Maksimalistinis interjero stilius


Pasinerk į ryškų maksimalizmo pasaulį


Įsivaizduok savo maksimalistinį pasaulį, kuriame daugiau yra tikrai daugiau. Išmok sukurti erdvę, kuri išsiskiria drąsiu spalvų ir tekstūrų naudojimu. Sužinok, kuo maksimalistinis interjero dizainas yra toks nuostabus.

 

Kokie yra pagrindiniai maksimalistinio stiliaus elementai?

Maksimalizmas švenčia ryškių spalvų, tekstūrinių medžiagų ir eklektiškų dekoro elementų naudojimą. Tai apie išsilaisvinimą nuo įprastų normų ir įsitraukimą į nepaprastą.


Maksimalistinių spalvų simfonija

1 / 3

Maksimalizmas atgyja drąsia palete, tokia kaip ryški bordo ir geltona spalvos – suteikiančios džiaugsmingumo tavo erdvei. Derink įvairius spaudinius su ryškiais raštais ir nepamiršk įtraukti detalių, kad sukurtum vizualiai patrauklų kūrinį.

Maksimalistinės medžiagos, kurios tau patiks

2 / 3

Mėgaukis neribotomis medžiagų galimybėmis savo maksimalistiniame dizaine. Nuo sodraus aksomo iki glotnių metalų, tekstūruoto lino ar plunksnų akcentų – kiekviena medžiaga papildo šį stilių, apibūdinantį vizualinį perteklių.

Privalomos dekoracijos maksimalistiniame interjero dizaine

3 / 3

Maksimalizme dekoracijos prikausto dėmesį. Pagalvok apie puošnius sietynus, įdomias skulptūras ir akį traukiančius plakatus.

Sugrąžink į namus maksimalistinę nuotaiką 3 paprastais žingsniais!

Jūsų mintyse kyla klausimas, kaip dekoruoti maksimalistiniu stiliumi? Sekite šiais 3 paprastais žingsniais, kad į savo erdvę įtrauktumėte 'daugiau yra daugiau' esmę.


  • Step 1: Mix and match functionality with striking style

    Pasirinkite išpuoštas televizorių spintas ir unikalius dizainus turinčias spintas - būtinus elementus, kurie tampa akcentais jūsų maksimalistiniame, tačiau praktiškame name.


  • Step 2: Embrace eclectic elegance

    Raskite džiaugsmą žaidžiant su skirtingomis formomis ir kontrastingais dizainais, renkantis sofas, valgomąsias kėdes arba fotelius. Pasirinkite patogumą, bet kiekviename elemente įdėkite šiek tiek smagumo ir spalvų.


  • Step 3: Design a maximalist social hub

    Pavertkite savo erdvę gyva socialine centrine vieta pridėdami būtinus elementus, tokius kaip elegantiški suoliukai, madingi atpūsties prietaisai ir jaukūs pufai. Neužmirškite įtraukti stilingų staliukų, kad sustiprintumėte savo pramogų zoną.


Laukia maksimalizmo esminiai elementai

Atrask būtiniausius produktus, kad pasiektum tobulą maksimalistinį rojų – nuo drąsių baldų iki išskirtinių akcentų.


Vasaros išpardavimas
+ 20 parinktys
223.99 €

PVM įskaičiuotas

Pirkti produktus keyboard_arrow_right


 

Maksimalistinio dizaino idėjos iš mūsų klientų

Peržiūrėk maksimalistines interjero dizaino idėjas mūsų #sharemevidaxl galerijoje. Pasisemk įkvėpimo ir išdrįsk į namus įnešti maksimalizmą.


 

Kiekvienas kambarys dekoruojamas maksimalistiniu stiliumi

Nedvejojant žaisk ir įnešk maksimalizmą į savo svetainę, miegamąjį ir valgomąjį. Suteik savo gyvenamosioms erdvėms individualumo ir eklektiško spalvingų elementų derinio.


Maksimalizmas tavo svetainėje

Paversk savo svetainę išskirtine, elegantiška poilsio erdve. Rinkis pliušines vietas sėdėjimui, tekstūruotus audinius ir įspūdingą baldų dizainą, kad sukurtum maksimalistinę gyvenamąją erdvę.

Maksimalistinis miegamasis

Paversk savo miegamąjį prabangiu maksimalizmu. Integruok prabangius audinius, jaukius kilimėlius ir išskirtinius baldus, kad sukurtum svajingą maksimalistinį pabėgimą.

Maksimalistinis valgomasis

Paversk savo valgomąjį maksimalistiniu šedevru. Rinkis ryškius plakatus, mišrius stalo užvalkalus ir žavius akcentus, kad sukurtum eklektišką valgomąjį.

Atrask visus interjero stilius


Nesi tikras, kuris stilius tau labiausiai tiktų?

Žiūrėti visusDaugiau įkvėpimo


 

Iš mūsų parduotuvės į tavo namus – prisijunk prie #sharemevidaXL galerijos!

Pasisemk įkvėpimo iš vidaXL!

Nori susikurti savo svajonių namus? Be daugybės prekių, iš kurių gali rinktis, tau taip pat reikės šiek tiek įkvėpimo savo namuose ir sode. Sukūrėme šią įkvepiančią skiltį, jog supažindintumėme tave su šiuo metu žinomiausiais interjero dizaino stiliais ir gražiausiomis tendencijomis.

Tam, kad savo namuose išties jaustumeisi kaip namie, turi kiekvienoje detalėje atskleisti savo unikalią asmenybę. Kviečiame kartu su mumis pasisemti įkvėpimo ir susipažinti su plačiu interjerų stilių sąrašu. Leisk sau įsimylėti minimalistinį skandinaviško ir šiuolaikinio stilių patrauklumą arba įnešk šiek tiek drąsos pasirinkęs pramoninį įvaizdį. Susipažink su kaimiško interjero dizaino stiliumi, – dėl kaimiškų akcentų jo neįmanoma pamiršti. Na, o kaipgi žavingi bohemiškas ir retro stiliai? Peržiūrėk juos visus!


#sharemevidaXL: mūsų prekės, tavo dizainai

Tiesa ta, kad įkvėpimo semiamės iš tikrų namų ir juose gyvenančių žmonių, kurie savo erdvėje integruoja mūsų baldų sprendimus ir stiliaus patarimus. Taigi, mūsų klientai yra tikrieji herojai, kurie mus įkvepia. Išties vertiname, jog jie dalinasi su mumis savo namų interjeru. Manome, jog tai puikus namų ir sodo įrengimo įkvėpimo šaltinis.

Dėl to sukūrėme vietą, kurioje, mūsų klientams esant dėmesio centre, galima rasti visų namų interjero stilių ir tendencijų. Pasisemk įkvėpimo iš mūsų klientų kūrybiškumo apsilankęs mūsų #sharemevidaxl puslapyje, kuris yra skirtas tau ir tavo kūrybingiems projektams atskleisti. Čia rasi gausią mūsų prekių įvairovę, sukurtą remiantis tikromis namų sąlygomis. Galėsi pamatyti, kaip jos atrodys tavo interjere ir pasisemti įkvėpimo! Norėtumei būti matomas? Peržvelk sąlygas čia!


Užsiprenumeruok įkvepiančius naujienlaiškius

Ar žinojai, kad kartais geriausias namų interjero įkvėpimas prasideda nuo atsitiktinio elektroninio laiško? Pristatome: mūsų įkvepiantys naujienlaiškiai! Norėdamas pradėti, tiesiog užsiregistruok ir mes tau atsiųsime nepaprastai naudingus naujienlaiškius. Mūsų naujienlaiškiuose rasi viską, – nuo įkvėpimo namams ir sodui iki dekoravimo idėjų ir gausių šaunių, daiktų, kuriuos būtina turėti kiekvienuose namuose, kolekcijų.

Būsi pirmas sužinojęs apie naujausias įdomias tendencijas ir populiariausių dizainų stilių naujienas. Pasitelk naujienlaiškius kaip įkvėpimo šaltinį savo namų projektams! Prenumeruok mūsų įkvepiančius naujienlaiškius ir prisijunk prie vidaXL bendruomenės!