Valgomojo kategorijos


Valgomasis yra puiki vieta suburti žmones pavalgyti. Kad tavo erdvė atrodytų užbaigta, tau reikės įkvėpimo valgomojo baldams. Pradėk nuo būtiniausių valgomojo prekių, pvz., valgomojo stalų ir kėdžių. Jei klausi, ką dar gali įtraukti į valgomąjį, pasitelk detales, pvz., patalpos pertvaras. Suteik savo erdvei individualumo su valgomojo dekoru, pavyzdžiui, sietynu ar ant sienų kabinamais menais. Valgomojo stalo aksesuarai, tokie kaip padėkliukai ir centrinės detalės, pagerins valgymo patirtį.Valgomojo kolekcijos


Rengiant vakarienę ar mėgaujantis kasdieniais valgiais su šeima, tinkami valgomojo baldai daug lemia. Peržiūrėk mūsų valgomojo kolekcijas įskaitant valgomojo komplektus ir stalus, kad galėtum tobulai apstatyti erdvę. Organizuok jaukius filmų vakarus su mūsų pramoginiais įrenginiais ir televizoriaus sieniniais blokais. Jei esi „pasidaryk pats“ entuziastas, gali susikurti savo valgomojo stalą pasitelkiant perdirbtus medinius stalviršius ir pasirinkti tinkančius priedus.

Música e entretenimento


Mesas de bar

Vasaros išpardavimas
112.99 €

PVM įskaičiuotas

Vasaros išpardavimas
+ 4 parinktys
172.99 €

PVM įskaičiuotas

Vasaros išpardavimas
188.99 €

PVM įskaičiuotas


Construa sua própria mesa


Materiais recuperados

Vasaros išpardavimas
132.99 €

PVM įskaičiuotas

Vasaros išpardavimas
+ 1 parinktys
378.99 €

PVM įskaičiuotas


Valgomasis: patarimai ir idėjos


Ieškai daugiau valgomojo idėjų ir įkvėpimo? Peržiūrėk mūsų valgomojo baldų pirkimo vadovus! Jie padės išsirinkti tobulą valgomojo stalą, kėdes ir kt. Nuo kaimiško iki šiuolaikiško stiliaus – turime dekoravimo patarimų ir idėjų, tinkančių bet kokiam stiliui. Taigi, paruošk savo valgomąjį erdve, kurioje tau patiks leisti laiką. Juk tavo valgomasis nesunkiai gali tapti populiariausia namų erdve

Valgomojo kambario pertvarkymas

Surinkome keletą neįtikėtinų stiliaus paslapčių, kurios, derinamos su mūsų baldų sprendimais, gali padėti sukurti tavo svajonių valgomąjį.

Skaityti daugiaukeyboard_arrow_right

Interjero stiliai

Raskite savo mėgstamą interjero dizaino stilių ir įsigykite daiktus, atitinkančius kiekvieną stilių. Paverskite savo namus namais šiandien!

Skaityti daugiaukeyboard_arrow_right

Kaip išsirinkti tobulą valgomojo komplektą

Mes visi esame labai užimti, tad rasti laiko susibūrimui nėra paprasčiausias dalykas.

Skaityti daugiaukeyboard_arrow_right

Kaip išsirinkti valgomojo stalą

Tavo valgomojo stalas yra svetainės puošmena, tad naujo įsigijimas ar seno pakeitimas turi būti atliekamas atsakingai.

Skaityti daugiaukeyboard_arrow_right

Patarimai, kaip rasti tobulą valgomojo suolą

Ar nori sukurti tobulą valgomojo zoną, kurioje galėtum mėgautis laiku su savo artimaisiais? Atrasti idealų sėdėjimo sprendimą nėra lengva.

Skaityti daugiaukeyboard_arrow_right

Geriausias baro kėdžių pirkimo vadovas

Per pastaruosius metus matėme didelį baro virtuvėje sugrįžimą.

Skaityti daugiaukeyboard_arrow_right

#sharemevidaxl


Labai džiaugiamės, kad klientai kuria gražias erdves su mūsų produktais ir dalijasi jomis su #sharemvidaXL. Nuo stulbinančio sodo dizaino iki jaukių namų interjero – mūsų klientų kūrybiškumas tikrai įkvepia. Jūs taip pat galite prisijungti prie mūsų bendruomenės ir pasidalykite savo vidaXL įkvėptais dizainais. Švęskime savo aistrą gražioms, patogioms gyvenamosioms patalpoms ir įkvėpkime vieni kitus kurti dar nuostabesnius dizainus!

Atraskite viską