Vaikų kambarių kategorijos


Sveiki atvykę į įdomų vaikų kambarių pasaulį! Vaikams skirtos erdvės projektavimas – tai kūrybiškumo ir linksmybių išlaisvinimas. Įkvėpimo ieškant vaikų miegamojo baldams, mes palengvinsime šį procesą. Tavo pasirinkti vaikų miegamojo baldai turi būti praktiški, saugūs ir patvarūs, bet nenuobodūs. Nuo drąsių spalvų iki žaismingų raštų – yra begalė galimybių, kad tavo vaiko miegamasis išsiskirtų.

Įdomu, kas turėtų būti kiekviename vaikų kambaryje? Pradėk nuo patogios lovos, funkcionalios daiktų laikymo vietos ir specialios žaidimų aikštelės. Suteik papildomo žavesio smagiomis dekoracijomis, tokiomis kaip sienų lipdukai, spalvingi kilimėliai ir žaismingas apšvietimas. Sukursi kambarį, kuris sužadins vaizduotę ir džiaugsmą savo mažiesiems!Vaikų kambarių kolekcijos


Ženk į linksmą būtiniausių vaikų kambario daiktų pasaulį! Tau reikės šaunių vaikiškų miegamojo baldų ir žaismingų aksesuarų. Nuo vaikiškų miegamojo baldų iki smagios patalynės ir lavinančių žaislų gali lengvai paversti savo mažylio kambarį tokia vieta, kurioje jis mėgtų būti. Įtrauk žaislų veikloms, kad paskatintum kūrybiškumą ir vaizduotę. Be to, tavo vaikas turės erdvę, kurią galės vadinti sava. Taigi, pasinerkime ir sukurkime kambarį, atspindintį unikalią tavo vaiko asmenybę!

Vaikiška patalynė


Vaikiški žaislai


Vaikų veiklos žaislai


Vaikų kambario dekoravimo patarimai ir idėjos


Vaikų kambario sukūrimas gali būti nuotykis savaime. Atradę vaikų miegamojo baldų skyrių, dabar ieškome kitų svarbių detalių. Išnagrinėkime daugiau vaikų miegamojo idėjų, pvz., teminius elementus, pvz., lovas su baldakimu ar lentos sieną. Būtinai įtrauk daug daiktų laikymo sprendimų, kad kambarys atrodytų tvarkingas ir funkcionalus. Turint šiek tiek kūrybiškumo ir vaizduotės, gali sukurti erdvę, kuri tavo vaikui patiks daugelį metų.

Įnoringas vaikų kambario sienų dekoras

Pateikiame gražių vaikų kambario sienų dekoravimo idėjų, kurios padės jums sukurti idealų miegamojo sienų dekorą.

Skaityti daugiaukeyboard_arrow_right

3 geriausios kelionės su vaikais idėjos

Galimybė sustoti bet kada ir aplankyti bet kurią vietą gali būti net smagesnė nei pats kelionės tikslas. Be to, kelionės automobiliu metu, šeima gali iš tiesų susivienyti.

Skaityti daugiaukeyboard_arrow_right

#sharemevidaxl


Labai džiaugiamės, kad klientai kuria gražias erdves su mūsų produktais ir dalijasi jomis su #sharemvidaXL. Nuo stulbinančio sodo dizaino iki jaukių namų interjero – mūsų klientų kūrybiškumas tikrai įkvepia. Jūs taip pat galite prisijungti prie mūsų bendruomenės ir pasidalykite savo vidaXL įkvėptais dizainais. Švęskime savo aistrą gražioms, patogioms gyvenamosioms patalpoms ir įkvėpkime vieni kitus kurti dar nuostabesnius dizainus!

Atraskite viską