėgstamiausius pasirinkimus bei rask savo geriausią šoninę spintelę.