Juodasis penktadienis 2023

Šiais metais vidaXL tau vėl išrinkome geriausius Juodojo penktadienio pasiūlymus. Juodasis penktadienis prasidės lapkričio 24-ą, o Juodojo penktadienio savaitgalis trunka iki kibernetinio pirmadienio, lapkričio 26.

Nei vienas negali atsispirti šauniam išpardavimui. Dėl šios priežasties labai džiaugiamės, jog Juodasis penktadienis rado kelią iš JAV į kitas šalis, o dabar, jau keletą metų vyksta visame pasaulyje. Daugybė fizinių ir internetinių parduotuvių jau prisijungė prie šio nuolaidų festivalio, taip užtikrindamos, jog Juodojo penktadienio 2023 metu visi galėtų įsigyti prekių geriausiomis kainomis.

 

 

 

online shopping

 

Patarimai perkant Juodojo penktadienio išpardavimo metu

Būk pasiruošęs! Daugumai žmonių nepavyksta užeiti į parduotuvę ir tik patikrinti nuolaidas. Norėdamas geriausių pasiūlymų Juodojo penktadienio metu, turi būti tinkamai pasiruošęs.

Užtikrink, jog būsi pirmas sužinojęs apie Juodojo penktadienio pasiūlymus 2023. Užsiprenumeruok mūsų naujienlaiškį ir sek mus Facebook ir Instagram. Pasidalinsime visais mūsų Juodojo penktadienio pasiūlymais, o išskirtinius pasiūlymus siųsime net Juodajam penktadieniui 2023 pasibaigus.

Kitas būdas pasiruošti, yra sudaryti norų sąrašą ir prieš prasidedant Juodajam penktadieniui sudėti prekes į krepšelį, tuomet, atsiradus kuponu kodai jį įvesti. vidaXL rasi daug pasiūlymų, tokių kaip įrankiai baldams, sporto įranga ir žaislai.

Sutaupyk internetu su Juodojo penktadienio pasiūlymais ir išpardavimais

Laikykis savo biudžeto! Nors Juodasis penktadienis yra puiki proga gauti daugiau už mažesnę pinigų sumą, atkreipk dėmesį į savo biudžetą ir pirkinius planuok atsakingai.

Paskutinis metų mėnuo dažniausia būna pats brangiausias, todėl apsipirkimas išpardavimų metu gali padėti sutaupyti. Juodasis penktadienis yra puikus laikas įsigyti sporto įrangą, įrankius, baldus ar apsipirkti Kalėdoms. Apsipirkimo internetu privalumas yra tai, jog nereiks kariauti su tūkstančiais ieškančių puikaus pasiūlymo. Žinoma, tau vistiek reikės nevėluoti, tačiau viską įsigyti galėsi vilkėdamas pižamą ir apsuptas savo namų komforto. Be Juodojo penktadienio, dauguma parduotuvių taip pat, po viso Juodojo penktadienio savaitgalio, organizuoja kibernetinį pirmadienį. Nepamiršk peržiūrėti mūsų pasiūlymo puslapio ir rasti naujausius pasiūlymus ir išpardavimus.